Ko Tu šodien darīji?

Yaaas…

Nu kā tu šitā…

1 Like

man liekas, tā bija zīme or butterfly effect, jo te ārā tagad lāstekas uz galvas krīt… maybe its a good thing :thinking:

2 Likes

Grindoju The Finals līdz sešiem rītā, līdz trijiem dienā gulēju, tagad programmēju, tuvojas termiņš.

1 Like

:lmao:

3 Likes

3 posts were split to a new topic: Atsauces par Jaunā Rīgas teātra izrādi “Kurlmēmo zeme”

Goddamn… produktu termiņi atkal uzdarbojas forumā.

Vakar pēc darba uz Napoleonu aizgāju, filma laba, vēsturiskie momenti nebija gluži pareizi, bet tas ir tikai kino, vietām bija pat smieklīgi momenti, un es beigās raudāju, as always :sweat_smile: :smiling_face_with_tear:

2 Likes

Pēc treilera likās iespaidīga

1 Like

Ir arī

1 Like

Tā nav filma par Napoleonu kuru visi gribēja redzēt. Visi vēlējās redzēt to lielo un cienījamo Napoleonu un visus iemeslus kāpēc viņš bija tik ļoti cienīts. Visi vēlējās redzēt visas viņa spožās uzvaras un to kā viņš uzveica Eiropu reizes trīs.
Tā vietā šī filma vairāk fokusējās uz viņa pārdzīvojumiem un privāto dzīvi. Bet nu…

who-painted-the-there-is-nothing-we-can-do-napoleon-meme-v0-ixy5jwyghixb1

1_e-DnZwFiKvMzlnluZFwDyQ

“Viņi domā ka ir labāki tikai tāpēc ka viņiem ir laivas!” :lmao:

1 Like

:rofl: un vēl citi prikoli :rofl:

Nebija ne jausmas par tādu filmu vispār un šodien jau vairākās vietās sanācis sastapties ar atsauksmēm. Dzirdēju, ka viņš esot vālējis ar lielgabalu pa piramīdām-to gan gribu redzēt :smiley:

O jā, tas bija :D

Šodien biju spiests pats tīrīt gāzušos koku jo darba sētniekiem birokrātija liedz. Un tad zāģis mani pievīla, un viss bija jāapdara ar cirvi

Par cik šo visu tā pat likvidēs vismaz labo daļu iemetu sev līdzi

Plus teritorijas apgaismojums iedegās tikai tad kad biju pabeidzis :neutral_face:

4 Likes

Vispār uz ziemassvētkie jāgriež egle nevis priede :smiley:

Ziemassvētku iepisiens.

1 Like

Ko tu ar to “labo” daļu darīsi? Kurināsi?