Liekat savas pusdienas

nezinu, vai ir lidziga tema bet nja- liksu savas skolas drausmigas pusdienas :p Sodien plovs, viss taka ok bet ta gala tada parak peleka……sus (nezinu ko mums baro seit) 9/10 man galu neielika :D


1 Like

https://animeforums.lv/t/paradi-savu-edienu/5888

p.s. skolas pusdienas man pa lielam bija tīkamas. Tas sautējums ko skolā taisīja :drooling_face:
Vienīgi saldie ēdieni tik reti bija tīkami, jo man negaršo ķīselis un visi pārējie želejas puņķu saldie.

1 Like

mums vsp interesanti……
needu skolas merces jo biezi tas pavares vnk ar rokam dalas velk ara un ed no turienes…nekas nav normali izvarits

vienmēr ir opcija nest savas pusdienas no mājām

1 Like

mums ir parpildita soma vienmer- nest pusdienas no majam tavai somai nozime 4 iespejas:

  1. Tas pusdienas bus saspiestas putra
  2. Tas pusdienas izlis un tev smirdes soma
  3. Tev tas pusdienas pat tur neielidis
  4. Bus loti neerti nemt ara un likt ieksa macibu lietinas

Tad nākas ņemt otru somu, maisiņu vai ko tamlīdzīgi.

1 Like

njaa, laba ideja

Ribas.

2 Likes

oppina forsi

Tev paveicās, ka es pilnīgi nejauši izdomāju nofotogrāfēt savas pusdienas. :D

Kebabs.

4 Likes

Kas tas par plovu bez gaļas un tomātiem? Pliki rīsi nav plovs.

1 Like

Tās tak nav skolas pusdienas.

9/10, needs some sauce.

nu to skola sauc par plovu (dod pavarem apmeram 5 eiro prieks katram pusdienu menesim liekam vinas miera :p)

pilnvērtīgas pusdienas

smh
un pēc tam brīnās, kāpēc sīkie iet uz maķīšiem un kebabiem un pēc tam cauri zobi vēl pirms 20 g.v. no junk food & soft drinks.

Tēmas nosaukumā nekas nav rakstīts par ekskluzīvi skolas pusdienām. :stuck_out_tongue: Kā arī man liekas visas labās skolas uz kurām iet ēst pusdienas bija centrā, ja kāda no tām vēl eksistē. Man kā Pārdaugavas bērnam tālu.

Līdzi nāca trauciņš ar tomātu mērci.

Nabaga plovs. Kā tev teikt, labā manta ar jēru kas peld eļļā manā pieredzē maksā sākot ar 7 EUR.

Oops, ya got me. :zipper_mouth_face:

10/10.

Nu tas pēc definīcijas nemaz nav plovs. Nav ne gaļas, ne dārzeņu, pliki rīsi.

bus jau labi, mums skolas budzeta diena ir kad mes dabujam makaronus ar sieru- tadel labs plovs nav fiziski iespejams ;D

image

3 Likes