#22 D6.lv podkāsts - Your Name

Originally published at: https://d6.lv/t/22-d6-lv-podkasts-kimi-no-na-wa/598

Makoto Sinkais jau labu laiku parādījis anime industrijai kā jātaisa pilnmetrāžas anime. Pirmo savu nopietno vārdu teica ar 5 centimeters per second, pēc kāda laika sekoja Garden of Words, par kuru jau rakstījām. Kimi no Na wa jeb Your Name nav izņēmums pat vairāk – nonākusi anime topa augšgalos, nopelnīja nedaudz virs 300 milj. un vēl Holivudas adaptācijas…

1 Like
4 Likes

Ar iepriekšējo salīdzināt pat nevar. Ļoti labi esat pastrādājuši. Žēl, ka netiku pievienoties. Laigan varbūt pat labi, būtu nedaudz aizsvilies, kad par manu favorītfilmu 5cm per second izsaka kaut mazākās negācijas.

Baidos šo skatīties, jo neesmu šo skatījies :smiley: nospoilosiet visu

visai primitivs algoritms :wink:

if(!esi_skatijies()){
skatities_podcast(false);
}else{
skatities_podcast(true);
}

2 Likes

XDD programmētāju joki xD

tas nav joks. joki izskatās šādi

#define true false
#define false true

ielikt šo kollēģa kodā un skatities uz reakciju. :smiley:

2 Likes

Kādā vispār programmēšanas valodā tu specializējies?? :thinking:

Podkāsts bija interesants. Patika! :sparkles:
18:40 Piekrītu @Kadiljaks par beigām. Bija jānogriež kur bija vilciens, jo tas ir pašsaprotami, ka viņi satiksies, ja ir saskatušies un tai pašā laikā ir tā mazā intriga. bija pārāk cheesy.
21:19 @m1raz Es piekrītu par oficiantu situāciju, bet to vēl manuprāt varēja sagremot. Man vairāk likās stulbi, ka viņi devās uz to vietu un viņa draugi nezināja kur dodas īsti bet kad pieminēja to ezeru (lai gan tam draugam bija tā lokācijas apvidus uzzīmēts sen) visi tikai tad saprata ka tā ir tāaaa vieta kur bija negadījums. Ja viņi draugi ātrāk būtu zinājuši kur dodas tad viņi ātrāk varētu tam puisim palīdzēt.

Par filmu. Manuprāt, filma ir ļoti overrated. Protams, filmas vizuālais ir perfekts, bet pats stāsts ? Ja izņemtu skaistos efektus man būtu daudz grūtāk skatīties šo filmu. Es nezinu vai man vienīgajai bija šī problēma, bet beigās es ļoti apmulsu ar visu kad kurš sapņo un kad kas satiekas reālajā dzīvē, kam nevajadzēja notikt un man šķita ka es skatījos rūpīgi. Vai es skatījos tomēr nerūpīgi vai arī viņi tomēr nepaskaidroja to līdz galam manām smadzenēm. :smiley: Bija dažas neizskaidrotas lietas un viena no tām bija kāpēc no telefoniem tika dzēstas ziņas ārā pašas no tevis?
Gribēju vairāk lai akcentē side-characters piemēram meitenes draugus un vecmāmiņu. Vecmāmiņa reāli stāstīja par to ezeru & par sapņiem. Kāpēc tas netika vairāk akcentēts? Likās, ka viņa zina kaut ko…
Gribējās lai risina tēlu problēmas ne tikai to vispārīgo problēmu par to laika ceļošanu. Tomēr gribējās lai piemēram viņas tēvs sāk savādāk skatīties uz savu meitu utt… bet tas netika īsti risināts. Man patika, ka tā meitene ietekmēja tā puiša dzīvi (kad viņa bija tas puisis), bet gribējās lai notiek arī otrādi, bet tas netika akcentēts (tikai beigās es sapratu kāpēc) un tas arī bija iemesls kāpēc man nenostrādāja plot twist jo es biju gaidījusi ka kaut kas notiks.

1 Like

Viņi devās viņam līdzi, jo čalis bija aizgājis uz īso un grasījās doties sazin kur. :grin: Kādā veidā kāds no viņiem atpazītu kaut kādas vietas skricelējumu, kurā pirms vairākiem gadiem notika kataklizma? It īpaši zīmējumā ciematiņš bija atveidots vēl pirms kataklizmas.

Salīdzinājumā ar visu pārējo kas šobrīd nāk ārē, neteiktu.

Kā redzi dievi var iejaukties arī tava viedtelefona darbībā.

Tā bija viena ne pārāk gara filma.

Viņam vajadzēja viņai puisi dabūt, vai? It kā viņš izlīdzēja viņas huligānu problēmai un stipri piepacēla viņas popularitāti skolā.
Tam pretstatā, viņa čalim dabūja vienu randiņu ar populārāko skuķi darbā un viņš tā pat to nolēja. :grin:

1 Like

bet ja ziņās stāstīja par kataklizmu - vai tiešām ziņās nerādītu kā iepriekš izskatījās tā vieta?
nu ok. es iespējams piekasos pie detaļām.

Vai mēs vērtējam filmas salīdzinot ar pārējiem vai pēc individuālā darba? + vai tu runā par anime sērijām vai filmām?

kas šajā darbā bija tik lielisks lai novērtētu uz 10 izņemot vizuālo?
Ja runa ir par viuzālo - tad tā ir lieliska, bet kā jau es minēju stāsts un tēli netika pasniegti pietiekami intereanti, bet tas ir manuprāt. :'D
Ir specifiski seriāli šajā gadā ir iespaidīgi ar vizuālo un stāsti ir neierasti, bet ir grūti salīdzināt ar šo filmu dēļ žanru atšķirībām. Piemēri ir Made un Abyys & Mahoutsukai no Yome.

ir pat īsfilmas kur vairāk tiek pasniegti side-characters īsā laika posmā. es šaubos, ka laiks viņiem bija problēma… nogrieztu beigas un jau būtu 10min ko ielikt filmā priekš otrā plāna aktieriem :D

Es biju pārliecināta, ka vecmāmiņa zina kaut ko vairāk par to. es cerēju ka viņa paskaidros vairāk - pat ja tas ir saistībā ar dieviem. :'D

nē. piemēram, risināt ģimenes problēmas - kā tēvs.

nu vienīgi… jā…