Lineage 2 mūsdienās

Sveiki!

Vai kāds it tikpat vecs, lai spēlētu šo brīnumu (vai pat pašlaik spēlē)? Kaut kā pa brīvdienām sagribējās atcerēties vecos labos laikus un uzspēlēt. Un tā kā spēle ir visai tuva anime-stilam (come on, tik vien figūriņas ir ko vērtas) nolēmu pajautāt tieši šeit.

Būtu patīkami, ja būtu kāds latvietis/latviete :slight_smile:

Kopš 2010. gada šī spēle ir tikai un vienīgi pay2pay. 2007-2010 spēlēts L2C4 24/7. Spoileris 78lvl ar necromancer subclass. Biju barojis visu klanu ar resursiem.

Pirms kkur gada pamēģināju krievu 4game versiju (jo LV jau tagad ir viņu teritorijā, amerikāņu serveris saka, ka tev nebūs brīv’), vnk pačekot, kas jauns. Iegāju, a tur tādi kvesti - izpildi un tev iedot 40. līmeni, izpildi - 55. līmenis or smth. Un kad sasniedz kkur 90. līmeni, tad kvests - izsist 100 itemus no mobiem, krīt kkur 50%. Spēlē iebūvēts bots, norādi skillus, kurus kastot, itemus, kurus izmantot, un šis tik kapā tavā vietā.
Absolūts snooze-fest, sačakarējuši spēli līdz pēdējam, pie tā bota arī izslēdzu un izdzēsu.

Background: pirms gadiem 16 zadrotoju kārtīgi, kapāju interneta kafejnīcā gandrīz katru dienu, vēlāk arī pa naktīm, tūkstošiem stundu, bet pārsvarā funserveros vai x10+, retail-like man nekad nav paticis, par daudz grinda. Tolaik interneta savienojums ar Ameriku sūkāja, paspēlēt nebija reāli, pings 1s+, tāpēc spēlēju EU serveros; atradu vienā jaukā brīdī latviešu serveri, pēc kāda laiciņa kļuvu tur par moderatoru/adminu, sāku ķidāt servera softu, iemācījos programmēt un tā sākās mana pašreizējā karjera.

Varbūt laiki bija veci un laiki bija labi, taču tagad baigi grūti atgriezties MMO, it īpaši vecajos.

1 Like

Tagad ir Lost Ark. it kā ir ok, tikai tie queue times ir nereāli. Sestdien nosēdēju rindā aptuveni pusotru stundu (~86xx vieta bija, kad sāku), svētdien (jo nu jau tehniski ir pirmdiena :smiley:) pat nemēģināju, bet citi čomi vai nu no paša rīta tika iekšā un ne reizi neizgāja ārā, vai sēdēja rindā 1h+, vai pat nespēja tikt līdz rindai kkādu eroru dēļ. Pašvaki karoč.