Izdomāju ielādēt NieR:Automata

Izdomāju ielādēt spēli. Pagaidām izskatās nav spēlējama pat easy level. Nočakarējies stundu, nomirsti un sāc visu no sākuma, jo nav nekāda auto save, jāiet līdz kaut kādam punktam cik sapratu, lai vispār tiktu pie save.

Pēc tā pirmā bosa vai, kas tas atļāvā quick save. Sākums tik tāds bez saglabāšanas iespējas.

God damn! Spēlēju uz normal un likās diezgan ez geims. :D

Mani tas ritenis vienkārši uzreiz nosita pirmajā reizē, nu tas otrs, kas uz tilta bija. Otrāja reizē viss bija ok.
Sākuma bija normal, es netiku cauri, kad lidoju, tad otreiz nomiru pie tā pirmās lielās māšinas. Tad pārslēdzu uz easy.

Uz sitiena neatceros sākumu.

Neko tik grūti sākumā neatceros. Varbūt vienīgi tur trāpījās kāds pretinieks no kura vajadzēja bēgt nevis mēģināt nosist. :person_shrugging:

Varu piekrist, ka spēles saglabāšana sistēma bija kaitinoša. Man nav nekas pret autosave checkpoints kad tie ir novietoti tuvāk. Šeit tie bija patālu viens no otra.

2 Likes

Varbūt tad vienkārši man sākumā nepaveicās :person_shrugging:

Izdomāju iziet spēli pirms Anime noskatīties, jāatrod tik laiks iziet

Spēles sākumā, es droši zinu man bija divi zobeni, viens liels, viens mazs. Bet aizgāju līdz tuksnesim un sapratu, ka lielais zobens ir pazudis. Tam tā jābūt?
\
Atradu Youtube informācīju kur viņu atgūt atpakaļ.

Visi parastie enemy, kas tur ir liekas viegli, bet bosi gan ir grūti. Daudz Restorative Items vajag paķert, lai izdzīvotu, galvenais tuvu nullei nenolaist, lai nav ka nomirsti.

Es izmantoju vecu veco RPG triku - pārkačāju levelu līdz es visu teju vienā sitienā izlīmēju pret sienu.

1 Like

Jā, es skatos ejot uz priekšu story kvestus enemy level ir lielāki par manu, vienkārši sākumā nedaudz random jāpaskraida un jāuzkačājas.

Vajadzētu būt EXP modiem, kas ar to palīdz. Neatceros vai 2B, vai 9S tobrīd maucu, bet karnevāla sākumā var to statuju atdzīvināt, ja ir pietiekami liels damage. Diez gan augsts levels, bet viegli atdauzīt un pēc tam iekasēt ~4 levelus, ja ne vairāk.

Karnivāls jau ir galā, es tagad tiku kur to giga monstru bija jānosit, kas no jūras izlīda.

Tur brīžiem var paskraidīt apkārt pa pārējām zonām.

Jap tur var brīvi skraidīt, tik tas, ka karte ir nejēdzīga, grūti orientēties. Kā reiz skraidu, eju tagad side kvestus, jo vairāk main story nemet jaunus ārā pēc tā monstra kas no ūdens izlīda, level par maz varbūt. Var pakačāties.

No galvas neatceros kā tur bija progress.

Spēle bija negaidīti īsa. Es domāju varbūt tikai labi, ja līdz kādai trešdaļai tiku, bet viss jau beigas, parādījas titri pēc tās nenormālās cīņas. :open_mouth:

Hmm, ar 2B spēlēji?

Turpini spēlēt, ņem New Game+ vai kā tur bija. Tici man, nav tik īsa kā sākotnēji varētu šķist.