Don't Starve stuff

man ziemā ir tā problēma, ka kļūstu ļoti mazkustīga, reti kad vēlos pamest savu nometni - vnm pa rokai heatstone, max skaits materiāliem ar ko taisa ugunskuriņus mazos, patiesībā, man vnm inventory ir max skaits visiem pamatmateriāliem - tam kokam, zariem, smilgām, akmenim un tiem akmeņveidīgajiem materiāliem :smiley: āā, apsitot zirnekļus, vispār taisot zirnekļu mazo fermiņu, ievācu salve(?) un taisu healing potions vai kā saucās un, protams, kaut kāda paika vnm - man šķiet ar šiem materiāliem nevar nomirt, ja vien nezstāvi vnk stulbā vietā (kā es pirmo reizi nomiru, mēģinot nosist tentacle…vnk stulbi…(facepalm))
un kā jau pieminējut tooth traps ir perfektas priekš tāda bailuļa kā es
/paskatās netā…/ damn… kpc es nekad neesmu apsekusi valrusu nometnes un tās aplikusi ar slazdiem :o

Karoč… velies kādreiz paspēlēt šo spēli ar tādu nūbu kā es? :smiley:

protams! ^^ Kaut vai tgd! ^^ Pag…nē,man jāiet uz veikalu -.-
es pēdējo gadu neesmu spēlējusi gan tdļ, ka skola laiku nedeva, gan tdļ, ka Jods negribēja ar mani Together spēlēt T^T

Varbūt šodien vakarā? :smiley: Tas nekas es mācīšos spēlēt un tu atsvaidzināsi savas atmiņas un prasmes :smiley:

Piedod, nesanāks, es vēl ar vien ar Jodu dalu datoru, pēc 6/7 pm Īrijas laika jeb 20/21 Latvijas laika, Jods grib pie sava datora xd un mēs nolahojām nopirkt portatīvos caur internetu - k.kāda maksimālā drošība Īrijas internetveikaliem, brr, neizdevās to pāriet XD

Ohhh… :smiley:

Kādam ir DLC “Shipwrecked” ?

Paskatījos steam, arī komentārus, izskatās tik jautri un piņķerīgi ;o Esmu pārsteigta, ka ir jau jauns DLC, jau pusgadu!, jo vēl ar vien izbaudu R.O.G. :smiley:

1 Like

so true :smiley: , patīk, ka beigas atgādināja par jaunāko DLC , ko tā arī neesmu īsti izmēģīnājusi :smiley:
Kā Tev spēlējas Don’t Starve?

Vajadzētu kaut kad atsākt spēlēt :smiley:

1 Like

spēlēju uz telefona.

Don’t Starve ir arī android versija? O_o

1 Like

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=773803
vai meklē marketā. Itkā cena īpaši nekoda.

man jau grūti menedžēt tastatūru ar peli - kā strādā šādas spēles uz telefoniem? C_C

savādāk :smiley:

1 Like

Ow ppl still remember the game :’'D good to know xD

2 Likes

Aaaa, šeit kāds spēlē Together, jo ooo tgd ir The Forge cīņa, kāds jau to ir spēlējis??

1 Like

Kas par forge cīņu? o.o

1 Like

redzēju kko tādu veikalā, bet, meh, DS no sākuma nepatik :frowning: kgan, pirms gameplay treilera bija lielas ceribas.

Ja pareizi atceros tas ir event līdz 31nov. Kur komanda 6 cilvēku cenšas uzvarēt cūku armiju or smth xd, uzsvars lkm uz komandas spēli, sounds fun