Vai Ķīpsalas peldbaseins ir normāls?

Runājot par vingrojumiem un fizisko aktivitāti, Ķīpsalas peldbaseins ir normāls? Nekad nav sanācis tikt(un īsti negribas RTU teritorijā līst), bet plānoju tuvākajā laikā noprovēt

Nekas slikts par to nav dzirdēts, lai gan pats neesmu bijis.

Pats noprovē un tad zināsi.

nu izskatās pēc jebkura standarta baseina ;D biju tikai 1x, bet tas bij’ vienā stūrī uz akvalanga niršanas meistarklasi :D :D tā kā neko sliktu vai extra labu nevarētu teikt ;D

2 Likes

Sounds like a good time? Es tā īsti nemāku peldēt uz vēdera, tikai uz muguras, bet man ir aizdomas, ka niršana varētu palīdzēt.

1 Like

Kinda same, neeesmu bijis, bet nekas slikts nav dzirdēts.

Labu baseinu raksturo noslīkušo skaits. :rofl:

3 Likes

Nu 1ā reize ir 90% stāstīšana, kā elpot un kā iemesties. Kad beidzot tikām zem ūdens, sākumā bij tā jancīgi, bet tā likās baig pa īsu, pēc tām 5min vairs negribējās līst ārā :joy:

1 Like

Pēdējo reiz kad tur plunčājos, aka ap 2018 gadu, tad tur bija viss ok. Kā tagad, nepateikšu, bet hlors paliek hlors un tā efekti ir nemainīgi.

??

Nu es vairāk biju domājis no klientu apkalpošanas viedokļa kad uzdevu jautājumu

Esmu bijis tur dažas reizes. Man pašam patikās. Tur is sauna kurā var pasildīties un pats baseins ir tīri ok.

nu, parasti jau tas sūdīgākais paliek atmiņā. ja zero memory, tad gjau bija neitrāli :D

Vienkārši ir visādi sanācis, agrāk braukāju uz Mālpili, tur gan pārāk punktuāli burta kalpi pie kases, gan pati baseina telpa ar talasofobiju uzdzenošiem sienu gleznojumiem bij(viļņi līdz pat pašiem griestiem sazīmēti bij.

Bet lai nu kā, laikam būs nakampiekdien jāaiziet