Fortnite Battle Royale - spēle, kas iekaro pasauli

Novilku šodien Fotnaitu, apnika vislaik dzīvoties soulworkerā un uz doto brīdi izskatās, ka spēlei ir pāris plusi, kas ievelk atmosfērā, kas iepriecināja priekš sākuma vari būvēt + izjaukt līdzīgi bija red faction guerrillā tikai šeit vēl online+būvē. Pagaidām kā nūb lvl nepatīk tas, kad pretiniekos tiek spēlētāji, kas spēlē jau kopš fortnait spēlēs izlaišanas gribētos balancu, BET tad ir divi spēlēšanas stili teamwork vainu dabuj snaipereni un sēdi kalnā. Takā esmu pieredzējis daudzās multiplayer fps/tps tad fortnaits iet tuvāk nekā pubg.

Es samierinājos ar savu likteni, ka nevaru dabūt battle royale, tāpēc spēlēju tikai lai novāktu citus spēlētājus xD

Man nepatīk sēdēt vienā vietā un gaidīt. Man vairāk patīk darbība - skriet virsū visiem ar savu shotgunu :joy:

Ultimate taktika: Nelien pie tiem kam ir skini

Negaidi arī, vienkārši sāc būvēt un vari skriet iekšā mierīgi ar savu shotgonu.
Tikai jauniņie nebildo un kampo, cerot ka kautkādā veidā uzvarēs uz veiksmi.

Par skiniem arī vienalga, pats esmu bez skina un esmu saticis tik daudzus sliktus ar skiniem.
Vienīgais varbūt ‘‘John Wick’’, tie gan parasti ir labi spēlētāji.

Ilgu laiku spēlējot es tagad sapratu, ka šo spēli, cik stipri mīlu tik stipri arī gribu vnk delete viņu.

Cik dīvainas emocijas :smiley: Kāpēc tā? xD

Mazahistiska spēle tāda ej būvē šauj teamwork all dead, spēlē atkal veicas tad neveicas alt+f4 fuck this game! pēc stundas nvm spēlēju tālāk tas ir bezmaz vai kā ar sievietēm mīli mīli sastrīdies I hate you un nevēlos redzēti un pēc kāda laika atkal viss ok.

Kad es tikai sāku spēlēt fortnite, es pret to izturējos ļoti skeptiski. Pēc pirmajām spēlēm man gribējās klaviatūru pret sienu mest un spēli izdzēst laukā. Pēc stundas es atkal sāku spēlēt xD Šī spēle ļoti, ļoti iekārdina ar savu uzvaru un nenormālo sacensību garu

Riebjas building elementi,bet tas ,ka vajag vairāk par 30 FPS arī ir fakts. >_<

1 Like


1 Like

Why people can’t get over this dumb game and retarded dances :c

2 Likes

tenor%20(1)

@UselessSakura neko nedzirdu. Man fonā skan orange justice

3 Likes