Ko Tu šodien darīji?

5 posts were split to a new topic: Vai Ķīpsalas peldbaseins ir normāls?

Biju šodien uz apmācībām zoo sakarā ar brīvprātīgo darbu. Sanagloju zīlītēm būri neskatoties ka bija Čēpē ar detaļu izmēriem. Vēl dabūju nelielu tūri pa zoo, iedeva paturēt rokās speciālos nodarbību dzīvniekus, beigās vēl sadeva visadus noteicejus utt

3 Likes

Vakar nogulēju tikai kādas 5h, vēlu iegāju gulēt + relatīvi agri bija jāceļas, jo bija jāiet pie ķirurga uz operāciju izgriezt no pleca vēl vienu ateromu. Izgrieza bez problēmām, bet izrādījās, ka tā ateroma bija iesakņojusies labi dziļi (~5mm), tā kā man it kā tagad plecā būšot neliels dobums. Oh well.
Biju domājis, ka ja jau vakar tik maz gulēju, tad šodien izgulēšos tā kārtīgi, a ņifiga - iegāju gulēt ~01:30, pamodos 05:56 ne no kā, divas stundas novārtījos pa gultu, mēģinot vēlreiz aizmigt, bet ne pa kam. Pieņemu, ka diezgan agri atkal uznāks miegs.
Rīt jāmostas deviņos, jāiet nomainīt apsējus un atrādīties.

In other news, ilgi gaidītais Fractal Design North keiss beidzot būs klāt, Amazons saka, ka sestdien piegādāšot. Varēšu beidzot sakomplektēt jauno kompi, iekšas jau mēnešus četrus sēž kastē.

1 Like

Šodien tīri nejauši uzzināju, ka attāla paziņa no universitātes ir māksliniece vienai pasaku grāmatai, kas izdota Latvijai sadarbojoties ar Japānu. Pat nezināju ka šī glezno.

Vakar neilgi pirms septiņiem uznāca hard crash, nolikos slīpi ar domu, ka beidzot izgulēšos. Pamodos 22:44… Kaut kāda huiņa ar vēderu atkal, pohodu nervu dēļ, guļot uz muguras, tiklīdz elpošana palēninās, kaklā tāda sajūta, ka nenorijams kumols, un es pamostos ar trauksmes sajūtu no elpas trūkuma. Fucking sucks, man.
Anyway, pavārtījos gultā kkur stundu, tomēr izdevās noplīst atkal, bet otro reizi pamodos piecos un šoreiz jau miegs bija pārgājis. Oh well.
Deviņos čāpošu pie ķirurga pārsiet brūci, pēcpusdienā uz dateks ofisu pēc barošanas bloka jaunajam datoram.

Atnāca vakar sešos jaunais keiss, bet es visu vakardienu nogulēju (16h, acīmredzot ķermenis kompensēja iepriekšējo 3 dienu sapisto miegu), tāpēc tikai tagad atvēru kasti.
Amazon kaste way too big, acīmredzot oriģinālā keisa kaste tika bojāta pa ceļam, bet paveicās, dziļāk netika un korpuss ir neskarts.




Jāsaņemas un beidzot jāsāk likt kopā jauno kompi…
pepeexhausted

Also, esmu diezgan vīlies tajā, ka korpusā ir daudz vairāk plastmasas, nekā biju iedomājies - augšējais un priekšējais paneļi ir pārsvarā plastmasa, priekšā tikai tās koka strīpiņas nav no plastmasas…

5 Likes

Pabraukājos apskatīt Latvijas ainavas:

Kas gan var būt skaistāks par sagruvušu lauku māju.

6 Likes

Ko plāno likt korpusam vēderā?

https://pcpartpicker.com/list/fYz3PX

1 Like

Ja nav noslēpums, kāpēc RTX 3090 nevis 4090?

Moš tāpēc, ka 4090 maksā 2k+? :rofl:
Es šo 3090 dabūju lietotu kopā ar māteni, RAM, CPU un CPU cooleri, 1k€ par visu komplektu. Atlika tikai piepirkt NVMe boot draivu, PSU un keisu.

1 Like

Nice builds.

Kādēļ 3 SSD?

2TB ir storage, kurš man ir pašreizējā, to vnk pārnesīšu.
1TB ADATA XPG sēdēja atvilktnē gadu pusotru, vnk nebija īsti vajadzības, + pašreizējā kompī ir tāda situācija, ka ja ieliek divus NVMe, tad otrajam ātrums tiek uz pusi nogriezts, un tas ir kinda bullshit.
1TB WD Black ir PCIe 4.0, that’s basically the whole reason. Likšu to kā boot draivu un softam/programmēšanai, otro NVMe kā gaming/torrent draivu, un storage ir vnk storage.

1 Like

Satiku @Bear, galīgi atgājis no sabiedrības un mežonīgs palicis. :D

So, just like his nickname would suggest? :D

Nu, jā. xD

Nolikos gulēt ~06:00 it kā kārtīgi noguris, novārtījos gultā 3h ļoti caurā miegā, reāli pagulēju moš 1h, un viss, lai gan jūtos noguris, miegs nenāk. Fuck bodies, this is bullshit. Gimme pure energy state.

Telpas izvēdināšana un meditācija (koncentrācija uz vienu lietu - elpošanu/ sajūtam ķermenī/ gaismām uz aizvērtam acim) var palīdzēt aizmigšanā

1 Like

Padārgs tas CBD.