Ko Tu šodien darīji?

Es šodien neko nedarīju. Yay.

2 Likes

Šodien strādāju. Neiesaku, baigais čakars. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Biju uz kārtējo darba interviju, šoreiz liekas pozitīvi. Arī pienākumi ir gana interesanti - 50% ekselis un vēstules 50% darbs dabā. Jācer ka saies. Atsūtīja drošības instriktāžas testu sakarā ar brīvdienu brīvprātīgo darbu zoo. Koju izstabu sakopu un visu atlikušo dienu mēģinu apspiest domas par to minecraftā gribu botānisko dārzu uzbliezt jo man prezentācija jātaisa

4 Likes

Bruh…Anime Forumam ir Minecraft serveris? :eyes: Moš jāuzbliež viens? :thinking:

Es singleplayerā :sweat_smile:

Bet laikam bija realms serveris kaut kad, vismaz ir topics

Pamēģināju salikt mantas pēc tās tehnikas, kur viss tiek sarullēts, un izskatas ka varēšu paņemt visu ko gribu. Pabeidzu lasīt Maus un varu teikt ka tiešām labs komikss

Nav gan.

Ir, ir dārgi, bet daudziem palīdz ar miega problēmām un veselību in general - atvieglo inflamāciju, hroniskas sāpes, utt. Man ar gaismas palīdz izslēgt un nereti var noķert uz labām atlaidēm.

Logs vienmēr ir vēdināšanas režīmā, kamēr neguļu. Vispār visās istabās logi ir vēdināšanas režīmā, jo man kurina labi.

Anyway, man parasti nav nekādu problēmu aizmigt, tas vnk prasa ilgu laiku, bet tā nav problēma. Šis bija rets izņēmums, kad vispār nevarēju pagulēt. Moš tāpēc, ka jaunu ēdienu notestēju vakar.

Vakar pēc tās negulētās nakts uznāca stiprs miegs ap 17:00; nolikos uz 1.5h “diendusu”, bet, kad nozvanīja modinātājs, sapratu, ka nekādas celšanās nebūs. Tā nu vot līdz 04:40 nogulēju, tik salds miegs, galīgi negribēju celties, bet esmu drausmīgi izsalcis.


Izlēmām ar čomu noprovēt Āgenskalna tirgus Vīnkalnu picu

3 Likes

Diena beidzās rather anticlimatic. Proti, šodien daudziem noslēdzās pēdējais klātienes kurss(ja neskaita bakalauru) un konkrētais čoms gribēja tādu pamatīgu pasēdēšanu kura sāktos alā. Atnaca tik divas meitenes no kursa, kurām pēc stundas jau bija aptuveni jābrauc uz teātri un alā visi grandiozie plāni beidzās. Kadu stundu novazājāmies pa vecpilsētu veltīgi mēģinot sazvanīt viņa čomus. Un tā nu devāmies uz kojām.

Cerams ka izlaidumā vismaz visi neaiztīsies tiklīdz papīrus saņems…

1 Like

Neko daudz. Ēdu našķus, spēlēju spēlītes un turpināju eksistēt. Xd


:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::rofl::joy:

4 Likes

Skatos A Few Good Men. Laba filma.

padevos impulsam, maldījos pa biezu miglu un nezināmiem ceļiem. ieviesu kombinātā kārtību. pārmaiņas pēc neiebāzu degunu drāmā.

overall had a weird day

Sounds like default day :sweat_smile:

1 Like

Biju uz honour among thieves. Lielisks gabals ja tu negaidi nekādu high end cinema. Brīžiem pārāk liels fanservice(ne anime tipa mind you)

1 Like

Mēdz būt cits fan service? :sweat_smile:

1 Like

Termina orģinālā nozīme. Principā ka ieliek elementus filmā tikai tāpēc lai fani lektu kājās un saukt " uuuu, aaa, šito es zinuuuu!!! "

2 Likes

Noskatījos Two Distant Strangers. Emocijas? Bija ok. Bet politika zem tā visa? Meh :unamused:

1 Like