Changed your opinion about certain anime

Iečekoju” Sket Dance” domāju būs Meh , bet kaut kas jau ir jāskatās, pamanīju 8.32 mal vērtējumu,domāju ka overrated, sāku skatīties un 3 dienās noskatījos visu,best romcom ever, nevaru beigt domāt par to jau vairākas dienas

2 Likes

3 dienās 77 epizodes? :open_mouth:

3 Likes

Kad nav ko darīt easy, 30 episodes var 10h laikā noskatīties. Man rekords kkur 40+ episodes dienā, kad Naruto skatījos xd

1 Like

Rekords 70 , marathon🔥

3 Likes

Vispār, lai pēc ilgāka laika mainītos vērtējums kādam Anime, būtu, tad jāskatās no jauna, jo īpaši, ja skatījies gadu atpakaļ vai vēl senāk. Anime jau paliek atmiņā, bet izvērtēt par jaunu sen skatītu darbu īsti nesanāktu. Kāds vērtējums tajā laikā ielikts tāds arī paliek.
Vienīgi izņēmums varbūt ir pāris Anime kuriem vērtējums likās starp, piemēram, 7/8, pēc kāda laiciņa vai nu paliek tāds vērtējums kāds bija ielikts, vai tomēr pamainās ±1, protams, pēc gada vai ilgāk jau arī optimāli diez vai varēs saprast vai ±1 uz leju vai uz augšu, drīzāk tāds vērtējums kāds tajā laikā bija ielikts tāds arī paliks.

Negribu nevienu aizvainot, bet kad es pirmo reizi skatījos SAO, man likās kā OMG BEST THING EVER. Tagad, kad es atceros plotu un pārskatu dažus klipus, es sapratu, ka vēl tizlāku “žubīšu magnētu” viņi nevarēja uztaisīt? Like, es saprotu, uz kādu auditorīju šī animē spiež (Neteikšu konkrēti kādu, because don`t judge), un viņiem tas izdevās (Pat, ļoti labi izdevās). Bet, ja viņu salīdzina ar citām anime…Tad es domāju ka vairākiem ir tā bijis ka SAO nokritās no 8/10 uz 1/10…

1 Like

Vai tad var būt tā ka kāds Anime ļoti patika, bet pēc tam tik ļoti nē :thinking:

Zin kā…Effekti aizmelnoja manu prātu, ka pat nepamanīju, vik tizlz ir stāsts un varoņi :sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

jaaa
loti daudzas
man agrak kad bija 16 gadini ergo proxy likaas best anime ever, pirms paris meneshiem noskatijos velreiz un sapratu ka vnk biju stulbs un nekas ipass tur nau

no u

Nu man ar tā bija, es kad tik sāku skatīt, katrs otrs likās hella good, un kad atradu žanrus un sāku iedziļināties, tad pārskatot kadrus, pašus darbus sapratu cik tomēr tie ir trash. Man kraši mainījās vērtējumi uz SAO, Future Diary, Akame ga kill, Guilty Crown un Elfen Lied xD

guilty crown is good, k?

Black clover pēdējā episode vienkārši FIREEEEEEEEE!!!

1 Like

līdz noteiktam punktam bija xD

Es hz vai es tikšu tālāk par to ko esmu redzējis jau aka 32 epizodes

ir jēga skatīties pārējās tikai lai redzētu pēdējo ep

I mean maybe, ja man kkādu shounen gribēsies redzēt. A variants vnk pēdējo uzreiz paskatīt nav pieejams? xD

Ja tu esi kuat kāds normy tad jau var uzreiz pēdējo, bet vai tad tu sapratīsi visu ,kas ir noticis iepriekš…nope, un impact arī nebūs tāds pats
teehee

aaaa nu tad es varu

ah tu salty

Yes