Esi sveiks!

Laikam… esmu bijusi tik vienu reizi… sen atpakaļ, vairāk dodu priekšroku “Alus pagrabam” nu jau “Velna vērdiņam” un šad tad “Mojito”… man tie vecmodīgie bāri ar biliardu iet pie sirds :grin:

Sveika Nirutu, Lelde! :slight_smile:
Uh, kā mani uzrunāja Viktors Igo, jo no viņa daiļrade esmu lasījusi tikai “Nožēlojamie” bet kā pie sirds iet tas darbs <3 - tgd gribu dabūt rokās “Cilvēks, kas smejas” - vrb Tev ir tā grāmata, jo izskatās, ka man mājās lkm nav, vai dziļi nobāzta aiz citām grāmatām :smiley:

un par datorspēlēm es Tevi saprotu T^T k.gan Don’t Starve man patīk spēlēt :smiley: - esi par šo spēli dzirdējusi? Man vispār patīk survival kategorijas spēles ^.^

Ahaha, Tu esi gadu vecāka par mani - ome! :smiley: :smiley: Bet iedomājies 25 gadi ir tikai 1/4 no 100! ;o vēl tik daudz laika!! K.gan ir novērots, ka ar gadiem cilvēki, saka, ka laiks skrienot ātrāk?

P.S. kāds skaistums Tev patīk? Man laikam patīk slimīgs un alternatīvs skaistums labāk (goti,~gore, japāņu freaky ielu mode :D)

Nestrīdos par lietām ko nezinu, bet jā ir te pāris priduraki kam smadzeņu vietā krievu reps, labākajā gadījumā, tomēr agrāk bija trakāk XD Vairums ir uk un pelna naudu trenuškām XD

Ciba vel uzturas tur? :smiley:

Oh jā man ir “Cilvēks kas smejas”, labprāt padalītos, dievinu tajā apspēlēto domu par aklo skaistumu un nežēlīgi neglīto realitāti, vismaz es tā to redzu, te fraņču ražojuma treileris filmai, bet ir arī 1928 gada filma, kuru protams skatījos ar baudu tā pat kā Šellijas Frankenšteinu, dīvaini kā ir šis stāsts izkropļots līdz mūsdienām, jo dr. Frankenšteins briesmonim vārdu nedeva un arī sievu neuztaisīja, bet tas tā…

Nope to neesmu spēlējusi, laikam… man visi spēļu CD mētājas mammas bēniņos, pat neatceros kas tur ir un kas nav XD

Par laika skriešanu… njā rutīna un pienākumi diemžēl to laiku apēd bez sāls. :confounded:

Par skaistumu runājot, grūti aprakstīt … hmm manuprāt viss var būt skaists ja to prot pasniegt, viss atkarīgs no interpretācijas :grin:

1 Like

Nav ne jausmas XD

Hm, neesmu pārliecināta vai sapratu domu, bet, redzot vizuāli simpātisko treileri, es lkm gribētu, labāk izlasīt.
Ja runājam par skaistumu - esi lasījusi, skatījusies Dorianu Greju? Es redzēju jaunāko (lkm :D) ekranizāciju un izlasīju latvisko tulkojumu (doh) un man…nepatika XD zinu, ka atradu smieklīgus citātus kā piemēram (ja atmiņa neputro) “nekad neuzticies sievietei, kas ģērbjas rozā”, “sieviete, kas staigā violetā, pieķeras savai pagātnei”~k.kā ta bija :smiley:
Un Frankenšteinam es biju redzējusi to 20’ gadu īsfilmu un Dailes teātra izrādi - īsflma atstāja ar pokerface, bet izrāde man ļoti gāja pie sirds, nezinu pašu darbu, bet izrāde mani uzrunāja - patika, interese vrb izlasīt ir, šķita, ka pati izrāde ļoti labi parāda idejas un viedokļus… Vienīgais - tas briesmonis ir neglīts, nevis kā to pasniedz salīdzinoši smuks (nopietni, neizskatījās izrādē slikti (vai par tālu sēdēju) :D) tpc man bija drusku grūtības noticēt, ka briesmonis tik tiešam ir tik neglīts :disappointed: (~romantisma darbi vsp neprot neglīto parādīt neglītu un glītais kļūst dievišķs :heart_eyes: (vai arī neglīts ir subjektīva lieta :slight_smile: )

A, to Don’t Starve es jau domāju kā elektroniski jau nopērkamu spēli - mūsdienas (jo tik tagad es sāku uzzināt par datorspēlēm :D)
Vsp, ja patīk koncepti un ne pārāk ilgi spēlēt un sabojāt sev garastāvokli uz visu dienu, iesaku kādreiz tikt klāt This War Of Mine - kara tēma mūsdienās.

Par to, ka skaistums ir atrodams it visur, nevaru noliegt, i guess, bet preferences… :smiley:

Esi sveicināta. Ar nepacietību gaidīšu tavas daiļrades augļus.

1 Like

zupa

Īsumā aristokrātu bērns, kas tiek nolaupīts un iezīmēts pārgriežot viņam abus vaigus. Viņš uz ielas pieklīst pie večuka, kas uz ielas rāda izrādes un ja nemaldos pēc laika viņiem pievienojas skaista meitene, kura ir akla. Vārdu sakot skaistule un briesmonis, intrigas ap aristokrātu pasauli. Beigās viņš atgriežas pie savas skaistules, kura ir slima un izdara pašnāvību, viņš protams nevar dzīvot bez viņas un izdara to pašu… drāma kā var noprast. Bet skaista un emocionāla :heart_eyes: esmu bijusi uz “Parīzes Dievmātes katedrāli”, kas arī ir Viktora Igo darbs… ļoti patika :slight_smile:
Frankenšteinu esmu tikai lasījusi un pēc tam filmu atradu, protams, nav nekas grandiozs, bet mani kaut kā tās retro filmiņas uzrunā XD

Oi es jau sen esmu pametusi spēļu pasauli, mani protams piesaistīja fantasy tipa spēles un njā spēlēju dēļ stāsta nevis pašas spēles XD tā kā par jaunajām tendencēm neesmu informēta :sweat:
Noskatījos klipiņu… kas par mīlīgu spēlīti, šo pat varētu pamēģināt :heart_eyes:

Es vairāk domāju… hmm ņemsim gore…
Skaisti … /centos atrast ko samērā mierīgu/

vai vnk kāds uzšķērsts līķis, interpretācija XD

1 Like

Hm… man labāk patīk iepriekš nezināt stāstu :smiley: lai lielāks pārsteigums :smiley:
tā dievmātes katedrāle ir ļoti populāra, bet nekad neesmu to redzējusi visu.
Oh, man labāk patīk jebkura laika šizofrēniskās filmas :smiley: (tdļ mīļākais darbs ir Terry Gilliam “Brazil” 1985.g. - esi redzējusi? (happy)

Y, Don’t Starve ir piemīlīgs izskats ^.^

Es tā jūtu, ka kaut kādo ~gore fandom varētu taisīt augšā, jo kaut kur citur jau pavīdēja šādu darbu temats :smiley: :smiley:

Sveicināta! :slight_smile:
Prieks, ka kāds piereģistrējies manas veidotās tēmas dēļ :grin:, un būs prieks rezēt vēl darbiņus!

Čau čau :raising_hand:

Es nesapratu kādas kannas? :D

es esmu diezgan pārliecināta, ka runa ir par šo animēs bieži novērojamo īpašību :smiley: :

2 Likes

Ohhh… :smiley:

1 Like

Kad aizdomājas, tad tiešām ir grūti nosaukt kādu anime, kur nav tādu tēlu.

1 Like

Ir pietiekami daudz :smiley:

Es neteicu ka neskatos anime kur ir kannas, vnk vizuāli mani tie tēli neuzrunā, kaut kas bik pa daudz.

1 Like

Tici man līdz brīdim, kad varēšu padalīties ar grāmatu, Tu jau būsi plot aizmirsusi:grinning:

Noskatījos treilerīti… ja godīgi, hmmm pat nez ko teikt, tur bija vis kaut kas un tā īsti nekas XD būs jāpaskatās kādu dienu :wink: Es vairāk esmu šausmu piekritējs, piemēram jāpieķeras American horror story jaunajai sezonai forest XD

Nebūtu slikti, bet tad tādu soft one XD negribam lai mazajiem foruma biedriem būtu slikti sapnīši :grin:

;o es jau gribēju Tev privāti rakstī† un vaicāt kā iespējams dabūt grāmatu rokā? ;o (tas man atgādina, ka atverskapi.lv man neatbildēja kāds cilvēks T__T )

oh… es nemaz neatceros treileri… es to filmu atradu, jo netā kaut kas kaut kam ieteica, gan jau :smiley: :smiley:
un … man šķiet, priekš manis tā beigās bija šāusminoša… bet kopumā tā ir vrb par futurisku sabiedrības iekārtu (kas nav tālu no realitātes! :D), romantiku un galu galā ir drāma/traģēdija
Hm… tas man liek domāts, ka Tev vajadzētu patikt :smiley:
Eh, es gan esmu iestrēgusi uz anime vērtību izskatīšanu (vēl ar vien Akira neesmu redzējusi :D)

jā, dark art(horror art - vsp ir termins viens? O.o) tas lkm arī varētu skaitīties? ^.^ vienīgais zombiji…and stuff… skaitās ar vecumu ierobežojumu - 16+? :smiley: