Vai CS:GO tiešām ir bezmaksas?

@UselessSakura i know, i said that, bet ja tas ar tā teikt aktivizēja uzreiz tad nu tas čalis ko samuldēja par to ka vajag kādu tur ranku uzkačāt lai dabūtu to prime tie kuri norpirka csgo pirms šīm pārmaiņām ;d

@Polar_Hoootsu
Tev būs dropi, tās lādes, ieroči utt. F2p lietotājiem tas nebūs pieejams. it kā, cik saprotu.
Tu varēsi spēlēt ar prime lietotājiem, bet ne f2p lietotājiem.
Ja vēl kaut kas, tad es nezinu.

2 Likes

Prime squad roll out
Ņu es nepardzīvoju, pat laimīgs ka nopirku pa atlaidīti kaut kur 5 evriki maksāja

1 Like

Prime account= Vecajā versijā tev kad tu paņem prime jāreģistrē savs telefona numurs, kad tu reģistrēji vienā accountā citos vairs nesanāks, un arī saprot ja ir fake + random nr diezvai nostrādās, jo atnāks kods vai kkas tamlīdzīgs. Ja tu piem dabū banu uz savu nr, tu kamēr nenomaini nr un citu acc neuztaisi no bana netiksi vaļā.
Basically, ko dod prime tev- Pirms šī upgrade deva iespēju uzspēlēt cs go normāli pārsvarā nesaskaroties ar čīteriem, kuru go ir ļoti daudz. Ar šo jauno upgrade tev Prime neko nedod, jo tgd visiem, kam bija cs go savā steamā, pat ja tu neesi reģistrējis numuru iedeva Prime acc, so visiem čīteriem ar 10 cs go acc ir prime, tpc šī bija stulba ideja no Valve, tgd gan prime, gan f2p bez prime būs tas pats(Kaudze hackeru). Bet tu nesaskaries ar spēlētājiem, kas pievienojās pēc šī upgrade un spēlēsi ar tiem, kam ir prime acc. Dropi krīt visiem vienādi. Vnk pēc šī update prime lietotājiem iedeva iespēju iegūt mp5, ja viņi spēlēs jauno CS GO BR, bet tālāk dropu krišana procentuāli paliks vienāda ar parastiem useriem. Saisinot visu var pateikt tā- Tgd Prime tev dod tikai mp5 jaunu skinu un vairs neko nekad nedos. :smiley:

Galīgi palaidi garām vienu svarīgu punktu - neskaitot Prime un ranku, vēl pastāv tāda lieta kā Trust Factor. Pēc manas pieredzes, tieši tas visvairāk ietekmē MM.
Diemžēl, tas ir arī sava veida bane of existence - kad es spēlēju solo, gandrīz vienmēr ir labi komandas biedri un normāli pretinieki, bet kad spēlēju ar vismaz vienu draugu - viss aiziet pa dēli.

1 Like

Nu man galvenais bija pateikt, ka prime neko nedod. It īpaši tgd

Dod gan. Čīteru @ prime vienalga ir krietni mazāk nekā non-prime, jo lielai daļai čīteru ir pie kājas, pret ko viņi čīto, ka tik pašaudīties, bet lai dabūtu prime, jākačā 21. parastais ranks un tad vēl telefons jāpieslēdz.
Jā, tiem, kam bija spēle pirms šī apdeita, tagad ir prime status, bet viņu sūdīgais trust factor ir palicis tāds pats, tā kā ja tev ir normāls trust factor, tad arī taviem pretiniekiem vajadzētu būt normāliem.

1 Like

ok, then prime is fine, es jau kādu laiku uzmetu to “great game”.