Vajadzīga visuma setup ideja RPG demo spēlei

Sveiki, gribēju patrennēties sadraudzēt windows/Linux API un SFML bibliotēkas. Kā variants domāju uztaisīt kādu DEMO RPG spēlīti (non-commercial ofcourse). Problēma sekojoša: Nespēju izdomāt neko vairāk par Reiz dzīvoja varonis vārdā Pinks, kuram bija jāizglāb princesi Selgu, bet viņam traucēja bīstams monstrs Hanghongs, kuru varēja pieveikt tikai ar superīgo Amateur Sword. (Basicly, attapīgakie saprata, ka tas būs 1:1 copy paste no kāda visuma, kuru jau esmu spēlējis/lasijis (diezvai)/skatijies :smiley: ).
Tākā ja kāda vairāk radoša persona ir gatava iemest kādu ideju šeit, tad biļeti uz WinterCon IV vai kāds dzēriens stallī no manis. :smiley:
Also, pāris noteikumi: ne mazāk par 12pt lapu wordā (mest var tepat); Pēc iespējas mazak ūdens un vairāk konkrētikas pret pašu pasauli :smiley:; Welp, neesmu īpaši turīgs, tāpēc kompensāciju par iztērēto laiku no manis saņems tikai viens no visiem, kas centās un tas nebūs pats ātrākais (kaut gan pašam ātrākājam tāda iespēja arī ir). :smiley:

P.S. Par cik maza iespēaja, ka šo izlasīs ne tikai IT brālība, piesaukšu maģiskā veidā dažus cilvekus, kas kko sajēdz no RP, fantasy un visumu izstrādes: @Menestrels, @lamm

Ja neesi tas radošākais, bet pazīsti kādu, kas ar kko sajēdz no RP, tago viņu, lai foruma Summon dzinis spētu painformēt viņu. Ja viņš nav reģistrēts, reģistrē viņu piespiedu kārtā.

2 Likes

Te jau jāveido vesels topiks :smiley:

Man ir 2 (it kā) rpg idejas :sweat_smile:. Viena ir yaoi, tāpēc to labāk to vispār tev nepiedāvāšu, otru ideju mazliet esmu iesākusi rpg makerā. Tas ir vairāk gan miksēts puzzle/rpg variants.
Faktiski tu (spēlētājs) esi cilvēkveidīgs radījums bez sejas, bet aizstāj acis/degunu/muti ar ģeometriskām formām (aplis, trīsstūris,četrstūris). Katra unikāla kombinācija palīdz atrast citas lietas telpā, tās pareizi saliekot kopā arī progresē. Piemēram, izmantojot zilas apļu acis, nevar ieraudzīt lietas, kuras ir zilā krāsā, bet izmantojot oranžu trīsstūra degunu, var saost apelsīnus, utt.
Pasaule ir vairāk kā sapnis, tāpēc tur ir pūķis ar brillēm un citi dīvaini radījumi. Par combat sistēmu gan, godīgi sakot, īsti neesmu domājusi.

Ok, rakstot aprakstu sapratu, ka te nav tik daudz no rpg, cik gribētos. Ja kādreiz gribi programmēt puzzle tipa spēli, dod ziņu :sweat_smile:

1 Like

kad Daniels veido no komentrra topic @Menestrels xD
p19ertarb2hbe1tk0h4717ujsc3u

2 Likes

ideja laba, bet man tīri tehniski nav idejas kā realizēt saošanu… oO

Es tāds padomāju par to galveno varoni… Tas varētu būt cilvēks, kas uzveicot savu pretinieku dabū 13 daļu no tā spēka. Katrā no kaujām galvenais varonis var paņemt tikai 2 spējas. Piemēram: Ja tas uzvar kādus 5 pretiniekus vienā cīņā, tad 13 daļu spēka var paņemt tikai no 2 cilvēkiem. Pasaule sastāv no 7 lielām karaļvalstīm, kur 2 ir neitrālas un pārējās 5 karo savā starpā. Galvenais varonis tiek nolādēts un tas vēlas tikt no lāsta vaļā. Lāsts nosaka to, ka katras 3 dienas tam ir jānogalina kāds cilvēks. Tas padara galveno varoni nīstamu daudzās vietās un tikt cauri karaļvalstīm paliek ar vien grūtāk, jo viņš paliek aizvien slavenāks slepkava. Lai tiktu vaļā no lāsta viņam ir jātiek cauri karojošām 4 karaļvalstīm uz piekto. Kā piektā karaļvalsts ir elle. Tur viņam ir jāsastopas ar pašu Sātanu, kuram pieder raganas sirds. Sadedzinot sirdi GV tiek vaļā no lāsta. Uzveicot Sātanu, vai arī liekot tam padoties G.V. iegūst raganas sirdi. Lai tiktu cauri karaļvalstīm G.V. ir jāpilda dažādu organizāciju uzdevumi, kā laupīšanas, iefiltrēšanās, mantu atrasšanas utt. Nu kkā tā

1 Like

Man liekas, ka priekš idejām tu vēl varētu uzspēlēt spēli valiant hearts

1 Like

@m1raz nolaikoja manu postu, šķiet, ka viņam patika mana doma :smiley:

Izgāju jau sen. XD

1 Like

Kur iegūsi tēlu izskatus? Vai izmantosi kādu no RPG maker programmām?

Krita pritty must be enought

Woah, vai zīmēsi pats?

@Onii_chan

Žēl gan. Laba spēle sanāktu

Tas nenozimē, ka nevar būt turpinājuma un pilnas versijas… xD source code būs pieejams.

Droši vien “saožamais” objekts vienkārši būtu redzams patreizējā telpā, pieliekot noteiktu degunu. Neko sarežģītāku neesmu izdomājusi.

Kādā valodā programmēsi?

C++ ofcoz

C++ ir spēks! :open_mouth: Cik zinu, tad to iemācīties un saprast ir diezgan čakarīgi

Ne, bet visai spēcigs instruments. Ja būtu jautajums : Vai ar c++ vai izdarit ? Tad atbilde vienmēr ir - jā.