Don't Starve stuff

Veido cik gribi tēmas, tāpat kāds cits runās par savu :smiley:

yeah that’s how things go in here :'D

So true, Ja nepatīk lasīt nelasi un nespamo tēmā kura tam nav domāta. Man personīgi piesaista viss ko pirmie divi rakstīja par Don’t Starve jo pats spēlēju. Un ka jau Kaķis saka skaidri gaiši raksīts “Don’t Starve Stuff” @m1raz un @Especti ko citu gan jūs te varētu gaidīt, ja nu vienīgi jaunu debati par to cik gari kāds raksta. -.-

2 Likes

Drošs paliek nedrošs… :confused:

1 Like

P.S. Izmoderēts… -.-

Kinda Black Tea and Emphase, but yeah…
Un Hooot, pats esi DS spēlētājs, bet nekas sakāms pa pašu spēli ? O.o

Man patīk Don’t Starve! ';D
Ar to pietiks? ';D

Tik skops apraksts :smiley:

1 Like

Neder :'D Tavas domās uz visu ko mēs te apspriedām pa Don’t Starve xD

Kad esi izdzivojis ziemu…ātri vien paliek garlaicīga :pensive:

Patiesība, mani neinteresē vai kāds lasa šo. Man pietiek ar domu, ka esmu izveidojusi rakstu - tas jau tā ir daudz, no cilvēka, kam ir kompleksi :D

Un, ja man nebūs ko teikt, es nerakstīšu, tā ka… drīz jau es izrunāšos…gan jau :D:D

Ū! es varu spiest uz tā karodziņa?:D

Tas nav viegli, ja otram nomirstot viņs table flip’o :D

Un wow, ir Saitamas mods - uhh, es tik tiešām sen neesmu bijusi Don’t Starve, izklausās fun! ;o
It īpaši priekš Rog - tik daudz kas tur notiek un vnk kustas! Awesome - neesot spēļu veterināram, man DS RoG fascinē ar objektu pārbagātību <3

Yes! Tas beidzot notika! (ja tā to domāji? - ilgi solīja @_@ (k.gan kāds var oponēt :?))

Tu neesi ievērojis vasaras vilkus, kas aizdedzina visu? > _ < tas ir diezgan neizdevīgi bieži vien > _ <
Un, uh… man visi monstri ir liels izaicinājums, jo es nemāku cīnīties, viss, ko es māku ir aizvilināt līdz zobu lamatām un skraidī† pa tām, refrešojot, lai tas Deerclope miiiiiiiirst @_@ - neesmu labs stratēģists :(
OMG, kad pirmo reizi ieraudziju koku monstru, es domāju, ka man ir beigas - un man arī bija - panikā skraidīju, nezināju kpc tas uzradies un toreiz, spēlējot ar uguns meiteni, nodedzināju visu nakts vidū XDDDD
Vsp, DS piedāvā (vai tikai RoG versijai?) vēl papildus tās vizuālās mirāžas, kad nojūdzies(tikai?) - vai ar tām spēlē? Es jā, jo domāju, ka tā taču ir daļa no spēles :D - man arī neņirbst gar acīm tdļ, vrb tdļ, man tas neliekas nekas īpašs - bet citiem?

Kas izmoderēts? Ko nozīmē izmodorēts? (not sure…)

Oh nē! kā tad es varu spēlēt līdz 300 dienām? Jo man patīk šai spēlē tas mikro menedžments, man patīk, ka es tur būvēju savu hūdu un turu visu, ko gribu - jūtos lepna, ka vismaz sirreālā vidē man iet T_________T … Un, ja runa bija tiai par ziemām, ziemas var iet valrusu medībās - nice, spieķi dabūt - mmm ^^ un vsp es grib udabū† krampus somu! ;ooooo tik mazs drop chance, ka griežas zobi, to lasot <<

1 Like

izlasīts un pārbaudīts uz pārkāpumiem… Ja tu joprojām vari lietot forumu, tad moderātors nav neko izdarijis. -.-"

1 Like

Evvvvv… kāds vēl spēlē šo spēli? :smiley:

uuu, es varētu!
Kā nekā es, kad pēdējo reizi spēlēju…pakāsu pilnīgi visu!!! (šķiet, ka pagājušā vasara xd)
Gan adventure mode (tiku pat līdz 5 pasauli…tas bija table-flip vērts laiks…:D) un arī savu mod’a Charlie tēlu sandbox mode Reign of Giants versijā pēc kādas 100+ dienas lkm - vnk stulbi nomirstot kādas 4x, jo man bija tiiik daudz iespēju atzimt T___T )

Yey :smiley:
Bet es vēl tā īsti nemāku to spēli spēlēt :smiley:

nosaukumns pasaka visu priekšā :archy: XD

annyway…ja grib justies labi un droši, es vnm turu atvērtu recepšu linku, jo viena no pirmajām lietām ko taisu ir crock pot.
Basic viss, kas kustās grib Tevi nogalināt un tumsa - kdļ vnm ar Tevi jābūt kaut kādai liesmai (ugunskurs the best, jo tad vari sist mierīgi zirnekļus, ja es nevietā noskatījusi nometni priekš sākuma xD
Protams, otrs variants, pareizāk ir pirmās dienas pārtikt no lāpām jo svarīgi ir zināt kur atrodies pasaulē - izrkaidīt to +/-, lai atrastu labāko nomešanās vietu (tuvu wormholes, pie takām(!) un ja nebaidies no pilnmēness…netālu var būt cūkas, un ieteicams netālu būt no bizoņiem (netālu, jo riesta laikā tie Tevi uzšķērdīs :D ) - bizoņi un cūkas labi der, lai suņus nogalinātu, kas atskrien reizi ik pēc kādām 7(5?) līdz 14 (12?) dienu intervālam tā sakot - gatavojies tam :D
ā, vienīģais, kas Tevi negrib nogalināt, bet kad es pirmo reizi spēlēju, es nobījos ir Chester, jo pacēlu Eye Bone :D

tā sakot - Tu šo visu jau zināji, vai ne?:D
Vsm es ceru, ka es neesmu palaidusi garām kādu svarīgu atjaunijājumu spēles stratēģijai ;o

āā un visi lielie monstri - es ieteiktu vispirms netā paskatīties taktikas un cīnīties, jo tie vnm atgriežas - vnm! :D (reizi sezonā uzrodas, ja nogalina) plus, parastajam Don’ t starve monstri…ir tikai viens un tas ziemā, kad jābūt vislabāk sagatavojušam it visam, ā jā - heatstone ļļoti labi noder! un mugursoma ir viena no pirmajām lietām, lai pēc iespējas vairāk lietas varētu pārnest, jo īpaši man, kas ir ir riktīgs hoarder; piemēram, mans sapnis kā nometnei vajadzētu izskatīties :heart_eyes:

yeah…šī spēle patiesībā, ar to, ka pārtika bojājas ir baigais tomogočī…visu laiku jāvaktē, lai neizniekotu lietderīgākos produktus, laicīgi izdarītu to un šo… bet patiesībā man tas arī patīk @_@

P.S. vnm nēsā līdzi koka bruņu(šo es parasti turu somā, kad vajag uzvelku un soma automātiski nometas zemē - diezgan parocīgi) un kādu ieroci un lāpas galvenajai inventory, lai, ja jābēg, defence ir max un uguns pieejama C_C

Si ir ta spele kuru Tu man ieteici? Ar tiem mazajiem, jaukajiem zombijiem? :smiley:

Kaut kādus basic stuff es zināju jo nedaudz jau bija paspēlējusi :smiley: Deammm… vajag ar tevi kādreiz paspēlēt… iemācītos izdzīvot :smiley: Jo es parasti baigi ātri nomirstu :smiley:

1 Like

mazajiem, jaukajiem zombijiem? ;o Hm… nezinu vai tā, bet es, noteikti, ieteicu šo :smiley: :smiley:

@Jua smieklīgi ir tas, ka 1x spēlējot to spēli es izvilku bez ziemas monstra līdz kādai man šķiet 100 dienai? baigi noveicās… un tad beidzot…nāca ziemas monstrs… es domāju, ka viss, spēle beigusies… un Jods man palīdzēja to noslaktēt - man šķita, ka man sirds izleks no stresa - visu laiku skriet, kurt ugunskuru, pārlādēt slazdus un nenosalt… un tā es to spēli man šķiet pāri 170 dienām nospēlēju (vai pie 300?) un uzzināju, ka pats Jods nekad pāri 30 dienām nav ticis :smiley: :smiley: :smiley: es ar savu bailīgumu pārsvarā izvilku tik ilgi, jo mazāk riskēju un vairāk visam sagatavojos ;3

Oooo… parasti kad ir ziema es esmu beigta :smiley: