Esi sveiks!

Es domāju es varētu mēģināt ar pakomātu starpniecību nosūtītu, turpceļu sponsorēju es, atpakaļceļu Tu, ko saki?

Drāma/traģēdija, yup I should like it! Ja tu par American horror story, tad tas nav anime, bet gan amerikāņu šausmu seriāls pirmo piecu sezonu cast trailerītis, ja ir interese… nu vismaz mani uzrunāja :slight_smile: un ir vēlme ielūrēt.
No anime šausmām it neko nevaru ieteikt XD kaut kas ir skatīts, bet tā īsti atmiņā nekas nav iespiedies :stuck_out_tongue:

Es pat nez, jo ja godīgi google to visu parāda bez vecuma ierobežojuma un plašā klāstā, bet njā ignorēt to šeit laikam nebūtu ētiski XD

Yuri! Tava mīļākā yuri manga un/vai anime?

Godīgi sakot… man šķiet man tāda nemaz nav :confused:

Sad panda. :worried:

No anime tiešām nekā daudz sakarīga nav, bet dažas labas mangas var uzrakt. Piemēram, Octave.

Hm, jūnijā nedomā būt Rīgā? :smiley: Ja nē, tad jau var :slight_smile:

Um… zinu, ka Horror Story ir, redzēju vienu ep pa TV, likās interesanti, bet tad iedomāties, meklēt netā visas ep likās ārprāta murgi… man labāk patīk lūkot animes, tās vieglāk un ar mazāk reklāmām var atrast, plus es skatos online dator mazspējas dēļ :smiley:
Shiki anime ir redzēta? ;o man šķiet, ka tā smuki uz indviduālisma ētiku uzsit, bet nu, daudziem nepatīkot :smiley:

(forums it kā skaitās ar materiālu, kas nesasniedz 18+ satura ierobežojumu :D)

Gaidam pašiņis. :smiley:

Es ja godīgi nemāku teikt, negribās sameloties… nekad jau nekas netiek plānots… parasti kaut kur vnk aizmētājamies un tad domājam :grin: tā jautrāk.

Es parasti lejuplādēju un tad iespraužu virtuves tv flashu un taisot vakariņas skatos :smirk: double win!
Yup Shiki esmu redzējusi, atradu pateicoties Rob Zombie - Living dead girl amv ar to. Man patiesībā pat patika, bik kaut kas savādāks, bet tomēr tik pazīstams :older_woman:

Šeit ir tik jauki smaidiņi, atgādina worms XD

(nu yaoi un yuri fani ir spējuši sevi turēt grožos, gan jau dark art fani arī spētu :lol:)

1 Like

Kaut kur jau bija… bet eh gan jau vēl kadreiz ko iemetīšu :smirk:

Oh, nu tad vieglāk tik tiešām būtu ar to pastu (happy) - to pasta staciju?? :smiley: Es pat nezinu, cik tā grāmata ir bieza :?

Eh, būtu, man šai pajumtē virtuvē TV ar flešu, tad es ar tā darītu; mājās pie vecākiem atminos aizpagājušo/pagājušo vasaru pavadīju kaut ko darot virtuvē - vilku līdzi savu portatīvo un klausījos youtube MistyChronexia(?) topus :smiley:
Oh, es par Shiki uzzināju no drausmīgāko nāvju topa - traktors… :smiley: Man ļoti patika tas saturs ^.^

,vienā tēmā jau tika atklāts, ka šie ir google smaidiņi - iepriekš pati nebiju ievērojusi, pārsvarā tie piemīlīgi tik tiešām ir! :smiley: plus ir iespēja piedāvāt savas smaidiņu idejas (k.kur tāda tēma bija XD)

nu tad, Nirutu, gaidu jaunu tēmu fandom sadaļā! :smiley:

Gaidisim :smile:

ahoj! :slight_smile: prieks, ka ‘vecie’ cilvēki arvien vairāk sāk parādīties :smiley: welcomee

Patiesībā es pie vienas sūtīšanas varētu vēl ko piemest… hmmm man personīgi ļoti patīk Šarls Bodlērs, bet viņam ir dzeja, “Ļaunuma puķes”… tad vēl Edgars Allans Po? Vai varbūt to pašu Frankenšteinu?.. Kaut ko vēl no tāda tipa grāmatām būtu jāpadomā…

Mans vīrišķis man nopirka jo sāku pukstēt, ka man garlaicīgi virtuvē vienai tupēt :grin: Drausmīgo nāvju tops, lol :smirk:

Pag, pag, pag… es? Emm šaubos vai mācēšu noformulēt kas tas dark art ir… so… maybe you? Kā nekā esi redzējusi drausmīgo nāvju topu :grin:

Tencinu :smile:

Oh my - vai es teicu, ka es lēni lasu?? :smiley:
Edgars Allans Po ir vēl viens mans mīļākais autors, gribētos ticēt, ka esmu lasījusi visus viņa darbus (stāstiņus?), bet neesmu nekad mēģīnājusi to noskaidrot, k.gan kādas trīs grāmatas latviski esmu izskatījusi ^.^ Ļoti patīk tas rakstīšanas stils :heart_eyes:
Toties es nezinu, kas ir Šarls Bodlērs ar dzeju “Ļaunuma puķes” ;o
Frankenšteinu varētu… :smiley:

Lol, cik gādīgi - mājās mājdzivnieks netraucē?
Tas ir mans latviskais tulkojums :smiley: nezinu kpc skatījos, cerēju,ka būs labas animes uzskaitītas - jo taču labām animēm jābūt ar iespaidīgām nāvēm! :smiley:

Hm… padomāšu par šo piedāvājumu :smiley:

Mani tas netraucē, ja vien manus dārgumus man atdod atpakaļ. Viņas tā pat stāv plauktiņā mammas mājā, manā vecajā istabā, so… neviens pat nemanīs viņu ceļojumu. Arī man E.A. Po ļoti iet pie sirds, kā nekā šausmu tēvs :smiley: bet tiešām viņa stāstiņiem ir šarms kas apbur :heart_eyes:
Š. Bodlērs E.A. Po sekotājs, raksta depresīvu dzeju par mīlestību ar tārpiņu un kapiņu pieskaņu.
Šellijas Frankenšteins ir samērā plāna grāmata…

Gādīgi… nez man šķiet vnk apnika mana čīkstēšana :smiley: Im good at it lol :laughing:

Padomā gan :wink:

Tas gan - cerams pasts apzinīgs @_@ K.gan es vienreiz vienu grāmatu kaut kur nozaudēju - vismaz man šķiet, ka man bija tāda grāmata… vrb atmiņa viļ :smiley: :smiley: - bija bums ar domu spēku grāmatām :smiley:
Es neesmu īsti dzejas piekritēja :? Šķiet, ka Frankenšteins labāk patiks :smiley: y, paskatījos, wiki rakstīts, ka 260 lpp?

Hm, bet labi, ka vīrietis neuzdāvāja tad jau radio? :smiley:

eh… tgd man jau labu laiku derētu vnk iet gulēt :dizzy_face: rītdien jāsāk jauna dzīve - tāda dzīve - kurā es rakstu bakalaura darbu… :smiley: tad rītdien es ticu, ka Tev aizrakstīšu ziņu par tām grāmatām! :slight_smile:

Tikmēr labu forumošanos! :smiley:

Tā izskatās, ka zanmon beidzot ir atradusi sev sarunu biedru, kas rakstīts tik pat daudz wall of text :smiley:

3 Likes

Bet ja ir tik daudz ko teikt UN pats labākais, kāds pat klausās! :lol: must use it!

1 Like

Lūdzu nepazaudē manas :frowning: lūdzu… Jā es arī pāris pašizaugsmes grāmatas esmu pieveikusi, godīgi sakot lielas jēgas nebija, vai nu es esmu par tupu un tie joki mani nesasniedz, vai par slinku :smiley: visticamāk ka abi :smiley: Igo darbiņš gan būs garāks par 260 lapām :smirk:

Negribēju jau lielīties, bet jā… par savu dzīvesbiedru sūdzēties nevar… :slight_smile:

Veiksmi lielajos bakalaura darbos :wink:

1 Like

Igo lasīt ir daļēja nāve. Liela daļa sarakstītā nav pa tēmu :smiley: