Ko Tu šodien darīji?

Vāks.

Cēlos stundu agrāk lai ieliktu akumulatoru mašīnā lai darbā ņemtu atkal ārā lai turpinātu uzlādi. Pēc tam lādējos par go3 neizdarībām kad rēķinā saņēmu vēl viena mēneša abonēšanas izmaksas.

A es nogulēju 15h.
feelsgoodman~1

5 Likes

Es pieņemu, ka tu gulēji arī par mani

Nē, es gulēju par sevi no iepriekšējās dienas.
Vakar sanāca pagulēt kkur 3h - iegāju gulēt ap 7:40, 9:40 zvanīja viens kurjers par vienu piegādi, pēc 5min šams bija klāt un nācās vilkties lejā pakaļ paciņai. Pēc tam uzreiz atpakaļ gultā un slīpi, bet vēl pēc ~stundas zvanīja otrs, pēc 10min tas arī bija klāt, to paciņu jau es atvēru (māsīca atsūtīja jauno laptopu ar jau pavisam salauzto USB charging portu), padirsos ar māsīcu, tad vēl darbā kko uzrakstīja, un tā arī vairāk nepagulēju.

Godīgs jautājums: pēc 10+ stundu miega sesijām 5ev nesamazinās miega kvalitāte?

Nemācēšu teikt, šodien piecēlos un bija labi. Biju, protams, pārsteigts, kad ieraudzīju to, ka aiz loga jau tumšs, bet poh, turpināju vēl kkur pusstundu gulēt, pirms piecēlos, np.
Kopumā bija, protams, tāda miegaina/nedaudz vāja pašsajūta + vēl tas, ka dzīvoklī bija vēss, bet tagad ir labi. Noskaņojums katrā ziņā ir labs, and that’s all that matters to me.
Redzēs, kā es šo/rītnakt gulēšu, bet man pa lielam miegs vienmēr ir labs, jautājums tikai par to, cik ilgi guļu.

Šodien nogulēju ~10h, pasūtīju divus XL kebabus Bolt Food, tagad ēdu. Chill day, same as yesterday, just the way I love it.

What a life! I’m jelly.

A kas tev traucē?

Darbs un skopums.

Darbs brīvdienās?
Un kā tieši tev traucē skopums? Žēl kebabu pasūtīt? :D

Jā. Un jā.

:(

Edit: valmierā nav tik garšīgu kebabu kā Saulkrastos/Rīgā, tas arī spēlē lomu

RIP.
Bet te arī var uzrauties uz sūdīgiem kebabiem; pirms nedēļas pasūtīju divus lielos kebabus @ Kebab Box par 17.80€, atnāca tādi maziņi sūdiņi divu dūru lielumā, pie tam tik bezgaršīgi, nekad tik bezgaršīgus kebabus nebiju ēdis, izņemot vienam bija bik asā mērce, un tā pati pa lielam vienā stūrī pašā apakšā.
Tādas aizdomas, ka man iesmērēja S kebabus.

Cēsīs esot labs

Cik man šoferis stāzta Ainažos esot riktīgi labs.

Spārdīju durvju stenderi, stendere uzvarēja.

1 Like

Stoppable force vs immovable object.

1 Like

Skatos uz bildi un domāju - tev maza pēda vai baigi garie pirksti

Vnk īkšķi jau iepriekš aplauzis pret to pašu stenderi :D