Ko Tu šodien darīji?

Kau atkal skatos Project X. Btw, fun fact…Project X režisors ir Tods Filips…tieši tā…tas, kas režisēja Joker :melting_face::melting_face::melting_face::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

šodien bija luste taisīt ēst ;D parasti nav luste, bet šodien bija! :3:

3 Likes

šodien bija luste pasūtīt suši ;d parasti nav luste, bet šodien bija.

5 Likes

50/50 gulēju un geimoju :smiley:

;DD siekala saskrēja, moš man šodien būs luste uz sushi :kawaii_potato:

2 Likes

Pirmdienās man parasti nav luste celties augšā. Šodien arī nebija. xD

5 Likes

Es vakar pamabījos ar mazo lauzni pirkstā robiņu uztaisīt. Nav liels bet pasuloja diezgan. Viss jau būtu okei, bet klāt bija viena no apmeklētājām ar mazu bērnu kuri ne tā naglu bija sanaglojuši un cieši vēroja ko es daru. Ceru ka neuztaisīju bērnības traumu kādam XD

1 Like

Man parasti nav luste, bet šodien bija. Piecēlos deviņos. :smiley:

1 Like

Es tādā agrumā ceļos tikai kad uz darbu jāiet. :D

Man nekur nav jāiet, vnk pamodos un viss. Iegāju gulēt ap 23:30.

Aizgāju uz veikalu ,sakārtoju dzīvokli un 100-to reizi pārskatos supernatural

3 Likes

Ne jau visas 15 sezonas? :sweat_smile: Neatceros ap kuru sezonu, taču tas aizgāja vienā brīdī auzās un to nometu.

Jap ,no 14 gadiem fanoju,jau kādu 7 reizi skatos

Nopietni gan. Es tā esmu skatījies tikai Simpsonus.

1 Like

Es kā pabeidzu kaut ko skatītīes atķesēju sev prātā ķeksīti “done” un atgriežos varbūt pēc gadiem 7 vai 8. filmas es vēl varu atkartoti skatīties, bet seriālus…no thanks you, theres still so much out there I haven’t seen

1 Like

Same, es neko atkārtoti neskatos/nelasu if I can help it.

1 Like

Man patīk no rīta dzert kakao, nevis mazuļu saldu Nesquik, bet īstu kakao. Tēju dzeru reti un tikai melno, bet kafiju nekad neesmu dzēris.
Vai ir vēl tādi traki? xD

1 Like

Atnākot darbā, no rītiem dzeru kafijas automātā atrodamo “tumšo šokolādi”. Kas pēc būtibas sanāk rūgtāks Nesquik. Mājās, ja dzeru, jaucu tīro kakao ar pienu un saldo krējumu.

Tā gan nav brīvprātīga izvēle. :joy: Kādu gadiņu vai divus atpakaļ sapratu, ka man paliek slikti no kofeīna - it īpaši kafijas. Tā arī līdz šai dienai tā kaite nav mani atlaidusi.

3 Likes

Manā darbā ir kafijas automāts tieši aiz sienas no mana kabineta, un jūs nevarat iedomāties, cik skaļi tas rada troksni, it īpaši no rīta, kad viss birojs nāk dzert kafiju, tāpēc es nāku uz darbu 30 min. vēlāk. :joy:

Tas, starp citu, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc es pat nemēģināju dzert kafiju, tā izraisa lielāku atkarību nekā nikotīns un alkohols. Domāju, ka pašam organismam jātiek galā ar to, lai pamostos

1 Like

Bērnībā 1x pamēģināju kafiju, neiepatikās, un viss.
Tēju dzeru daudz, praktiski katrā ēdienreizē vairākas krūzes.
Bet nav tā, ka kkāds craving būtu, mierīgi varu piecelties, iedzert krūzi ūdens (as usual), un stundām darīt kko, nemaz nedomājot par tēju.