Esi sveiks!

Nolēmu uzskribelēt, jo tikai tikko pamanīju šo sadaļu. XD
Nu tā… Mani sauc Lelde, pašreiz dzīvoju Tukumā ar savu ilggadējo dzīvesbiedru… strādāju… nekas interesants. Esmu 1,64 m gara, zilas acis… Šeit galvenokārt reģistrējos dēļ zīmējumu stūrīša. Meklēju motivāciju atsākt zīmēt, jo bieži padodos slinkumam, pēdējā pauze man ilga 3 gadus, njā… liels slinkums.
Māksla vienmēr ir bijusi mana vājība un ne tikai tēlotājmāksla, patīk lasīt, bet esmu klasikas piekritēja, vēl nekas nav pārspējis Viktora Igo “Cilvēks kas smejas” manā topā… mūzika, protams… vārdu sakot esmu skaistuma fanātiķis.
Anime bija mana aizraušanās pāris gadus atpakaļ, ap 2010. varētu būt, bet tagad vairs nav laika, kuru tam veltīt. Tomēr patika nav zudusi… Agrāk mazliet paspēlēju šo un to, bet pēdējos gados, atkal, nav laika un arī gribēšana, cus I suck at it… really, really suck :grin:
Neiebilstu pret Yaoi vai Yuri, bet nemīlu meitenīgos puisīšus vai meitenītes. Sīči kas dara nerātnības man neliekas īpaši saistoši. Un arī pārspīlētās “kannas” mani mulsina, bet par gaumi nestrīdas, it kā.
Hmmm kas vēl… esmu 24 gadus veca, jūnijā būs 25, God Im old. :frowning:
Nu kaut kā tā…

6 Likes

Man patik Tukums :smile:

1 Like

sveik. :slight_smile:

Vai ne forša, klusa, zaļa mazpilsētiņa :smile:

Klusa nu tā. Bet man sanak braukt vienmer uz apšuciemu caur tukumu. Tuvāk jūrai. Un parasti sanak iebraukt vienmer uz tukuma tirgu :smile:

Vasarās es gandrīz dzīvoju pie jūras, 15-20 min un esmu baltajā kāpā :heart_eyes:
Tirgus gan mums nav diez ko labs, es sev neko tur nevaru atrast XD

Sveicieni šajpus!

Nu man kursabiedrs par Tukumu teica, lai tur citpilsētnieki tā pat vien labāk nedzer, jo pa tāsi esot viegli dabūt tādiem :smiley:

Nav tik traki XD
Katrā pilsētā ir kāda salašņa kam patīk kašķi ne tur meklēt:smirk:

Tiešām brīnišķīgi zīmē, jūties kā mājās un piedalies arī citos topikos! :heart:

Tencinu :kissing_heart: ceņšos cik laiks ļauj :smirk:

1 Like

wellcome bro and thanks to you now i feel better

Sveicināta forumā…izskatās vēl kāds pievienojas mums “vecajiem” :smiley:

Man ir kadas 5min ar kajam līdz villai anna. Tirgu es runaju par edienu. Svaigiem produktiem :smiley:

And you made me feel even worse XD

Esmu dzirdējis baumas ka Tukums esot bedre, bet hey.

Gan jau ka ir, bet tā ir mana bedre XD

that how world works…
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lpsskbuK9s1r0wgiuo1_r2_500.gif

1 Like

Tukuma vel ir BaboonBar?

Es tiešām jūtos veca kad palasu šo sadaļu, vairums ir padsmitgadnieki :frowning:
But hey, Tu esi tik jauns cik jauns tu jūties XD

1 Like

Nu man šķiet ir vairāk puse uz pusi