Counter-Strike 2 - jau šovasar!

Valve izziņojusi Counter-Strike 2 kas aizvietos esošo Counter-Strike Globas Offensive. Spriežot pēc Introducing Counter-Strike 2 | Limited Test mēs varam gaidīt jauno Counter-Strike 2 jau šovasar. Zinot CS, tā būs tās pašas formulas, karšu un Source dziņa grafikas atjaunināta versija.

Pirmos spēles uzlabojumus var redzēt Valve Youtube kanālā:

4 Likes

Šis ātri izplatījās

2 Likes

Manā gadījumā tā ir sakritība. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Like wildfire.
But makes sense, CS tomēr ir spēlējuši ĻOOOOTI daudzi cilvēki, un vēl vairāk cilvēku par to vienkārši zin, it’s a staple of gaming. Plus the new stuff is cool AF! Reactive smokes are absolutely EPIC, un man ļoti patīk jaunais lighting visām kartēm, izskatās 10x labāk, vecās kartes tik statiskas, jo lighting bija old-school.

1 Like

Bruh

Excuse_me

Man pietrūkst aktīvie dūmi no agrīnā PUBG, stacionārie dūmu kupoli manuprāt ir plot-armor ekvivalents spēlēm.

Šo ar draugiem noteikti pamēģināsim. GO vienā brīdī apnika. Tagad kas jauns būs un tie dūmi paver iespējas taisīt visādus prikolus.

1 Like

Ja internets man nemelo, Counter Strike 2 ir iznācis! :tada:

1 Like

Ye, vakar Valve palaida video un apdeits bija pieejams.

1 Like

Mēģināju uzspēlēt, bet…
image

Iegāju paprovēt ar botiem. Boti joprojām stulbi, bet vismaz spēle liekās nice. Vizuāli ļoti clean un shop menu beidzot liekās sakarīgs. Ja 1.6 varēju piedot shop menu, spēles vecuma dēļ, tad csgo nebija tiesību izveidot tik draņķīgu menu.
PS. Boti joprojām nedomā ar galvu.

Man liekas, CS:GO menu tāds ir dēļ konsolēm.

Botiem difficulty uzliki augstāko?

Wait, kur botiem ir difficulty?

Aiaiai, spēlē CS ar botiem, bet nezin botu komandas…

Hint: CS:GO konsolē, ja vispirms ievada atstarpi un tikai pēc tam sāk kko rakstīt, tad komandas tiks meklētas pēc principa “komanda satur ievadīto tekstu”; bez atstarpes pirms komandas tur būs tikai standarta autocomplete. Tā, piemēram, var viegli atrast komendas visādiem volume settingiem, vol (ar atstarpi priekšā).

Bet vispār, ja sāk botu maču caur UI, tad vismaz agrāk piedāvāja izvēlēties botu difficulty.

Ayo, es tikai aizgāju pamēģināt kā izskatās spēlē. :D Uz 2k ar augstākajām grafikām - beautiful.

Konsoli es izmantoju tikai sen atpakaļ spēlējot 1.6, kad vajadzēja vai nu wos ctf serveri uzbindot rope vai leišu zombiju serveros likt lāzerus. :D


Atcerējos bēdu. Es zinu, ka FPS spēlēs es neesmu tas labākais šāvējs, bet iekš cs2 lodes liekas iet šķībi, kaut gan izšauts bija pareizi. Kaut ko tādu arī internetā redzēju.

Man tieši liekas, ka daudzās spēlēs lodes lido vispār nekur.
CS ir tāda lieta, ka lodes lido TAISNI, neatkarīgi no attāluma. There’s no bullet drop. Nav reālistiski, bet tā tas vienmēr ir bijis, and a lot of people like it that way, makes it simpler to aim, one less thing to worry about. Toties spray patterni…

Man nav iebildumi pret abiem variantiem. Tikai ar cs2 ir drusku savādāk. Pamēģini uzspēlēt un domāju sapratīsi.
Bullet drop ir laba lieta, bet man ar viņu galīgi neiet. Kaut kādā Apex legends ar snaiperi vispār nevienam nevaru trāpīt, nemāku paredzēt to lidojumu. :D Tupreti World of warships tas ir vieglāk aprēķināms un ir well implemented.

Yeah, pie bullet dropa ir faktiski jāpierod katrā spēlē individuāli. Lab’, pamēģināš’ vien’ mač’ uzraut.

Update: hmmmm, a kur opcija uzlikt Short Match???

oh nooooooooooooooooo!
I fucking loved short matches, kept me from tilting too much if shit hit the fan!

Deatmatch ir fine priekš warmup un spēles iemēģināšanas. :D
Bet ko gan es zinu, man csgo nenormāli maz ir nospēlēts.

Mjaaaaaa, kaut kas nav riktīgi. Šauju pa čali, zinu, ka CS:GO būtu ez kill, a te viņš mani… Kaut kas ir off, nevaru vēl saprast, kas. Komandas biedrs piekrīt, ka kkas nav. Tāpat, izrādās, M4A1 tagad ir 1hs kill, uzbūstojuši.

Nē, Competitive Short Match. Bija tāda baigi feina fīča, acīmredzot relatīvi īsu brīdi.