Ko Tu šodien darīji?

Hz, 44.5 izmērs it kā, tāda defaultā pēda vien ir.

Man šodien uzbruka šlagbaums. :joy: Labs mēģinājums, bet ne šodien sastapšu savu sakāvi stāvvietā.

4 Likes

Clip Studio agresīvi reklamē versiju ar monthly subscription

pepesuitwat

Noklausījos divus paleontoloģijas vieslektorus no Upsalas universitātes. Pirmais runātājs likās izcils, long story short Īrijas teritorijā pirmatnējos četrkāju dzīvniekus(par to vai šie ir varējuši vispār staigāt vēl ir asas debates, bet runātājs pārliecināts ka vareja gan un citu viedokļi ir muļķības) iespējams medījuši cilvēka izmēra skorpioni. Un tas viss tikai pēc pēdu nospiedumiem. Pēc tam aizkratījos līdz Spicei un nopirku sev bezvadu austiņas, jo man telefonam headphobe jack ir noklājies. Vismaz man tā šķiet. Katrā ziņā austiņas kas iet uz datora uz telefona nemaz

2 Likes

Nopirku malciņu līdz siltākam laikam, iztīrīju pelnus, sanesu ūdeni.
Pārsēju zābakiem šņores un no vecajām iztaisīju kaķim mantiņu.

Jūtos apmierināts ar dienu.

3 Likes

Beidzot piespiedos pasportot.
Nācās ievest pagrabā malku no šķūņa. Ja jau pēc tam jāiet dušā, tad nu ehh, lai jau, pasvīdīšu papildus pirms dušas.
Kādas 20 min +/- paminos uz trenažiera.
Tad mēģināju plankot. That was a fail. kopā tik kādu minūti un 10-20 sekundes, mainot no izstieptām rokām uz elkoņiem.
Nu tad pietupieni un pumpēšanās.
Sākumā negribēju, bet paņēmu arī pacilāt hanteles. Ik pa 10 reizēm tā un tad otrai rokai tā, un tad savādāk atkal tai un tad tai otrai rokai.
Un beigās atkal pietupieni un pumpēšanās.

Cerams, ka rīt saņemšos to izdarīt vēlreiz, un pie reizes arī varbūt palekt ar lecamauklu ārā, ja jau sniegs nokusis un ir pieejami nedubļaini zāles pleķi.

5 Likes

Yeah, i did it. Tik bez piepumpēšanās un plankinga.

Yeah, i did that too. … Bet nu sākumā nācās cītīgi pavērot tos redzamos zāles pleķus, lai nav pārāk grumbuļaini un tamlīdzīgi, un vai nav stirnu apkakāti. (daudz stirnu spiru apkārt :[ )

Bet tā kā brīvdienas galā, tad jāpamēģina rīt, parīt, utt, pēc darba ar kaut ko padarīt no tā visa un ielaist to rutīnā. Vai nu šo to vai varbūt tik pamīšanos uz trenažiera.

3 Likes

nevajadzēja teikt, ka bija labi, izskatās ka kosmiskā karma izdomāja nonullēt visu pozitīvo atlikumu.

Es cenšos regulāri, vismaz reizi nedēļā vingrot un no planka baigo ietekmi neredzu. Varbūt es nepareizi kaut ko daru hz.

Vai arī ir pamatīgais core bet dēļ tā ka patīk kārtīgi paēst to neredz XD

Obligātais radu salidojums, jo onkulim 60 paliek. Čalis pilnībā vietējo kultūras namu noīrējis un pusciemu saaicinājis. Novēlat man izturību draugi-kolēģi.

2 Likes

RIP

Darbadienas galā.
Pirmajā vakarā sanāca šo to padarīt - pamīties, pietupieni un hanteles/svarus pacilāt.
Otrajā vakarā tik sākumā likās ka izlaidīšu, jo noguris, jo par maz gulējis. Bet tomēr kaut kā saņēmos un ar izdarīju.
Un šovakar arī.

Nu tad redzēs kā būs. Cerams, ka tad arī tālāk tik tiešām piespiedīšos šo to darīt katru dienu/vakaru.
Tik jāpapēta sīkāk, lai varētu darīt citus vingrinājumus, arī iesildīšanos un locīšanos. Un ar būtu jāieiet normālā miega grafikā.

1 Like

Staipīšanās/mobility vingrinājumi ir ļoti svarīgi, ja cīpslas un muskuļi ir stīvi, tad var traumas noraut.

1 Like

Uh, būs jāsāk vingrot, lai neatpaliktu no @Enemijs. :D Es visu laiku kaut ko mēģinu darīt, taču teorijā neesmu iedziļinājies.

1 Like

How heavy are the dumbbells you lift? Ir reāli labs motivētājs, ja ignorē to ka galvenās varones sapņu svars ir mazāks par dažu labu suni, bet nu Japāna, ko padarīsi

Legit vingrojumi tostarp tādi kuriem nevajag ne sporta zāli ne dārgus trennežierus

2 Likes

The right way, the anime way. :grin:

Man pat ir sporta zāle, tik jāsaprot ko tajā iesākt.

Jāatrod Machio, lai trenē :smiley:

1 Like

Vietējie Machio dārgi maksā. Vidēji 30 EUR par vienu reizi. Var, protams, ņemt reti un mēģināt izvilkt maksimāli ilgi ar iemācīto.

Body weight exercises FTW.

2 Likes