Liekat savas pusdienas

A kāpēc tu ņem plikus rīsus ja ir variants makaroni ar gaļu un dārzeņiem?

1 Like

jo makaroni izesti :(

sodienas pusdienas jo man slinkums iet est


garsigi cepumini un kukuruzas stanga garsiga

9/10 diemzel nevar paest no ta

Nu tā tu ātri vien sabendēsi kuņģi.

I speak from experience.

zinu……butu japanem lidzi ediens no majam…

Labāk tā nekā šitos pigoriņus ar plikiem rīsiem. Jāsāk nēsāt līdzi kečupu :D

1 Like

Makaroni ar kotleti sodien….man ir skolas kotlesufobija tadel es atdevu savejo- viena foto ir pilnas pusdienas, otra tas ko es panemu


6/10 vismaz makaronus normali izvarija, diemzel budzeta nav ieklauts sals :(

Edit: es biku paedu un tad atradu makaronu kas garso pec plastmasas (nu metaliksa garsa), dosu heads up ja tiksu slimnica :DD

Nu jopcik, a kur salāti un maize? Un gan jau, ka tai kotletei nebija ne vainas.
Tu tur nesēdi uz kkādas pa pusei neapzinātas diētas or smth? :D No tādas niecīgas makaronu saujiņas pietiek enerģijas labi ja dažām stundām.

Man nav dietas diemzel, es nezinu par tam kotletem vinas dazreiz ir labas, dazreiz nav tadel es neriskeju- es no rita maizites apedu lai nebutu jaizdzivo no ta, ko nemu pusdienas :D

Nevis diemžēl, bet par laimi. Tavā vecumā sēdēt uz diētas visticamāk būtu neveselīgi.
Zināt mēru gan vajag jebkurā vecumā, bet tev tās porcijas ir tik niecīgas, ka par to nav jāuztraucas.
Labāk paviebties un apēst to meh kotleti, nekā šitā. Gan jau, ka nav tik traki.

1 Like

Ja kādam vajag uztura konsultāciju, vēršaties pie @jurchiks, viņš lēnām kļūst par mūsu speciālistu. :D


Vistiņ ar sieriņ.

4 Likes

Vai ar šādu ēdiena daudzumu pietiek pusdienās?

1 Like

Nē. Tādēļ aiz kadra bija vairāk ēdiena. :D

1 Like

Manas pusdienas :grin:

2 Likes

es vrb skola maz edu bet man majas stav pupin zupin un vel ktkadi 90 edieni, ko pati varu uztaisit vai uzvarit, tadel skolas pusdienas man isti neko nemaina (man pec skolas pusdienam tikai 80 min skola janosez, ja es brokastis no rita apedu varu visu dienu nosedet un tad apest kilogramu makaronus ar sieru :D)

1 Like

Mums ir jauns veselīgu uztura līderis.

1 Like

Nesen uzgāju rant video par skolas pusdienu tēmu: school lunches are a fever dream - YouTube


Tehniski ne pusdienas, bet remontdarbi ievilkās un nakti jāpavada darbā

2 Likes

Norm dīvāns darbā :D

1 Like

ss.com pārdotu kā gandrīz jaunu. :D

3 Likes