Cik daudzi no mums mīl paši sevi?

Interesanti redzēt, cik procentu tas bus starp anime fanu no Latvijas xd

  • Mīlu sevi
  • Nemīlu sevi
  • Neesmu pārliecināts
0 voters

Sevis mīlēšana ir ekstra vaļīgs slēdziens.

Esmu love-hate attercībās ar sevi. Tad es sevi par neveiksmīgu sūdu kurš neko nav pelnījis uzskatu, tad par kurbada reinkarnáciju kurš visu izdarīs un izdarīs pareizi

3 Likes

Esmu 195cm un muskulārs, dzīve ir diezgan viegla
:yum: :yum: :yum: :yum: :yum: :yum: :yum:

Ja ne es, kurš cits. :D Ne depresso espresso ziņā.

2 Likes

Tad ko tad tiecies uz shoto, uzreiz kā viņa sencim jāuzkačājas

Es no sākuma izlasīju ko citu un man gandrīz radās daudz jautājumu. :joy:

Bet zini kā, tu sevi pazīsti vislabāk…līdz ar to tev ir vairāk ieneslu sevi ienīst XD

Vai vismaz viegli nemīlēt

Nē, tu tak iekšā pats zini, ka tu esi laba manta. Tas pārējiem no malas var būt šaubas.

1 Like

Es jau izložņāju jaunā biedra profilu vnk

Es tur no sākuma izlasīju vienu hentai tagu, kuru es labāk vārdos nesaukšu. xD

Nu tāpēc man ir love hate attiecības. Gan mīlu sevi gan nīstu vienlsicīgi XD

Es jau tā sapratu. Parasti sasaistīta ar ara ara…

Es teiksim neredzu kā man palīdzēs dzīvē sevis nīšana. :person_shrugging: Neproduktīvi nestrādāt pašam ar sevi komandā. Man ir vairāk pārmest un uzreiz piedot pieeja. :D

1 Like

Tas gan.

Sveiks! Ieposto Sasveicināšanās topiku, un pastāsti par sevi vairāk, lai varam tevi iepazīt :blush::blush:

Nu labi ka tu šitā vari sevi sakārtot XD
Un es varu pats ar sevi sastrādāties…tikai tas ir tīrs profesionālisms. Un turklāt produktivitāti dzenāt ir pārvērtēti. Reizēm tu gribi būt skumjš kartupelis kurš pārāk dziļi analizē mazu fuckup kas notika pamatskolā

Nu, ja esi neirodivergents, iespējams varēsi noteikt, vai mīli sevi, jo tas būs gandrīz tāpat kā mīlēt citus :)

Vismaz man atšķirība kļuva jūtama brīdī, kad es pārtraucu sevi visu laiku ienīst. Sākumā man ari bija love-hate attiecības, tagad tās ir vairāk love-neutral.

1 Like

Gribi teikt, ka normāli cilvēki to nevar izdarīt? :face_with_raised_eyebrow: Tā pēc idejas ir riktīgi pamata lieta.

Vispār manuprāt musdienās ar to visu self love pa lielam tiek normalizēte narcisisms…