Ko Tu šodien darīji?

Tādu komplimentu no augsnes zinātniekiem dabūju - ka priekš cilvēka kurš ar augsnēm zinātniski nenodarbojas es par viņām ļoti augstā līmenī stāstīju

1 Like

Un harem laikam)
Starp citu, vai tavs niks nebija iedvesmots ar The hentai prince and the stony cat?

1 Like

2.diena. Staigājam pa Rīgu pret vēju un sniegu, lai uzzīmētu postcard, par kuru kādam randomā būs jāzīmē komikss.
Rīga 2023. gadā:


Rīga 2043. gadā:

3 Likes

Nemaz ar nē. To iedvesmoja simpsonu epizode kur Homērs kļuva par beer baron XD

1 Like

Tātad tavā nākotnē rail Baltica projekts nav sanācis tā šķiet xd.

2 Likes

вкусно и точка

pepeexhausted

4 Likes

Obligāti šim vajadzētu taisīt. Gana veca, lai jaunie prāti nezinātu un pat neiedomātos cik lieliska viņa ir.

Tu aizmirsi pielikt plakātu “Tikai RIMI! AI ģenerēta bilde, tikai 2,99 Bitkoini” un "Rotaļlietas, sākot no 80 eur! (Because China will fall soon :3)

1 Like

:eyes::eyes::eyes::eyes::eyes::eyes:

Un tieši tādēļ es gribētu dzirdēt viedokļus kpc nepatīk…

…jo īpaši, ja cilvēkam patīk Ergo Proxy un Death Note… Monster, manā skatījumā, ir kaut kas pa vidu, tikai daudz stieptāks (viedoklis balstās uz atmiņām, jo animes redzētas kādus 6-9 gadus atpakaļ).

Totali piekrītu, es to, kad nolēmu skatīties, jutos kā nebūtu nekā cita ko darīt un sprintoju cauri stāstam, un pat tad 74 ep likās ilgi xD

…kaut gan Card Capturer Sakura 70 EP likās vieglāk uzveicamas.

Speaking of China…
Dabuju pastkartīti par ķīniešu bistro, kas pēc apraksta izskatas kā Ķīnas un PSRS kolaborācija, tāpēc manā komiksā pēc 20 gadiem notiek šis:

3 Likes

Man vispār tika piespēlēts gandrīz vai fantāzijas cienīgs kvests universitātes pasākuma laikā. Long story short katedras vadītāja uzskata, ka es būtu labs Latvijas vienīgā dendrohronologa - jau 70 gadīga onkuļa - palīgs. Neviena cita šim nav, bet ko analizēt lopisks apjoms. Like straight up sūtīšana pie vecā burvja par mācekli

Also, laikam jāprecizē kas dendrohronolgs vispār ir,
tas ir koku gadskārtu pētnieks kurš tā teikt sasaista vēsturi un bioloģiju. Bieži vien pēta tieši vēsturisko būvniecības baļķu gadskārtas

4 Likes

Kā, mums tikai viens tāds visā valstī? Valstī, kuras vairumu platības sedz meži???
Ja tevi tas interesē, tad man liekas, ka būtu ļoti cienījama nodarbe, vienīgais, vai pēc tā amata vispār vairs ir pieprasījums, un vai nav tā, ka tam vienam opim maksā kapeikas на отьебись.

Tur ir kā jebkurā zinātnē - maksā ja ir projekti, bieži vien tieši starptautiskie

Ehhh, tizli… Kādi vispār viņam tur ir projekti, ir kāda nojausma?

Beidzot izkārtoju mašīnai bagāžnieku lai nav patstāvīgi jābrauc ar nolaistiem sēdekļiem, kā arī uzvilku videoreģistratoram vadu zem polsterējuma.

Tagad skatos pa logu kā atkal snieg.

4 Likes

Beidzot atsakās klātienē studijas, sākām skaitīt vasaras ekoloģijas praksē iesāktos bezmugurkaulnieku paraugus. Ar pirmo paraugu lopisku uzrāvos, jo tur bij 1100 skudras… No kurām katru vajadzēja izdabūt no petrī plates ārā ar pinceti. Dēļ savas stulbās izvēles, 4h laikā tik 2 no 15 paraugiem izšķiroju.

Tagad sēžu un domāju ko lai vakariņās taisa no tā kas koju ledusskapī ir

2 Likes

Kāpēc katru? Nevarēja vnk izbērt?

Varēja, bet tām skudrām pa visu viskaut kas cits bija, kā īsspārņi, zirnekļi un ērces, un starp to skudru jūru grūti bij noteikt. Kā arī, ja pašiem maza atskaite jāraksta tomēr gribas rūpīgi piestrādāt