Ko Tu šodien darīji?

Nu par “high fashion” trэšu var pat nerunāt, tā ir vistupākā pokazuha, kāda vien var būt.
Projectile vomit all over them.

Gāju pie friziera, saskrējos ar vienu universitātes pasniedzēju ar visu ģimeni. Faktu dīvainu padarīja tas, ka saskriešanās notika laukos, Līgatnē.

1 Like

atgādina, kad nesen aizbraucu uz Salaspili uz izrādīti vietējā kultūras namā. Uz skatuves mans mīļākais pasniedzējs un aiz manis skolas direktore, ko nekad dzīvē neesmu redzējusi, cuz online school :D ;D

2 Likes

Hutt Mercenaries turpina savu uzvaras gājienu. Rebeļi ir sakauti.

5 Likes

Sēžu un gaidu lielo informācijas blāķi no dekānes, ko rīt būs pie fakultātes stenda jāstāsta mēģinot pievilināt potenciālos studentus. Tik tāda problēma, ka pēc manas maiņas 09-12 man ir vēl sasodīts eksāmens prakstiskajā ekoloģijā un atrast kādu klusu vietiņu kur uzrakstīt būs gana pagrūti. Un pēc tam uz savu katedru jāskrien pie gadskārtu stacijām palīdzēt

šodien biju pie psihologa un tad sēdēju Avotu ezītī un ēdu frī kartupeļus

3 Likes

Prusaki, bukleti un zirga galvaskauss

4 Likes

Sausu muti norunāju mēģinot fakultāti reklamēt… Un rīt man būs katedrai jāpalīdz par augsnēm stāstīt. Ņemot vērā ka es sevi uzskatu par kautrīgu cilvēku, man sasodīti patika citiem stāstīt par mūsu universitāti, fakultāti, studentu dzīvi

Also esmu mutants, man mēle nespēj sagaršot vienu rūgtu savienojumu

Also also Madagaskaras šņācejprusaki ir tik forši

3 Likes

kā tavs eksāmens?

Norm. Ganjau saies

Strādāju. Jāiztīra māja un tad jau ap pusnakti jāiet meklēt piedzīvojumi :muscle::saluting_face:

1 Like

Biju komiksu workšopā (1. diena no 3), mēs zīmējam dalībniekus pa riņķi (viens cilvēks uzzīmē piemēram acis un padot lapiņu tālāk un nākamajam zīmē jau piemēram matus). Tātad šodien es uzzināju kā mani vidēji redz apkārtējie

7 Likes

Update - es nekur piedzīvojumos neaizgāju, bet tgd pie Vahallas kluba kādi čubāri blasto mūziku pa visu Rīgas centru. Skaļums ir tik skaļš, ka pat caur Veluks logiem 6tajā stāvā viņus skaidri dzirdu :face_with_peeking_eye:

1 Like

es tā meklēju un nevaru atrast aprakstu par anime Monster?! Lūdzu, kāds links uz to vai jātaisa jauns raksts? #vajag_vending_space_par_Monster_neskatītāju

You mean Monster - MyAnimeList.net ?
Nedomāju, ka ir jēga taisīt, slavena anime/manga.

Vai tad tieši nav jātaisa slavenām lai par tām runātu?

Es ceru atrast atbildi kpc ir cilvēki, kuri atsakās to skatīties?!

Tāpēc, ka katram cilvēkam patīk/nepatīk kaut kas cits.

1 Like

Kinda long-ish. Can’t dedicate myself just yet :sweat_smile:

3 Likes

Es esmu vairāk cutesy slice of life cienītājs

2 Likes