Kā Tu krāsosi savas OLAS?

rīt jau Lielā Piektdiena un pēc tam jau Lieldienas, kad visi vilksim ārā savas olas un notiks ikgadējās olu kaujas!
kā Tu krāsosi savas olas?
kā citus gadus krāso?
basically, show me your balls! ;D

te ir mana šī gada doma, kā gribētu nokrāsot:
IMG_9782

to, vai man izdosies - who knows, bet nu cerība mirst pēdējā! :rabbit:

1 Like

Nekad neesmu krāsojis.

Gotta ruin the mood straight away kek

hint: es šogad olas “nekrāsošu”

Šogad nekrāsošu, bet tipiski krāsoju ar diegu tinot olas izmantojot dažādus pavasara augus, kāda skujenieka zariņus, sīpolu mizas, apelsīna mizas, utt. Un tad ieliek kārtīgi izvārīties. Au naturel. Sanāk visādi interesantri random patterni, kur augi ciešāk piespiesti ar diegu pie olas. Krāsa no sīpolu mizām primāri tāda koši sārti brūna vietās, kur nav kontakts ar augiem.

Ilustratīvs piemērs no google images:

Melnais tonis laikam no melleņu novārījuma.

2 Likes

Pagājšgad krāsoju vīnā, šogad man kaut kā nav vēlmes krāsot :sweat_smile:


Sanāca šādas mirguļojošas :)

3 Likes

Nu gan jūs čaiņiki. Šogad vēl nezinu kāds kombo būs, bet parasti ir viens katls sīpolu mizas, otrs eksperimentējamais katls - esam kurkumā, sarkanajos kāpostos, mellenēs krāsojuši. Pirms tam olas aploekam ar zālītēm, puķītēm un aptinam ar marli

1 Like

Es arī šogad izlaidīšu visticamāk - tā vietā fokusēšos uz četrām lietām:

  1. Čīliešu paziņas atsūtitajām receptēm;
  2. Polimērmāla krūzīti;
  3. Augsto dobju izveidošanu un
  4. Beidzot to takoyaki panna jāiemēģina :smiley:

Bet, es atradu šādas kombinācijas, ja nu kādam noder un vēlas izmēģināt

5 Likes

Mājās kaut kur mētājās kaudzīte ar rakstainiem olu apvalkiem, visdrīzāk tie tiks likti lietā.

1 Like

Mazliet netradicionāli, bet sakrita ar motivācijas un pašsajūtas līmeni kā arī faktu ka iekrīt dežūra.

8 Likes

Nopirku karkadi un kumelīšu tēju priekš krāsošanas.

2 Likes

a viņas vāra vīnā?

tas betmens :rofl::ok_hand:

Tieši tā, pašā lētākajā, kartona pakā :sweat_smile:

Te arī tieši vajag tos lētos, jo tajos ir auksts sulfīdu saturs, un tieši tie rada to kristālu efektu. Dārgos un kvalitatīvos vīnos efekts nebūs tāds

1 Like


Oļas

6 Likes


nesanāca kosmoss, bet drīzāk planet Earth :earth_africa:

7 Likes

Takš ar ko krāsoji?

ar mīlestību un rimčika olu krāsām ;DD

1 Like


Sīpolu mizas, sarkanie kāposti un biku kurkumas… un melleņu… un slepenā garšviela “x”

6 Likes

Un, ja, protams ir luste, iesūtam savas nokrāsotas olas uz šo manis Delfi vadīto konkursu (tur būs trīs uzvarētāji) un pagaidām ir pie 60 dalībniekiem, tā kā iespēja vinnēt ir liela.

Varam tā arī popularizēt AnimeForums :sweat_smile:

2 Likes

Jānobildē atsevišķi ģeometriksās olas. Frieren bariņu neceļas roka publicēt :lmao:

Oh dammn, šitais ir super neat. Tagad man ir žēl līst ar savām shitpost olām :sweat_smile:

Būtu man pa rokai vaska krītiņi, arī varētu ko līdzīgu ar karstā gaisa fēnu izstrādāt

4 Likes