Fortnite Battle Royale - spēle, kas iekaro pasauli

Originally published at: https://d6.lv/t/fortnite-battle-royale-spele-kas-iekaro-pasauli/795

“Fortnite Battle Royale” dažos mēnešos spēja savākt veselus 45 miljonus spēlētāju un pārspēt “Playeruknown’s battlegrounds” ar vismaz 3,4 miljonu spēlētāju skaitu, kas pastāvīgi spēlē. Kas tik ļoti piesaista šajā spēlē un ar ko tā atšķirās no citām “battle royale” spēlēm? Ar to mēs tagad mēģināsim tikt skaidrībā. “Fortnite Battle Royale” ir solo un komandu, atvērtās…

1 Like

Pilnizmēra bildes (klikšķis virsū un būs pilnā bilde):




1 Like

Ja man dators spētu pavilkt gan šo, gan pubg, es izvēlētos pubg. Nekad tā īsti nav paticis fortnite dizains, mazā mape un būvēšanas elementi.
Saprotu, ka arī pubg nav ideāla spēle bugu un optimizācijas dēļ, bet tāpat labāk izvēlētos to.

1 Like

Ja godīgi biju ļoti skeptisks pret šo brīnumdarbu, bet tomēr nemaz nav tik slikti. Protams un galvenais, esošo spēli labāk spēlēt divatā ir jautrāk un interesantāk, pretējā gadījumā nāksies iejusties Rembo lomā vai viņa upura lomā.

Tā jau spēle tīri nice ,tikai vienam ir diezgan nereāli uzvarēt , vajag grupēties.

1 Like

Ar grupēšanos arī ir tā pasmagi, jo tomēr sanāk tā, ka viens aiziet uz vienu un otrs uz otru pusi un ja kādam trāpa no muguras, tad ir 75%, ka tas upuris jau ir miris un otro arī drīz vien nobeigs, ja tas ātri vien neatsitīsies

Vinnē noteikti uzreiz tie, kam mašīnas ir jaudīgākas. Jo tomēr Distance view ir ļoti nozīmīgs, par medium nav ko domāt, minimums high un tad vēl japacenšas reizēm kādu kaut kur, aiz kaut kāda akmens pamanīt.

Un pārsvarā veiksme un pieredze.

1 Like

Pupg maksā ap 30e un prasa no kompja daudz vairāk nekā Fortnite. Jā pubg ir liela mape, bet tur attiecīgi ir arī mašīnas ar kurām šo distanci pievārēt, bet Fortnite ir mazāka mape un visu var izdarīt kājām pie reizes satiekoties ar pretiniekiem.

Fortnite nav īpaši prasīga spēle. Vai esi mēģinājis jau uz savējā uzspēlēt?

Tāpēc ir jārunā :)

Pat runājot ir pasmagi. Tie uzbrukumi ir ātri un ja tavs sabiedrotais atrodas nedaudz tālāk tad paspēt atskriet nav nemaz tik viegli

1 Like

Vienreiz spēlējām 3 cilvēki grupā , tas bija nice , uzvarējām .

Mēs ar @Kadiljaks spēlējām… Nevinnējām un aizgājām spēlēt OW xD

Bet tomēr man liekas, ka mēs vēl atkārtosim šo Fortnite saspēli

1 Like

Jā, mēģināju pirms viņa kļuva par trendu. Draugs spēlē pietiekami daudz, lai es zinātu visu kas un kā tur notiek. Gan uz pc, gan uz ps4.
Savulaik, arī diezgan daudz skatījos pubg gameplay, tā kā…
30e nebūtu nekas priekš multiplayer spēles, ko varētu ilgi un dikti spēlēt. Teicu, ka ir švaka spēles optimizācija un visai daudz bugu, bet tas nepadara spēli sliktāku par fortnite. Ņemot vērā, ka tā ir maksas spēle un 2.5+ spēlētāju dienā, tas ir pat ievērojamāks cipars nekā bezmaksas fortnite.

Man sāp galva un apnika rakstīt. ~_~

1 Like

Šim visam komplektā aizmirsi piemetināt armiju ar krāpniekiem, kuri vairumā nākot no Ķīnas reģiona, bija pat protests par to, lai slēgtu Ķīnas reģionu taču domājam izstrādātāji, to nedarīs, pacik banotais spēlētājs vēlreiz nopirks PUBG un ienesīs naudiņu autoriem.

Tomēr ja tā turpināsies var gadīties, ka PUBG līdz nākamajam gadam vispār nenodzīvos, jo konkurenti vairojas kā sēnes, protams, ar laiku visi tie, kas vēlējās uz ātro iedzīvoties atmirs, gluži, kā tas notiek pašlaik MOBA žanrā. Un tad paliks tie vienīgie un stiprākie. Heh… kāda ironija. Battle Royale of Battle Royal (Karaliskās Cīņās Karaliskā Cīņa)

1 Like

Fortnite vs PUBG - manuprāt, viennozīmīgi uzvar Fortnite

pubg kartes ir milzīgas un diezgan vienmuļas (arī vizuālā izskata ziņā jā man tas obligāti jāpasaka tās ir garlaicīgākas), un tu vari pavadīt pusi spēles nevienu nesatiekot un tad nomirt ārpus zilā apļa, jo tu iesprūdi starp kalnu un akmeni vai bedrē, no kuras neiespējams tikt laukā. Jā, tur ir automašīnas un visādi citi pārvietošanās līdzekļi, bet tik un tā lielākā daļa laika tiek pavadīts vienkārši skrienot. PlayerUnknowns Brunning Gsimulator

Tā kā Fortnite kartes ir daudz mazākas (un tur ir visādas papildus jautras fīčas kā tramplīni, iespēja uzstādīt lamatas, utt.), sadursmes ir daudz ātrākas un spēles gaita ir naskāka. plus, izskatās labāk, un man patīk dance emotes :smiley:

protams, katra spēle sevi pasniedz savādāk, pubg ir nopietnāks, tādēļ sevi arī tā vizuāli pasniedz, bet pati spēles gaita ir neizsakāmi garlaicīga. kamēr spēlējot pubg es sasniedzu kādu citu cilvēku, tikmēr es fortnite jau paspētu vismaz divas spēles izspēlēt. Arī, kad kādi strīmeri spēlē pubg, tiem ir smagi jāpacenšas, lai to padarītu skatāmāku tieši tās pašas vienmuļības dēļ.

žēl, ka es jau atmetu fortnite, tad pievienotos jums :D. nedaudz simts gadus par vēlu
es šo visu uzrakstīju tajā lēkājošajā tekstboxā, foruma labākā atrakcija 10/10

1 Like

Es 3 teikumus rakstīju lēkājošā tekstboxā, apbrīnoju, ka spēji uzrakstīt tik daudz. :grin:

:smiley: pacietība ir mans spēcīgākais (un vienīgais) muskulis

3 Likes

Laikam kādudien uz ps4 jāuzlaiž .

@Kadiljaks mums arī jāuzspēlē atkal! :smiley:

1 Like

Nepietika vitas uz kompja… :persevere: