Changed your opinion about certain anime

Ienāca galvā izveidot šādu te tēmu. Noteikti anime par kuriem jūs laika gaitā mainījāt savu viedokli, domāju, ka katram ir bijis vismaz viens tas īpašais anime. Btw katram cilvēkam savs viedoklis, plz don’t hate.
Domāju, ka sākšu ar sevi
SAO- Anime, ko es noskatījos savā weaboo sākum ceļā, tajā laikā, es uzskatīju, ka holy such a cool character(Kirito) un vispār notikumi apkārt viņam likās nice, un arī characteri likās omg soo good(it īpaši Asuna), laika gaitā noskatoties vairāk anime, es nonācu pie tā, ka sapratu cik bija slikts izveidots anime, ar tik labu ideju, character develoments- īsti nekāda fokusa uz Kirito harema meitenēm jeb tu neko īsti nezini par tiem characteriem, Kirito vispār īpašs gaidījums - Overpowered visā ko dara, emotionless character. Tālāk iet story hmmmm- Ir 2 daļas storija no 1-14 episode un otrā viss pārējais. Pamatā anime visu laiku mēģina parādīt cik Kirito ir cool. Vēl joprojām uzskatu, ka 2 sākuma episodi no 1 sezonas bija pat ļoti labi, bet tālāk kaudze nevaidzīgas episodes, kas īsti nesatur neko no plota 1 daļa. 2 daļa vnk masterpiece pēkšņi different settings aiziet, no 1 daļas nekas izņemot Kirito un Asunu nepaliek, uzskatu, ka 2 daļa bija samērā nevaidzīga. Un Btw tie time skipi bija vienkārši ģeniāli, pēc katra sākas kaudze jautājumu - Ko? Kas? Wtf? Kpc Kirito jau tik op? Kur viņš viso šo dabūja?
Runājot par otro sezonu- Vnk turpina 1 sezonas ideju rādīt cik Kirito ir op un cool guy.
Filma- Reāls bullshit, iejauc atkal pirmo seasonu bez sakarā, un te vispār Kirito pāris dienās kļūst par top 1, anime vismaz viņam mazliet laika vaidzēja, lai būtu op af.
Alternative- Nu te es vnk neredzu SAO bez Kirito, izmantoja šo nosaukumu, lai gūtu popularitāti, kas man nepatīk, bet ja tā kopumā par pašu anime- paskatījos 4 sērijas found it boring af, un op meitenīte rozā ar p90 mani neiespaidoja, labāk iešu uz Tinu ar sniperi no Black Bullet paskatīšos.
Es no sākuma vērtējuma 8/10 nonācu pie 4/10, 4 tikai dēļ nice openingiem, animācijas.
Elfen Lied- Te notikās viss otrādāk no 5/10 uz 8/10. Arī anime, ko es skatījos savā sākum ceļā. Nu un sanāca, tā, ka man likās, ka par daudz gore un viss notikušais likās samērā stulbs tajā laikā, tā ir, ka newcomers kko deep uzsāk. Nu paejot daudziem anime un episodēm garām, es tikai nesen sāku saprast cik tomēr labi viss bija izveidots priekš tāda gore anime, protams, ir daži stulbi momenti, piem., characteru lēmumi daži dīvaini, bet kopumā storijs priekš 13 episodēm bija labi sastādīts baigi nerashoja, un endings bija pat ļoti labs gan traģisks, gan gory un ļoti enjoyable. Domāju, ka tuvākajā laika re watchošu.
Kimi no na wa(Your name)- No 10/10 uz 6/10. Hate incoming. Hmmm, 10/10 bija, jo es hype train ielecu, un sanāca, ka citi cilvēki ietekmēja manu viedokli par šo anime, kad sapratu, ka tas nav īsti mans viedoklis par šo anime. Like es nenoliedzu, ka viņš ir ok- animation, story, bet neuzskatu, ka ir kkas unikāls, daudzi saka, ka drāma ir tik good, bet nekādu baigo drāmu es tur nepamanīju, vairāk izskatās pēc tipiska romance(Viņi vēlas tikties, būt kopā, bet nav lemts), bet izveidots tāda savādākā veida, un pati ideja par body swap nav nekas jauns.

P.S. Ir vēl pāris anime par kuriem mainīju viedokli, ielikšu, kad tēma izmirs :smiley:

3 Likes

Laikām vairāk piekritīšu, nekā nepiekritīšu, ja skrienot haipam tevi aižķēra, tā varēja notikt. Tāpēc - NEKAD NEPAKĻAUJIES HAIPAM un ja zini, ka tas tevi ietekmēr, labāk tad neskaities, lai norimst!! pa lielam Makota Sinkaja darbi, ja ņemam pēc būtības ir ar samērā zināmiem stāstiem, problēmām, dillemām un dzīves īstenību. Protams savas mazās anime klišejas tomēr eksistē ar šajā visā. Tomēr ja vilkt vidus līniju caur visām anime, tad esošais darbs ir krietni virs. Man patika daži momenti kuri lika pakaratīt galvu un pateikt: malāči! Tomēr pārsteidzāt! Jo lielākajos gadījumos es parasti nosacīti uzminu ar ko beigsies… un šeit lai arī bija tipisks Happy end, lai gan kā pa manam beigas varēja nocirst mazliet ātrāk, ar vilciena scēnu , tad tas iedotu mazliet vairāk dramtiskuma… varētu tā pat pateikt. Tāpēc jā, viņš varbūt tiešām kādam šķitīs tāds viduvējs, tomēr pateicoties animācijai arī savus punktus iedod. Līdz ar to ielikt viņu pie vidusmēra garadarbiem, kur autori parasti kasa dibenu vaigus - atkal ir pretējs efekts. Kā arī ar visu body un “time” swap - ne tik daudz traģisku sižeta kļūdu. Kā tas mēdz būt…

Laikam tāda anime kuru pārvērtētu vispārība un ieceltu lielākā statusā nekā agrāk - pa lielam laiakm nav. Visas man sanāk novērtēt adekvāti un ar vēsu prātu - droši vien. Drīzāk ir anime kuru būtību varbūt iepriekš nesapratu, bet tagad saprotu un es viņas nevērtēju labāk, bet ielieku īpašā statusā - ne katram domāts, līdz ar to grūti rekomendēt, bet noskatīties vajadzētu. Piemēram Xamd: Lost memories - anime kurai nepaveicās ar “reklāmu”, jo cilvēki gaidot vienu saņēma citu. Anime kurai ir ļoti specifiska stāsta uzbūve, tā centrā ir vairākas personas, tā teikt - visa pasaule. Galvenais varonis, kas varētu šķist, tā vien dara parādāsun pazūd, un tai pat laikā ir ielikta diezgan daudz interesantu domu,kuras tiešām var tikt nesaprastas un ka arī dinamika mainās, šiet bija malziet ekšens un pēkšņi nākamā sērija būs gara un domīga. Un tai pat laikā saglabājas vienotība un saproti, ka tā ir viena liela pasaule, kurā dzīvo dāžadi cilvēki ar savām domām, darbiem un emocijām.

Neko pat tuvu neesmu līdz šim redzējis. Tuvākais būtu Blade&Soul anime, kur bija daudzas interesantas idejas, tomēr nebija šīs vienotības, nemanījas ietekme kaut kāda un personāžiem trūka mazliet stimula… Pat ja paņemam Parasyte, ko nesen noskatījos vai Death Note - jā tur arī vērojama ietekme uz pasauli vai sabiedrību, kaut kādā mērā, un tomēr mēs visu laiku redzam galvenos personāžus ap kuriem tā teikt dejo viss pārējais, tad šeit tomēr, mūsu objekts ne vienmēr ir noteicošais un galvenais faktors. Viņš kinda saplūst ar visu parējos, jo pa lielam pasaulē - nav tikai es, esam mēs ap kuru no katra notiek notikumi. Ķipa apļi kurus zīmē vien otram pāri - vot kaut kas līdzīgs stāsts būtu šāds. Diezgan grūti izskaidrot to būtisko… lai doma paliktu pareiza. Ka nekā gadus 5 vismaz atpakaļ skatījos.

1 Like

Tā bija pirmā un pēdējā reize, ka man tā notika.

Black clover Sākās loti weak, ar standard cheesy shounen story (Naruto redo), bet tagad esmu pamainījis savu viedokli, anime ir velprojām cheese , bet fight scene labi animēti, kā arī parādās nelieli gore elimenti, Paliek interesantāk.

2 Likes

Man būs tāds shallow stāsts, kur no 2/10 uz 10/10 :D
Hunter x hunter - iesāku viņu skatīties pirms kādiem 3 gadiem, bet apstājos pie pirmās episodes, jo nu bāc, tas art-work, Gon mati un vispār viss kā viņš izskatās, lec tur pa kokiem, kā tāds monkey, smaida kā muļķis, pabeidzu pirmo ep ar sakostiem zobiemun pirms gada ar tiem pašiem sakostajiem zobiem mēģināju atsākt. un kad sāku, tad nevarēju beigt :D šeit labi iederas “neskati vīru pēc cepures”, jeb šajā gadījumā “neskati Gon pēc viņa matu griezuma” :D

5 Likes

Es reti atgriežos pie kāda anime darba un visbiežāk manas atsauces nemainās. Mani uzskati par seriālu mēdz mainīties tā skatīšanās laikā it īpaši ongoing.

Sword Art Online - Dažas pirmās epizodes izskatījās stipri labāk par pārējo seriālu un radās priekšstats, ka tas būs kaut ka stipri labāks nekā patiesībā bija.

1 Like

Nu re, man ir vēl viens parādījies, par ko krasi mainīju savu viedokli.
Tokyo Ghoul- Rewatch un 2 jaunās sezonas ietekmēja to. Kā es jau biju minējis TG bija viens no pirmajiem maniem anime un pirmais ziņā, ka es sapratu, ka I Love Anime. Man likās, ka TG ir epic ar tādiem character, kā Suzuya Juuzou vai Rize Kamishiro, kas mani iedvesmoja skatīties tālāk, bet viss mainījās ar TG:Re iziešanu, jo es sadomāju pārskatīt pirmās 2 sezonas. 1 sezona vēl joprojām ir sakarīga līdz endingam un tālāk aiziet murgs, kuru pirms tam es nemaniju, jo mani vilināja, tas cik kruti ir mc, fighti utt. It īpaši šī 4 sezona, bija vispār dirsā(Rekomendēju tikai pirmo paskatīties vai arī vnk lasīt mangu, jo mangu visi praiso, ka dievišķību, tpt, kā Berserk basically). Detalizēti neiedziļināšos, lai neko nespoiloju, ja kāds tomēr skatās utt.
Btw Suzuya un Rize still cool af vienīgais, kas manā viedokli nav mainījies par šo te darbu.

Man nav Anime par kuriem baigi manītos vērtējums laikam ejot, tādi kādi vērtējumi ir tādi arī paliek.
Ir gadījies pāris Anime kuriem vērtējums likās teiksim starp 8 un 9, varbūt laikam ejot, kad vairāk Anime jau noskaties pāris Anime varētu kaut kas mainīties maksimums ± 1.

1 Like

Pirms paris dienam noskatijos pedejo Tokyo Ghoul epizodi un vel nevaru saprast kaa un kapec ta izbojat visu. Neesmu mangu daudz lasijis, bet pedejas 2 sezonas nereali saspiestas, viss kopa un neko saprast, nekadu stastu apaksha nekam ari, vienkarshi likas random notikumi un personazhi. Zhel ka taa tika izbojata , vareja uztaizit daudz labaku. Laikam vienkarshi jalasa visa manga lai nesabojatu domas par par sho darbu un iemeslu kapec saku anime skatities. Kadas citiem domas?

2 Likes

Vēl stulbi, ka ar artstyle paspēlējās pēdējā sezonā :c

Man gan likās ka pēdējās 2 sezonas ir awesome kā iepriekšējās. Jā, ir bik saspiests, bet kopumā ir super !!

Ammm. Labāk paklusēšu.

Neklusē, izvērsies. Es arī lasu mangu

Just one question, kas tev tieši patika abās Re sezonās?
Nu par mangu neko nevaru teikt, neesmu lasījis(sava viedokļa nav).
Btw I need Tokyo Ghoul beach episode.

Nē! TG ir perfekts in the way it is!

Noskaidrojās attiecības un saistības starp daudziem personāžiem. Tika parādīts arī tas, ka CCG nav vienkārši briesmoņi, bet ka viņiem arī ir jūtas un iekšējie dziņi, kas liek strādāt. Kā arī TG vienmēr uztur savu vientuļo un skumjo gaisotni, kas ne mirkli nenozūd

1 Like

artstails ir labs salidzinot ar animi black clover tur vispaar pirmas 20 epizodes 8/10 otrås 20 6/10 un pedejas 20+ 3/10

Nesaku, ka slikti bija, vnk nepatika, ka 3 seasonas vienā, un pēc tam visu izmaina.
Piem., Urie Kuki unique looking character Re1 seasona un 2 seasona uztaisa, kā kārtējo hot af guy, kuru tur jau dafiga.

Bet story un animē ratings , pirmās 20 3/10 ,otras 20 6/10, overall tagad 7/10

1 Like

true true pec openingiem vispar liekaas anime taka masterpiece

1 Like

Hunter x Hunter : jau zināju, ka būs kaut kas labs, bet nu negaidīju, ka būs tik kruti. Ar laiku paliek tikai labāks.

2 Likes