Izdomāju ielādēt NieR:Automata

Es lasīju, ka spēlei esot 26 endingi, neplānoju izspēlēt tā, lai sasniegtu visus 26 :sweat_smile:

Mhh, man nav tāda new game+
Bet man to paša kur pabeidzu, ļauj kaut ko turpināt tur, jāskatās, kas tur ir. Sanāk tālāk spēlē jau kā 9S.

Mmhm, tas arī ir tas.

Liela daļa ir vienkārši “joke” endingi, kurus vari tāpat salasīt, prikola pēc. Reāli ir pieci endingi.

Kad izspēlē spēli ar 9S, ja vēl paliek kādi side kvesti, tos var iziet pēc tam, nu pēc main story vai jāiziet spēles laikā?

Es ar B2 aizspēlējos līdz tam, kad Pascal Village bija ciet un man tur palika neizieti side kvesti. Tikai pa pasauli random pieejamos izgāju. Tagad ar 9s tie kvesti ir pieejami Pascalā ciemā, ar 9S vēl pa pasauli parādījas kaut kādi side kvesti, kuru nebija, kad spēlēju ar B2

Ja pareizi atceros, var pēc tam, bet main story tev vēl nav beidzies. ;)

1 Like

Jā, es tā ka lāsiju kā pēc 9s turpinās tālāk, cik sapratu pēc tā ir vēl divi route, spēlē visai vasarai :sweat_smile:

Cik ir jau stundas?

25h Steam rāda

Izklausās aptuveni pareizi.

Tik es nezinu kā ar 9S iziešu to pili, viņš nelēkā tik tālu, augstu kā B2. Sēžu un mokos tajā pilī ar viņu.

Kaut kā izdevās :sweat_smile:

NieR Replicant kāds nav spēlejis?

Es vispār nesaprotu kādā endingā tagad tiku. Pabeidzu spēli ar 9S. Un tad turpinās tālāk, tur gāju divas stundas, līdz beigās nokļuvu līdz zemei un tur parādīja vīruss vai kas tur, īsti nepaskatījos, bet pēc scenārija spēle mani vienkārši nobeidza un nomiru, un gamer over parādīja. Viss un tagad pēdējā misija(Nezinu vai tā ir pēdējā, bet izskatās pēc fināla) viss no sākuma vēl 2h, un pat nezinu ko izdarīju nepareizi. Bet spēli neizgāju, jo, kad izej būtu jābūt tā ka atveras story chapter vai kas tur, kur var tad iziet arī nepabeigtos side kvestus