Unpopular opinions

100% Original idea, didn’t just take it from one of anitubers(don’t search The Anime Man, he doesn’t make videos that are similar to wat I’m creating now)

Bet ja nopietni, samērā interesanta idea tā ir un varētu arī šeit, tādu uztaisīt, kā foruma spēlīti.

Tātad viss ir ļoti vienkārši lietotais izsaka savu nepopulāro viedokli, nākamais lietotais pasaka vai Piekrīt/Nepiekrīt un pasaka Iemeslu Kāpēc Piekrīt vai Nepiekrīt, un pēc tam izsaka savu nepopulāro viedokli. Pieturēsimies tikai pie viedokļiem par mangu/anime/weeb culture, jo forums orientēts uz to.

We hate them and we debate them, sooo LET’S FIGHT.(I hope my topic won’t get copystriked xd)

My Unpopular opinion:
Your Lie in April nebija nemaz tik jūtu aizskarošs un labs, kā visi saka. Šova garumā man vnk boredom uznāca, brīnos,kā es viņu pabeidzu.

1 Like

Lūk šīs spēles pirmais klupšanas akmens - ja tu pasaki lietu, par kuru, iespējams, neviens neko nav dzirdējis. šajā gadījumā - man grūti būs piekrist/nepiekrist - jo esmu vien daļēji redzējis ar acs kaktiņu. Taču ņemot vērā anime žanru - nekas brīnumains, ka tev nav paticis. Samērā specifisks žanrs, gluži kā mūzikli - tie ar vairums cilvēkiem neiet pie sirds. Tāpēc teikt, ka nepopulārs skatījums - diez vai - drīzāk patiesa gaumes lieta.

Šis darbs ir saistīt ar mūziku, bet tas nav tā main pleasure, šis ir vienkārši drama horse, kurš skrien pēc vairāk drāmas , es nodropoju pèc 16-17 sērijas, būs jāpabeidz tho es zinu endingu. Teiksim , ka viedoklis kurš apraksta šo anime kā kaut ko līdzīgu mūziklam un gaumes lietai, ir nedaudz nekorekts, skatoties, ka šis ir ļooooti populārs darbs

Darbs ir šausmīgi populārs, mainstreams. Viedoklis ir nereāli nepopulārs, par nepopulāru to skaita, jo pārsvarā visi, kas to skatīja uzskatīja to par labu darbu xD+ Man nav nekas pret gan mūziku, gan drāmu.
Ja es to pašu, ko šeit ierakstītu tajā pašā MAL, man tur PM nāktu vēstulītes ar nāves novēlējumiem.
Raksti savu unpopular opinion, tpc ka pirmais biji xD

Popularitāte ir samēra plaš jēdziens. Es atkal esmu dzirdējis par šo brīnumu vairāk meh atsauksmes… tad rodas jautājums - es izmantoju saturu kura lietotāji neko nejēdz vau atkal, mušu ir vairāk nekā vajag.

Tur kur kaut kas viens populārs citviet nebūs. Ok, ja tā nav gaumes lieta, bet ad kas - nacionālās īpatnības? Temparaments? Or smth else?

Vnk autori veiksmīgi radīja masas produktu, kurš trāpījis galvenaja mērķauditorijā. He atkal - kādu cilvēku starpā anime, ir populāra?

tu izmanto saturu, kur cilvēki kko saprot

Your lie in april ir melodrama, un ir gruti noliegt ta popularitati tad kad bija tas sezona, bet seit cik man redzems ir loti liela pret kultura, tapec nepopularie viedokli seit ir populari, es pagaidam neesmu atradis ne vienu citu latvieti kas ir redzejis cik daudz cik es (censos neflexot lol), kaut gan nenoliedzu ka tas ir iespejams, personigi es ienistu melo dramas.

Kimi no wa, ir velviena overrated melodrama un western fani turpina pielugt Makoto Shinkai neskatoties uz to ka vina darbi ir vienlidz mediocre

Hey I agree kimi no nawa was bad

@Kadiljaks liec savu unpopular opinion. Tu so te no spelites par realu diskusiju parverti, man nebija domu,ka jus tik talu aiziesiet :D

Es ta ko… man atbildēja, es turpināju tikai XD neko nepadarīsi - slidens formāts.

Hmm nepopulāru domu - pat nezinu, man vienmēr bijis dīvains skatījums. Nu pirmais ko varu iedomāties:
Death Note, anime, "otrā fāze" nemaz nebija tik slikta, kā daudzi saka. Jā savi trūkumi bija - kā ļoti saspiestas un iespējami neracionālas darbības dažviet. Personāži bija diezgan sasteigti. Taču kopumā - kopējā loģikas ķēdīte bija saprotama un likumsakarīga. Arī viena personāža dāve bija saprotami pasniegta un meisterīgi izspēlēta - kā pa manam. No vienas puses saprotams, ko viņi gribēja panākt - sava veida action darbību, taču tika daudzkas sasteigts. Būtu pievienotas 2-3 sērijas, iespējams, situācija būtu bijusi savādāka.

1 Like

Neviens šo uzturēt augšā negrib?

Kā redzi visi ir toleranti un nevēlas holly war. Pa lielam tas ir pareizi, kašķēties nevajag un draudzīgi jāsadzīvo. Tomēr neviens nevēlas mest to akmeni pirmais. Ja paskatās uz iepriekšējo - tur izvērsās vesala diskusija. Kas atkal nav slikti.

1 Like

Jā, šajā forumā tas var notikt diezgan agresīvi :D

Es drīzāk teiktu - slinkums, vienaldzība, casual spriešana par animēm, pārāk liels čakars te, utt. Nevis tas ka baigi diskutēt te negrib kādu aizskarot.

Reāli jau diskutēšana te ar nesanāk, jo spēles doma ir ka viens lietotājs tikai atbild uz to postu un tad dod savu nākošo unpopular opinion.
Bet redz 2-3 cilvēki atbildēja uz to vienu unpopular opinion un nākošo unpopular opinion neiedeva, ja vienīgi Hawky viedoklis par Kimi no wa un Shinkai darbiem ir nākošais unpopular opinion. Vai arī re ka Tu iedevi nākošo tikai tad kad tev padeva ziņu.
Tam tā nebūtu jābūt. Jābūt - viens pasaka savu viedokli, dod nākošo tēmu, nākošais pasaka savu viedokli, dod nākošo tēmu, nākošais pasaka savu viedokli, dod nākošo tēmu, utt.

p.s. Esmu dzirdējis, manījis, bet neesmu skatījies ne Your Lie in April, Kimi no wa vai citas Shinkai filmas, un arī ne otro Death Note pusi ne ar vispār pašu animi. Pats nevaru neko tad arī diži teikt.

Un tāpēc arī jāpiekrīt Kadiljakam tomēr ka īsti jēdzīgi šis nesanāks. Jā ok, ja nezini to animi vai ko teikt par to tad nesaki, bet cilvēki tomēr nav tik aktīvi un neizsaka savas domas par visām animēm baigi, tāpēc šis nesanāk.
Un arī lai šī spēle baigi raiti ietu ne tikai slinkums un kautrīgums jānomet malā, bet arī īstenībā ir jābūt zinātājām lielā kaudzē animju (like TheAnimeMAn, laigan viņš jau ar noteikti daudzus tweetus izlaiž ja jau nav ko teikt.).

Es piekrītu @Kadiljaks jo man čota uzreiz parādās domas negatīvas piemēram izskauties IRL ar kādu un tml tapē lbk nevajaga.

1 Like

Arī sava taisnība ir! Taču nav obligāti jāsaka par anime - var teikt par spēlēm, filmās un etc… Pieņemsim pēdējais DMC lai arī savā vakumā ir albs tomēr industrijas mērogā ir degradācija.