Japāņu valodas stundas forumā!

Sveiki forumieši! Tā kā mēs visi esam savā ziņā apmāti ar visu japānisko es piedāvāju mēģināt iemācīties japāņu valodu! Doma ir reizi vai divas reizes nedēļā iztulkot un ielikt te mācību vielu. Šis projekts tiks realizēts ja savāksies vismaz 1 - 2 aktīvi forumieši, kas gatavi apgūt šo valodu.

Japāņu valoda kaut arī šķiet diezgan sarežģīta, bet tā patiesībā ir viegla valoda ar saviem bonusiem:

  • Japāņu valodā nav sieviešu un vīriešu dzimtes

  • Nav nākotnes formas

  • Nav vienskaitļa un daudzskaitļa

  • U.C.

Ceru, ka atradīsies vismaz kāds, kam šis interesēs un varēs sākt mācīties
image

5 Likes

Un tu būsi skolotājs?,

Pieņemsim, ka tev būtu labas šīs (roku, muguru un smadzēņu kaulu drebinošās) valodas zināšanas… es varētu mēģināt riskēt uz pieteikties šādam radikālajam solim XD :skull_and_crossbones::skull_and_crossbones:

2 Likes

Doma ir, ka tulkošu mācību materiālu no grāmatas. Tur būs visi likumi un uzdevumi. Tāpēc mācīšos līdzi

1 Like

No JAP mācību materiālie vai english?

No grāmatas krieviski, esmu lasījis to un tur viss ļoti sakarīgi un vienkārši ir sarakstīti likumi uzdevumi, atbildes utt…

Kas par grāmatu… man krievu valoda nesagādā problēmas?

Varu tev nosūtīt failu, ja vēlies

Nosūti, būtu ļoti labi!

1 Like

https://drive.google.com/file/d/1GM-yOaprgixwAN-sTb0KPRjLUbMrfzrm/view?usp=sharing lai atvērtu failu tev vajadzēs nopumpēt šo: http://djvu.com/download/ , jo fails ir .djvu formātā

Kkādu laiku atpakaļ biju iesācis šito vari pameklēt un turpināt. Vienīgais es nebiju tulkojis, bet atstāstījis, ko man viens, jau nedzīvs, čalis samācija. :smiley:

Labāk tad sākt no nulles, bet turpināt ilgāku laiku

hmmmmm… izklausās interesanti bet nedomāju ka šādi varēšu iemācīties XD

Kāpēc?

Apskatījies grāmatu? Ko domā?

Es esmu slinka un lēnu viss pielec :smiley:

1 Like

Nu tad nekā, ir nepieciešami aktīvi un darboties griboši forumieši kā @Kadiljaks :smiley:

Sāku nedaudz lasīt - bet pašlaik nevelkam… drīžak dēļ smadzeņu noslogotības uz “kursa darbiem”

Bet varam jau tikt galā ne?

Domāju, ka galvenās likumsakarības var iemācīties… pat cik esmu video skatījies… pēc pār desmit minūtēm loģika man kļuva skaidra… tikai jārod tam pielietojums, savādāk mācīšanās būs bezjēdzīga…

1 Like

Pēc pusotra cilvēka iniciatīvas tomēr nolēmu pamēģināt!