Kāds ir spēlējis Nier Replicant?

Man baigi patika Nier Automata, kā reiz abām kādu laiku bija baigā atlaide, man liekas 16 Eur pat. Kaut kad pēc kāda laika arī paķēru Nier Replicant. Izgāju Nier Automata kaut kad vasarā. Tagad iesāku Nier Replicant.

Pagaidām nekur tālu netiku spēlē, neko daudz nemācēšu pastāstīt. Spēle gan ir tāda savādāka, viduslaicīga tematika, kaut kā tā pagaidām nav tas kas Nier Automa, nu story sākums ok, redzēs kā būs tālāk.

Man kaut kā Nier Replicant palidoja pilnīgi zem radara. Nekas diži par to nav ne manīts, ne dzirdēts.

Es arī vairāk nekur spēlē tālāk netieku. Man prasa kaut kādas ērgļu olas, kuras es nevaru atrast. Ok, Youtube paskatījos kur atrast, bet uz turienu mani nemaz nelaiž pagaidām, tātad nevaru dabūt. Arī neatradu kur varētu nopirkt. Viss spēle apstājas, nekur tālāk tikt nevar.


Dīvaini, iegāju atpakaļ spēlē tagad un laiž tālāk, turpinās spēles uz priekšu.

Tik tagad nav atlaide spēlei, maksā kosmiski 60 Eur.

Mm… bugs.

Tas galīgi nav mans spēļu budžets. :sweat_smile: Neesmu nekad pircis spēli dārgāk par 30 EUR.

2 Likes

Same, ja ir kāda spēle kura interesē un gribas, tad kad ir atlaide, tad var paķert ja ir līdz kādi 20Eur ±.
Bet nu standarta cena 50-60 Eur par spēli ir pārāk dārgi, pat ļoti dārgi.

Noprotu tu galīgi neesi (jarrrr) pirāts? :D

3 Likes

Es tik maz spēļu spēlēju, ka pāris spēles ar atlaidi var paņemt. Ja spēlētu masveidā, tad gan domātu. Epic games kādreiz kaut ko var free paķert, ja ir kāda interese vispār.
Lielākoties ļoti reti ir kadā spēle kas ieintersē, var droši 100 spēles izskatīt, varbūt viena kāda ieinteresēs.
Cik ta tur kādas 4 spēles pa gadu var jau iziet, neskaitot dzīvās tur kā Genshin, IDV kurus patstāvīgi spēlēju.

Man nav nevienas pīratiskas spēles, jap.

Un jā, man liekas stāstīju, kādus 7 gadus vispār neko nespēlēju, nebija intereses, tad te bija foruma saspēles un pēc tam pārādījas Genshin un tad atgriezās interese kaut ko citu arī paspēlēt :D

1 Like

Tāpēc ka tā orģināli ir 2010. gada PS3 Xbox30 spēle.
Cik pāris vietās manīju senāk to pieminētu, tad it kā underrated un overlooked, ne tā populārākā un zināmākā, bet arī it had its flaws, tāpēc daudz vidēju vērtējumu.
Tas ko viņš spēlē ir remasters un pc ports.

Un vienkārši gan jau īpaši nereklamēja šo remasteru.

1 Like

Aaaa… tas ir vecās spēles remanster. Man jau likās, ka izskatās kaut kā ne tā, lai tas būtu kaut kas izstrādāts pēc Nier:Automata.

Pēc dažu labu bezmakas spēļu palaišanas garām šur un tur. Es ķeru ciet visu ko tik var. Mans Epic Games konts sāk pildīties ar “ne pārāk” spēlēm. xD

Steam tur Nier Replicant baigi reklamēja, vai arī tāpēc, ka Nier Automata nopirku un tad tur pat blakus leca Nier Replicant, kaut kā tā bija, nemaz nepamanīt nevarēja.

Es pat kaut kā nemaz nepaskatījos, ka tas ir remake, nezinu pat kāds ir oriģināls.

mm, wiki saka remasters, bet iekš youtube manu remake, bet it kā ne viens ne otrs, bet gan tā teikt “updeitotāka versija”.

Lūk video pastāsta sākumā par atšķirīgajām japāņu un amerikas versijām, un tad kā šis remaster/remake atšķiras no oriģinālās spēles.
p.s. nekādu spoileru tur nav.


Un te vienkārši vizuāli salīdzināmie video.

2 Likes

Pabeidzu Nier Replicant, jeb pirmo ending izgāju. Ja salidzina abas spēles, tad Nier Automa man daudz vairāk patika. Bet šī arī bija laba.

Pēc spēles beigām atmeta diezgan tālu spēlē, jālasa visi tie fragmenti vēlreiz, praktiski vesela pus svētdiena. Ar otru reizi klāt ir pielikti papildus cut scene tikai tam visam tā jau viss tas pats vēlreiz, tik jābūt savādāk ending cik var noprast.

Un jā, Replican kā spēle pati par sevi ir daudz vieglāka, bosus var uzveikt neiespringstot, Automata vajadzēta šur tur normāli pasvīst.

2 Likes

C endingu dabūt ir sarežģītāk, šoreiz ne tikai atmet atpakaļ spēlē krietnu gabalu, bet papildus jāsalasa visi 33 ieroči. Trešo reizi daļu spēles tas pats jāiziet, pietam sapratu nekas cits klāt nenāk, B vismaz bija papildus cutscene ielikti.
Tālāk ir vēl trākāk. D endings vispār izdzēš visus spēles safe files. Un E jau jāsāk spēle no paša sākuma :D

Palikšu pie A un B, pagaidām.
Varbūt C vēl pēc kāda krietnāka laika var iziet, kad darīt nebūs ko, tos ieročus palasīt vēl. Pagaidām trešo reizi daļu spēles visu to pašu iziet/atkārtot vēlreiz kaut kā negribas.
D, E gan ir par traku jau.