"Sword Art Online Alternative Gun Gale Online"

Šī nu jau ir tāda vecāka ziņa no Oktobra, bet es biju jau mazliet šokēts par to.

Karen Kohiruimaki reālajā pasaulē vienmēr bija jutusies nevietā. Viņas garais augums bieži vien bija šķērlis, lai iegūtu jaunus viņas vecuma draugus, bet viss mainījās, kad viņa tiek iepazīstināta ar VR tehnoloģiju un “Gun gale online” virtuālās realitātes spēli, kur viņa beidzot sajūtas brīva un spēlē, kā mazs jauks chibi avatars par kādu viņa vienmēr ir sapņojusi. Vai Karena spēs iegūt draugus pasaulē, kur visu nosaka lodes?

Šajā stāstā nebūs mums ierasto galveno varoņu, kādi bija līdz šim visās SAO daļās. Būs pavisam jauni personāži ar pavisam jaunu stāstu. Ko jūs par šo domājat?

2 Likes

Es spēlējot Torbu ovw neiegūstu draugus :^/// unrealistic

lmao bet ja godīgi, Nost :clap: Ar :clap: Kirito :clap:
beidzot.

1 Like

No sākuma kad es šo uzraku, tad domāju, kāpēc gan vispār tiek kas tāds veidots, jau pietiek Kirito piedzīvojumu. Tas, ka tur nebūs jau ierasto varoņu mani iepriecināja. Ceru, ka tur nebūs saistīts ar oriģinālo spēli SAO, jo tā jau ir izrunāta tēma krustu šķērsu.

Man nav nekas pret viņu, bet tas, ka viss. Pietiek viņa. Viņa episkais stāsts ir beidzies. Laiks jauniem piedzīvojumiem

1 Like

Es tev piekritīšu

1 Like

Meli, visi zin, ka JRPG zem čibi meitenes varoņa slēpjas resns japānis, kurš nekad nestrādā un neiziet no mājas.

3 Likes

Nē… tas tā nevar būt… zem jaukām chibi meitenēm vienmēr slēpjas tādas pašas chibi meitenes :no_mouth:

:ok:

Vispār gribētos tādu Mmorg spēli, kur lai reģistrētos prasītu pasi (piemēram uzrādot pasi tu (viņš) tikai un vienīgi vari ar male perosnāžiem spēlēti) + katru reizi, lai ielogotos tevi noskenē tava web kamera uz 5 sec un tad es domāju būtu ļoti labi un pareizi.

Tas jau vairāk derētu VR versijai, lai varētu spēlēt Sims. Vai arī vienkārši tiek izveidti cilvēka izskatam atbilstoši avatari

1 Like

Neaizmirsti arī par pareiza vecuma un komplektācijas personāžiem.

Bet vispār, šī sistēma būtu nepieciešama nākotnes vr spēlēs, lai zinātu, kurā vecuma grupā nosūtīt atbilstošo spēlētāju

1 Like

tas ir kā piemērs es negribētu satikt čali, kas spēlētu ar sieviešu personāžiem un arī izliktos par viņu.

Nu nevar uzreiz tik skarbi :smiley: Ir cilvēki, kam šādas spēles būtu vienīgais veids, kā izjusties tā, kā patiesi grib izjusties + līdz ar šādu spēļu uzplaukumu un tehnoloģijas attīstīšanu nāks stereotips, ka spēlē cilvēkiem citi ir jāpatīk tādi, kādi viņi ir SPĒLĒ nevis dzīvē

Cik es biju testējis tās vr brilles, tad tas nav tas, ko es gribu. Protams, ka ir forši, kad visu sev apkārt redzi tuvumā, bet tu joprojām fiziski jutīsies šeit un tad rodas dīvaina sajūta. Tomēr ir jāpagaida vēl gadi 30 - 40 līdz būs izgudrota vr tehnoloģija, kur varētu spēlēt spēles, kā sapnī :smiley: Nu kkas tāds kā SAO kur ir tās Neiro-ķiveres

1 Like

Bruuuuhhhh… kpc? Jo es dažreiz vēlos spēlēt ar vīrieša tēlu o.o
Un arī par to skenēšanu… uzlikšu sev mākslīgo bārdu, vai čalis kosmētiku un wola~~ *khem *khem traps… :D

Nevis izkstās pēc sava vecuma, trust me on that :D

1 Like

Tpc ir jāizmanto pase, lai varētu nolasīt visu nepieciešamo info

Gribi vēl mazāk privātuma? :smiley:

Tas derētu vecumam, lai bērni nelīstu pieaugušo lietās :smiley: Piemēram asinis, lamāšanās utt. Viss tas, ko līdz 18 gadiem nedrīkst

Un tāda opcija kā vecāku/brāļu/masu pase neeksistē? :smiley:
Bet mehh… pietiks off topica :smiley:

Pase ir īpašs, dokuments, kas ir jāglabā prom no citu acīm, diezvai brālis vai māsa atļautu līst savā spēlē, kur viņiem būtu izveidota sava dzīve utt… Tas ir tas pats, ja piemēram rītdien es pamostos tavā ķermenī un darītu citas lietas, nevis tās, kuras tev ir jādara. + tā pat tad jau var arī brāļi un māsas saviem sīkajiem ģimenes locekļiem pirkt alu un cigaretes.

Vajag