Liekat savas pusdienas

hahaha reali. Eju mazaja francu liceja (nu meness iela 8) jocigakais ir tas, ka lielaja skola reali dod to pasu bet viss ir normali izvarits, nav nekas tads ko vini izpilda meness iela

Jesus christ, vēl plikāki rīsi vairs nevar būt. Mērci arī nevarēja dabūt? Vismaz ar to kaut kā varētu to prieku dabūt māgā.
Tas tak absolūti nekam neder, no tās saujiņas rīsu pietiek enerģijas labi ja stundai-divām!

Pie tam vēl tādā it kā prestižā skolā, kurai pat ir savas skolas formas… Kauns un negods.

2 Likes

No tā vismaz var kaut cik paēst.

Sodienas pusdienas! Bail man ir est bet nu pastisimies kas tur bus

“Skolas piens” :D

1 Like

tie ir tie salmonellas raseni (pretigi D;)

1 Like

Jūtu tu netici pasterizācijas procesam. :joy:

1 Like

bija joks- vini vnk negarso pec piena- garso pec rupnicas

Pusdienas Pusdienas!
Sodien dabujam sautejumu (vairak frikadelu zupa ka sautejums-) vareja sajust ka taisijusi ar kiploku- bet tas nekas
Nebija isti sautejums, edam buljonu ar frikadelem un kartupeliem
6,6/10 kartupeli bija loti nammigi

1 Like

Nu tad beidzot kaut kas ēdams.

yes, :D

sodien neeju pusdienas jo man ir jamacas pasaules vestures pd, tadel edisu eduarda (daudz laimes vinam) dotos mini kitkatus un snickerus
10/10 very yummy, man ir alergija no sokolades bet garsigi


Šodien iespēja ēst ārpus mājas. Pupiņu zupa un sviesta cālis.



Kā arī man kaut kāda iemesa dēļ pretī guļ kaķis. Kompānija.

4 Likes

Tad jau tā nav nekāda baigā alerģija.
Man tehniski ir alerģija no bērziem (velns viņ zin no kuras daļas), bet bērzu sulu varu dzert bez problēmām.

Bet vispār tikai šokolādi ēst pusdienās ir slikta ideja. Man savulaik pamatskolā tā apendicīts pārplīsa - pusgadu no vietas pusdienās pirku tāfelīti Princas šokolādes (skolas pusdienas bija, tagad atskatoties, kinda ok, bet tolaik likās draza).

Ne nu man no ta kakao pupinam baiga alergija, es nevaru vsp ieest melno sokoladi man ta sap veders, bet tie kitkati un tadi knapi skaitas ka piena sokolade- tos ta minimali varu est, citadak man sak sapet veders ka ari viss kasas, es needu katru dienu- vnk sodien vajadzeja uzrakstit spikeri vesturei, un tas bija laikietilpigs spikeris tadel pusdienas iet est butu man dabujis 3 vesture (es uz kontroldarbiem ta ipasi nemacos, ja jutu ka dirsa tad uzrakstu spikeri)

No alerģijas… sāp vēders??? Whaaaaaa? First time I hear that.
Aiaiai, špikeri… Vēsturē tak tur palags sanāk, kādi špikeri.

ta reakcija man jociga, kasisanas ista alergija- vel pa virsu man veders sap, uz to atbildi gan nezinu.

Isteniba tas spikeris man nodereja

1 Like

Alerģiskas reakcijas var izpausties pa lielam visās malās. Gana bieži dzirdu, ka cilvēkiem ir problēmas ar vienu konkrētu augli, vai tamlīdzīgi.

Pupiņu zupa saucās… :D

2 Likes

Pusdienass


Pilnas pusdienas ir ar mericiti, meitene no kuras bildi uztaisija teica (direct quote) “Es būšu laimīga ja nesaindēšos, man aizdomas ka mērce nav izvārīta”
Plikie rīsi ir manejas pusdienas

3/10 rīsi kā vienmēr nav izvàrīti bet nu vismaz tas pusdienas ir