Esi sveiks!

Tad ko Tu ieteiktu?

Nesaku jau, ka nevar lasīt. Tikai jāsagatavojas ar lielu pacietību.

Kā detektīvu un fantāzijas žanra piekritējam…ieteiktu to pašu Denu Braunu vai The Witcher Saga (Andrzej Sapkowski)

Piekritu D. Brauns ir labs. Cik zinu esmu lasijusi visus vina darbus, favorits laikam butu Inferno. Vins to lietu prot. :slight_smile: To otru gan nezinu :confused:

2 Likes

Arī drīz pielikšu punktu Maldu zonai. Da vinči kodam arī nebija vainas.

Man tieši Inferno vēl nav izlasīts…gaida rindā. Pamatīga kaudze sakrājusies ko lasīt, bet kaut kā nesanāk uzsākt -.-

The Witcher…ir 80/90s gadu ražojums pa lielam. Poļu autors, var lasīt eng vai rus. Fantāzijas stāsti par Profesionālu monstru kāvēju (monstri un stāsti ir ņemti no slāvu teikām utt.) Apakšā reizēm sava morāle izlec, bet pa lielam…izvēlies mazāko no ļaunumiem un cilvēki var būt lielāki briesmoņi nekā tie, kas nāk no tām pasakām.

Es domāju priekš manis Da Vinči kodu sabojāja filma, kaut kā nepaņēma kā grāmata, domāju tā bija Odrijas Tatū vaina… lai gan grāmatas vienmēr ir labākas par filmām XD

Heh es pat neesmu redzējis filmu :smiley: Kā iesāku Da Vinči lasīt tā man aizgāja lasīšana kopumā :slight_smile:

Kad laiks pieķeries, D. Brauns neliks vilties :slight_smile:

Izklausās pēc kaut kā ko es labprāt izlasītu. :slight_smile:
Es atkal kādu laiku atpakaļ iesāku “Troņu spēles”, pirmās 3 grāmatas piebeidzu… ceturtajai jau vairs nebija interese. Tadag jau noteikti vēl piecas uzražotas :grin:

Neskaties, nebojā sev prieku par grāmatu :smiley:

Ja patīk devas folkloras, cīņas, nedaudz morāles būs tieši trāpīts desmitniekā :wink:

Game of Thrones 1. kursā 3 mēnešos izlasīju visas 5 nemaz nevilcinoties :d Kopš tā laika…4 gadi pagājuši un Martins nav uzrakstījis nākamo…he is slowpoke -.-

Mani kaut kas sāka garlaikot, neatceros kas, bet njā es paliku pie 3. Tomēr laikam vēl visu varu paspēt ja tikai 2 esmu iekavējusi. Es šad tad novelku kādu epizodi kad nav ko darīt un uzmetu aci, bet tas jau nav tas. :confused:

Folkloras, cīņas, nedaudz morāles un arī kripata no mistikas un fantāzijas, un vēl tikai maza šķipsniņa drāma un jap, Im in love XD

Man ļoti patika, grim medieval story…ar jautru impu :smiley: ko gan vairāk var vēlēties. Es tieši dēļ seriāla sāku lasīt. Bet jā grāmatas kā parasti ir labākas…vienīgais es gibu redzēt kaut kādas lielās armijas batālijas, bet šamējiem jau budžets droš pietrūks -.-

Tieši tā! Tad jau vajadzētu patikt ^^ Tur ir kind of love triangle…and as i have heard a lot of sex. Neesmu gan pats visu izlasījis. 2 grāmatas ar short stories, kuras iepazsītina ar Geraltu un ir jālasa pirmās un tad nāk 6 sāgas grāmatas.

Es gan sekoju Daenerys gaitām… aizmirsu viņas vārda latvisko tulkojumu lol XD
Tomēr priekš seriāla jāatdzīst ka efekti nemaz nav no tiem sliktākajiem, ir tīri iespaidīgi.

Lol es jau printēju lasīšanai “The Last wish”, nezinu kura daļa, bet pirmā ko atradu… visticamāk jau vakarā ķeršos klāt :heart_eyes:

Nu jā vienai epizodei aiziet 10milj. Kas lielākoties ir uz aktieru algām un tērpiem :smiley:

Oh tas gan bija ātri :smiley: Jā tā ir pirmā short story kolekcijas grāmata. Padod ziņu kad izlasi :slight_smile:

Domāju ka viņi smuki atpelna, kā nekā ārzemēs tas ir baigais hits XD

Tu mani ieintriģēji:heart_eyes: vakarā ķeršos klāt :slight_smile:
Un ja es saku ka izdarīšu, es arī daru :lol:

Tas jau ir mūsdienu Tolkiens :smiley: Nākamais pēc šī man ir aizdoma, ka būs The Name of the Wind (The Kingkiller Chronicle), jo tā grāmata izspiež ārā visām citām modernajām fantāzijām visas pogas.

Ja lasi eng…nezinu kādas ir tavas zināšanas, bet turēt google translate tuvu klāt :smiley: Daudz dabas velšu nosaukumi par kuriem neko nezināju O.o

Nu redzēsim XD
Krēsla nekam nederēja, bet fanu ir kā okeāns XD

Jap lasīšu eng, jo ru esmu diezgan liels analfabēts, sadly, but true :frowning:

Nevis fanu, bet fanes…un lielākā daļa zem 18 gadiem :smiley: Hardly most popular fantasy :smiley:

Same here…lasīt ru varētu, bet saprast neko :smiley:

Es arī biju zem 18 kad iznāca pirmā daļa un visi tā slavēja, ka nolēmu iemest aci… nožēloju ka savu niecīgo kabatasnaudiņu krāju kam tik shitty… nav pat runa par tizlo stāstu, bet pat uzrakstīts bija 6 klases līmenī… pilnīgi nebaudāms gabals…:confused: truluma kalngals… Pat mazliet zuda patika pret vampīru tēmu un Annas Raisas, Interview with the Vampire … pffff…

Nu ja neskaita katru piekto vārdu XD patiesībā ir darbi, kas angļu valodā ir pat labāki nekā lv tulkojums, ja tā protams ir darba orģinālvaloda, so yeah, laiku pa laikam nākās palasīt angliski :slight_smile:

1 Like

Man mājā stāv pirmā grāmata…tālāk par 20 lpp netiku un tagad vnk vāc putekļus. Negribas arī viņu mest ārā :confused: Bet kādam citam atdod ko tik greizu arī nav laba doma :smiley:

LV un ENG tulkojumi…ļoti atkarīgs, kas tulkojis, be tā pa lielam jālasa (tpt kā jāklausās) orģinālajā valodā un ja nesaprot tad nekas cits neatliek kā eng.