Liekat savas pusdienas

Pēdējo reizi kad ēdu Daily, viņi zvērēja, ka tā izskatās plovs. :D

1 Like

Nu hz, kad es mācījos centrā, es no skolas ēdiena dabūju saindēšanos ar ēdienu xD
Bet nu tas arī bija pirms gadiem 10 atpakaļ

1 Like

Ne jau visas skolas, miglaini atceros, ka man stāstīja par 2 top vietām. Pats pa sevi cena tur bija galvenais noteicošais faktors.

Nu cik atceros, mums skolas ēdiens ķip skaitījās baigi nice so bija ekstra ironiski. Klases audzinātājas mēğinājumi pēc tam mani gaslightot, ka tas pavisam noteikti nebija no skolas ēdiena, gan nebija jauki

Mana stiprākā saindēšanās dzīvē, arī bija no vietas, kura ļoti patika maniem kolēģiem. :D Mana nāve un slimības lapa, viņus it nemaz neatturēja no tās vietas.

3 Likes

Fools, all of them

iepazīstaties, manas vēmekļpusdienas ;DD

1 Like

man sodien vsp aizkritusi balss, paliga
Bet nu jarato pusdienas soo
Sodien man risi ar kotleti- kotleti nenemu jo redzeju ka pavare vnk nem gabalus no tam un ed
Risi izvariti tikai no arpuses- bail palika
5/10, vismaz tie risi bija


wtf. un tas arī viss? Pliki rīsi un kotlete tik??

Nezinu kā tagad jau vairākus gadus, bet gan jau tāpat normāli, bet mums bija normālas pusdienas:
Vai nu kartupeļi ar mērci, un kāda gaļiņa (kāda sardele, viena divas kotletes, maza karbonāde, zivs kotlete, teftelis, vai neliels vistas stilbiņš), nedaudz burkānu vai biešu salāti vai marinētie ķirbju gabaliņi, glāze svaigas sulas vai kompota, šad tad maizes šķēle (laikam), un saldais.
Vai arī putra ar gaļu vai kartupeļu pļurē ar gaļu, sula un saldais.
Laigan es neatceros kārtīgi, vai mums bija saldais katru reizi.
Citreiz zupas bija. Soļankas bija baigi garšīgas.
Kā pirmīt minēju garšīgs sautējums.
Un tam līdzīgi.
Porcijas nebija jau baigi lielās, bet bija tīkamas un pietiekamas. Var teikt, bišk bišk mazāka porcija par to ko var iegādāties kādā ēstuvē vai kafejnīcā, kur tieši pasniedz tādu ēdienus un pat par lētu summu.
(Piemēram Madonā “Azaids”, kartupeļi mērcīte karbonāde salātiņi sula pie 3 eiro, +/-)
Laigan jāmin, ka es neatceros ka mums būtu kādu reizi vispār bijuši rīsi ar kaut ko. Ja bija, tad tas notikti bija ļoti reti.
Bet nu es jau ar neesmu no Rīgas. Cesvaines Vidusskola. Tās pusdienas bija tīkamas no bērnudārza laika līdz pat vidusskolas beigšanai.

2 Likes

Esmu nonācis līdz kotletei uz maizes.

1 Like

Pag, kā tas izskatās? Tev ir risks dabūt kotleti ar zobu pēdām uz tās? :D

ne, risks dabut kotleti ar siekalam uz tam- vnk nem ar siekalainiem cimdiem tad kotletes gabalinus un ed

zb laimigie bijat, atdotu savu nieri prieks tadam pusdienam

Tev varbūt vajadzētu izteikt pretenzijas kādai atbildīgai personai. Nejauši interneta cilvēki galīgi nemainīs situāciju par labu. :D

Ja tu vēl ko tādu varētu iemūžināt video formā un padot tālāk, tad gan skolā strauji varētu notikt personāla tīrīšana.

2 Likes

un tev liekas ka pa siem 30 gadiem kad sis pavares te ir stradajusas kads nav pieprasijis mainas…? Musu veco medmasinu atlaida jo vina gaja pie direktores sudzeties par to ko mums baro :grimacing: labak palikt bada

Nav jau jāsūta direktorei. Ja sanāk labs video, var sūtīt veselības ministrijai, mēdijiem, vecākiem, kaut vai izglītības ministrijai. Lai iet visiem kas par kaut ko varētu būt atbildīgi vai arī var sataisīt jezgu. :D

2 Likes

kurā skolā tu mācies?
Veselības inspekcijai būtu jāienāk ciemos kopā ar Bez Tabu.

3 Likes

njaaa var, nezinu vai kads ta ir jau darijis- vecakiem jau visi pasudzejusies- nezinu ka tur talak bija mums pat ir insta konts kur mes ratojam skolas edienu, bet nu talak par tiem patiesam neesam neko darijusi- japadoma