Vai CS:GO tiešām ir bezmaksas?

Kāds nevar man ātri paskaidrot kas notika ar CS:GO? Vai tas tiešām tagad ir bezmaksas un, ka tam ir izgājis Battle Royale mode? :|

1 Like

Par battle royale nezinu, bet tas tiešām ir kļuvis bezmaksas. Labi, ka es to tā arī nenopirku savulaik :D Savādāk man jau nācās piedzīvot šo free 2 play prikolu ar Team Fortress 2, kuru es biju nopircis.

Tiešā tekstā rakstīts battle royale, sanāk tā tagad tur ir.

1 Like

Jap, so desperate palika, ka pat f2p un battle royal, kas tagad ir trendā uztaisīja… Nu gl viņiem, mby atgūs cilvēkus atpakaļ, jo spēlē mirst ļoti ātri.
R.I.P. my money.

Mirst? Tā taču vēl projām ir viena no top spēlēm pēc lietotāju skaita iekš Steam. Es vēl nesen skatījos topu.

2 Likes

Mirst gan nost un samērā ātri,pat var teikt nomira. Pat twitcha var redzēt atšķirību. Agrāk cs top 1-4 bija pēc skatīšanās visu laiku ar 70k+ tgd top 10 ar grūtībām uzturas ar 10k, tournaments agrāk 100k skaitījās tgd ap 30k. Nu pēc lietotāju skaita iespējams, pat ja tu viņu nespēlē, tevi pieskaita pie tā, un cs go ir katram otrajam.

1 Like

Es runāju par šo. https://store.steampowered.com/stats/ Trešā vieta visā Steam.

šie stati nav rādītājs vairs. Un salīdzinot ar to cik bija agrāk tas ir maz, tpt arī ar PUBG.
CSGO leave dēļ tā, ka viņi necīnās ar chiteriem kā vaidzētu drīzāk vispār var teikt necīnās un ar trolls tpt, tpc daudzi leavo.
Ja te parādītu lol lietotāju skaitu, kas ar CSGO bija vienā līmenī, tu saprastu cik liela atšķirība ir.
Edit. Aizmirsu par gambling restriction, dēļ kā daudzi aizgāja, un stulbi update, kas pēc tā turpinājās.

1 Like

Tas īsti nekad nav bijis top dog, bet vienmēr spēle ir saglabājusi ievērojamu spēlētāju daudzumu. Kad tu saki “mirst nost” es uzreiz iedomājos situāciju, kurā jau sāk palikt problemātiski atrast kādu ar ko uzspēlēt.

Dzīvos redzēs, Counter Strike ir pārāk vecs priekš nāves. :D

1 Like

Mirst nost nozīmēja, ka daudzi uzmet, bet spēlētāji vēl ir, ja nomirtu, vot tad būtu, tas ko tu teici.
Bet ar šo csgo f2p atkal gūs daudz jauno + vēl vairāk hackeru, yay. + trending game mode br ieviesa, kas tgd piesaista visus, ja galīgi nenofeilos ar br, tad game būs back on track.

Es teiktu, ka battle royal ir visai līdzīgs gungame. Skatoties kā viņi to realizēja, tas pat varētu harmoniski iederēties spēlē.

1 Like

Pa lielam tas pats vien death mach vien ir, tikai bez respawn iespējām. Kaut kā pēdējā laikā izskatās, ka Valve ir it kā aktivižejusies spēļu izstrādē, tomēr tas notiek tādā kāja-galva-dupsis virpulī ka viss sanāk gaužām greizi. Tā teikt- mēgina ielekt trendos, tikai tas sanāk neko labi!

Artifact ar izgāzies ir jau pašā sākumā… XD

Pa lielam, bija laiks kaut ko jaunu ar ieviest. Kad pārādījāt OW, tad TF2 ieveda arī jaunus režīmus kartes un ko vēl… precīzi nezinu gan…

3 Likes

tf2 tas tpt neizglāba un domāju go tikai sliktāk ar šo te upgrade sev izdarīs

Nu tad tuvākajā laikā lejuplādēšu CSu. Sen neesmu šo spēlējis

1 Like

gl dealing with hackers ma boi, ja neesi prime lietotājs, tad tev “paveicās”

2 Likes

Kā viens mans zināmais teica: CS spēlē imbicīļi kuri kā trenēti delfīni - zina pāris trikus, tikai vēr runāt māk un zina par tevi interesantus faktus.

^^3

Protams, tas nav par visiem! Taču CS komūna, tā vēl ir tā miskaste! Ar to spēj konkurēt laikam vien DOTA… pareidzu, ka vēl kāda.

2 Likes

Cik es dzirdēju tad tiem kuriem jau pirms tam ir nopirkts CSGO viņiem ir pieejams Prime. Bet jādabū 21 lvl.
Un cik saprotu tad CSGO ir vienkārši free to play spēle, bet ja gribi skinus un kastu, ieroču dropus utt, tad jāpērk Prime.
Nu jā cheateri ir problēma. Bet ja ņem vērā tos dropus, skinus utt, pilnīgi pofig … just play a game, that’s it.

Nu jā, visi jau pēdējā gada vai divu laikā ir minējuši ka CSGO mirst. Cik esmu manījis tad laikam ka jā, un cik dzirdējis esmu tad jauno updeitu dēļ.
Bet pie vainas jau ar ir pubg, fortnite un sazin vēl kā lielā popularitātes gūšana. Citi pāriet uz citām spēlem.
Bet nu kā Menestrels saka, tad savā ziņā CSGO nemirst, bet tikai zaudē savu milzīgo popularitāti.

Nomirs tad, kad oficialie serveri bus atslegti vai saks atslegt, ka tas notika ar 1.6. Tikmer nekur nezudis un saglabas savu pibliku. Vismaz sīkie kuriem vecaki neperk spelites vares papriecaties.

Lai japiekrit, ja spele pariet uz f2p, tas nozime ka ta alkst pec jaunas publikas un syeidzami!

Nu jā, neviens jau nemin ka mirusi, bet ka mirst ;d
Oficiāli sanāk ka 1.6 ir miris, bet tā jau daudzi vēl to spēlē pasaulē. Tik Latvijā pēdējā vai pēdējo divu gadu laikā tiešām ir uz miršanas robežas, tik daudz forumi, projekti ir slēgti vai arī daži tukši tik stāv. Ir vēl viens otrs, piemēram tas kurā es uzturos jau no sākuma ko Chemical veidojis, un tad vēl viens otrs cits knapi turās un tad ar viens otrs cits, bet viss pa krieviskam.
Csgo ar nemaz nav tāda popularitāte šādos komūnos, ja ar ņem vērā ka pēdējā laikā pašas spēles aktivitāte kritusies ;d Tajā kurā es uzturos bija mēģināts 3 reizes noturēt csgo serveri, bet katru reizi izgāzās ;c Iespējams ir viens otrs knaps komūns, bet beigās es tik zinu vienu kurš no 1.6 pārgāja uz csgo un viņiem laba aktivitāte tur.

1 Like

Visiem, kam jau bija csgo prime automātiski iedot

Kādas privilēģijas man dod tas Prime?

2 Likes