Japāņu valodas stundas forumā!

Tur tad ir jāuzkačā episkas japāņu valodas zināśanas, bet viss ir paveicams ^-^)/ Ja gribi veidot studiju tad sākumā ir jāpopularizē japāņu popkultūra Latvijā, jo pieprasījums nosaka piedāvājumu. Tāpēc jāsāk ar to, ka šai studijai jauntagad ir jāveido laba “augsne”:smiley:

Pastāsti man vairāk. Kas no šīs studijas iepirks tulkojumus?

1 Like

13 posts were split to a new topic: Pārdomas par Japānas kultūras popularizēšanu Latvijā

Ne. Mangu vai taitlus var pirkt, bet anime… Nekad.
Jūs zinat ka ārvalstīs ir studijas kas tūlko anime lai vissi varētu skatīties bezmaksas un bez japāņu valodas zināšanām. Man gribās lai latvijā ari ir tādas studijas kas atskaņo vai tūlko anime visiem anime skatītājiem.

1 Like

Nav jau tik liela pieprasījuma… Ir vismaz 500 cilvēkus šim piesaistīt, lai sanāktu

Studijas tas ir skaļš vārds, lai gan krievu sektorā esmu saskāries ar pārīti ieskaņošanas studijām. Pa lielam tās ir fanu grupas, kas tulko saturu no saviem pagrabiem. :grin: Ja vēlies tās saukt par studijām, lai tā būtu.

Teikšu divus vārdus - autortiesību likums.

Šajā forumā tu visdrīzāk atradīsi vislielāko nelegālā tulkotā satura apjomu latviešu netā.

Tur tev taisnība. Bet es nesaku lai viss ir tagad un tepat. Var sāk pēc tam un pamazām.

Ir jādara tagad!!

kādiem pagrabiem? Man liekas ka es te biku pārskrēju.
No manis viss.

1 Like

Pārfrāzējot, cilvēki savos mājokļos pie saviem datoriem.

Nepazūdi :D we still need you

Viss. es galīgi izcepos. -me: "Eju spēlēt dotu"
No manis viss.

Its not so simple :smiley:

Kādēļ?

Jo nav tik vienkārši sākt to tulkošanu and stuff o.o

Nedomāju, ka jāsāk ar tulkošanu. Šo tematu Latvijā cilvēkiem jāpasniedz pakāpeniski

Pievienojos draugiem.lv latviešu japāņu valodas domubiedru grupai. Neko izņemot reklāmu kursiem es arī neatradu… būs vien man jābūt tam, kas apgaismo cilvēkus šajā jomā xD

Izklausās pēc nesaskaņotas reklāmas.

1 Like

Iespējams >_>

Kā vispār veicas ar japāņu valodas apgūšanu? Kāds arī vispār mēģina to mācīties šeit? XD