Lomu spēles

Vai kāds šeit iesaistās lomu spēlēs? Īstenībā internetā nespēju atrast tādu, kas man tiešām patiktu un ar ļoti aktīvu komūnu. Varbūt kādam ir kādi ieteikumi? Bonuspunkti, ja ar anime tematiku.

Es kādu laiku atpakaļ biju pieķēries Real of the Mad God. Tas ir “Bullet Hell mmorpg” ar vienu dzīvību, ko līdz noliec kātus spēle jāsāk pa jaunu. Jūtams izdzīvošanas elements. :smiley: Iespējams lejuplādēt arī caur steam.

ja godigi man kka patik ta spele un varetu laikam uzspelet ;D

Ne, ne, ne ar lomu spēlēm es domāju šādas - http://www.onepiecerp.com/

Tu saki? :smiley: Es padomāju, ka man tikai rādās. Lai gan visdrīzāk mēs domājam atšķirīgas lietas.
Es principā esmu galdaspēļu piekritējs, attiecīgi papīra un zīmuļa lomu spēles. Lai gan spēlējis neesmu, skruļi gari, pluss vēl no kaut kurienes spēlmaņi jādabū.
Tās soc. tīklu lomu spēles - Nekad! (vismaz pēc brīvas gribas)

Nezinu, varbūt ir reāli kaut ko iesākt tepat pie mums? :confused: Šis dzinis labi tiek galā ar lieliem teksta gabaliem un bildēm.

Priekš šīm galda lomu spēlēm ir izveidota mājaslapa roll20.net kas ir dažādu šo spēļu tā teikt simulators :smiley:

Tas ir rīks priekš spēlēšanas, virtuālais galds. Nav ne jausmas cik spēlējamas ir tur rīkotās spēles. Viss notiek angliski ar nejaušiem cilvēkiem. :stuck_out_tongue:

Neslikta ideja, tikai tagad jāizdomā ko un kā. :D

Cik esmu redzējis tauta forumos spēlē praktiski jebko. :3 Grūti vien teikt cik labi veiksies lomu spēlei pie mums. Ja spēlmaņi vai vadītājs pametīs spēli pusratā, nekas prātīgs nesanāks.
Uz papīra spēles proces nav nekāds grūtais - vadītājs diktē pasaules noteikumus, spēlmaņi pārvalda savus varoņus. Specifiska loma ir pašam vadītājam, viņš par visu atbild. Priekš spēlmaņiem viss ļoti līdzīgi kā uz datora, ne velti tās spēles ir cēlušās no galdaspēlēm.

Gribētos gan tādu advancētāku lomu spēli, piemēram, tam onepiecerp bija pat arī kādi virtuāli inventāri. Protams, ir nereāli liels darbs jāiegulda, lai izplānotu kas un kā notiks spēlē un vēl, lai izveidotu spēles laukumu. :D

Tāpēc eksistē tās noteikumu grāmatiņas. Tur tieši ir informācija un pamācības, pat veselas iepriekš sagatavotas kampaņas.
Šobrīd skatos vienu iesācējiem draudzīgu spēli. Grāmata uz 300 lpp. :\

Izklausās interesanti un labi, bet sarīkot tādu… oj, oj, oj cik laika aizietu. :lol:

Nez vai ir tik traki. Padomā pats, spēle forumā nekādīgi nebūs ātra. :smiley:

Tad nu vien dalies savās zināšanās ar mani @ privāti. Domāsim, ko darīt. :3

Vai esi pats lietojis? Esmu tur pētījis kaut ko, bet tā arī neesmu nevienu reizi uzspēlējis.

2-1, iesaistiet mani arī. Man ir neliela pieredze ar tādām sarežģītākām spēlēm forumā (ne gluži Dungeons and Dragons, bet tomēr). Lai gan to mēs pat varētu uzhostēt :D Es reiz biju lejupielādējis noteikumu grāmatiņu vienai spēlei, ja labi saņemtos - varētu arī izdarīt. Bet tad ir vēl viena problēma - kauliņa mešanas simulēšana.

Ar laiku, ar laiku… :smiley: Vispirms sagaidīšu, ko labu Menestrels man atklās, tad jau jādomā būs no tehniskās puses. Kaut kur tālāk plānā varbūt arī tu ieņemsi kādu lomu. :smiley:

Spēlējis neesmu bet esmu gribējis mēģināt :smiley:

Pati mājaslapa nodrošina daudz ko, gan kauliņu mešanu, gan laukumu pats var uztaisīt u.t.t.

Vai tad kauliņi ir problēma? Netrūkst tam paredzētu mājaslapu.
Populārākās sistēmas protams ir Pathfinder un D&D. Vai tik nav dzirdēts, ka Pathfinder saprotamāka sistēma. Ar to pats pa sevi populārās sistēma nebeidzas: Warhammer 40K, Shadowrun, Call of Cthulhu(šīs spēles raksturojums daudzsološi skan), u.c…
Es šobrīd pētu Mouse Guard RPG. Pēc atsaucēm, spēle tieši priekš zaļiem spēlmaņiem. :smiley: Kā saprotu stāsts ir viduslaiku pasaka. Maģijas nav vai arī minimums. Šajā viegli iebraukt, pat bez komiksu lasīšanas var iztikt.
Lielajās sistēmās daudz lora, to būtu pagrūti sagremot. Protams, tas ir izdarāms.

Kauliņa cipara pierādīšana ir problēma, jo neviens jau negrib zaudēt.

Tātad tev labāk neļaut mest kauliņus. :smiley:

2 Likes