Anime kuri pelnījuši vēl vienu sezonu vai kuriem gribētu redzēt kādu turpinājumu?

  1. Owari no seraph (gribu redzēt)
  2. Yona (obligāti vajaga)
  3. Btoom (nu vajaga)
  4. Berserk (pietiks marinēt es gribu to)
  5. Psycho pass (kaut gan viņam jau trešā sezona iznāk šogad oktobrī tjipa=wohoo)
  6. Magi (ofic rewatch 1,2 sezonu ja anonsēs)
  7. God Eater (fast give it to me)
  8. Rokka no Yuusha (otrajai sezonai ar endingu)
  9. Nanatsu no taizai (trešā sezona būs vrbt yeeey)
  10. Drifters (ofic vjg turpinājumu)
  11. Full metal Panic (VAJAGA!)
  12. Angolmois (vismaz otru sezonu)
    Kopumā ja iznāktu visām minētajām es vnk rewatch iepriekšējās sezonas.
2 Likes

Laiks man pielikt vēl kko.
Es labprāt redzētu Air Gear turpinājumu, pirmā sezona beidzās ar domu, ka būs otrā, takā nebija baigais endings, jo netika izpildīts ieplānotais, vēl viena sezona šim būtu soo hype, nevis tā ova 3 epizožu garumā, kas bija kinda trash un tpt nekādigi nenoslēdza šovu. Iemesls kpc es kāroju otro sezonu šim ir tpc, ka tēma ir kinda ar skrituļošanu saistīta, kas mani interesē.
Tad vēl būs Domestic na Kanojo, basically cuz I want to see that gorgeous animated face of Hina again.

Piekritīšu šim te ar, God Eater bija ok, labprāt 2 sezonu paskatītos.
Grand Blue- can’t wait for this shit to get season 2, funniest anime I seen+ ir vēl daudz materiāla no mangas, ko var adaptēt, ja nemaldos season 2 būs, bet nevaru sagaidīt.

Mahou Shoujo Site vispār arī gribētos redzēt kādu turpinājumu. Jo Anime nosedz tikai kaut kādu daļu mangas, teorētiski vajadzētu būt turpinājumam. Anime bija diezgan ok.

Gokukoku no Brynhildr, arī neateiktos no turpinājuma, jo Anime ir par pirmajiem 10 Volumes, bet kopā ir 18, pat vēl viena neliela sezonu sanāktu. Sākums man visvairāk patika un likās interesants, bet uz beigām bija briesmīgi viss sasteigts un tā. Anime sākums bija daudz labāks kā beigas, bet kopumā Anime patika.

Noteikti gribētu redzēt Akatsuki no Yona otru sezonu, man ļoti patika. Izlasīju, ka Anime nosedz tikai 8 volumes no Mangas, bet kopā ir jau 30, tur jau iespējams pat veselas divas sezonas sanāktu. Ļoti ceru, ka būs turpinājums Anime veidā.
Tā pameklējot internetā, var izlasīt, ka itkā šogad vai starp 2020 un 2021 gadu varētu būt otra sezona, cerams.

Shoujo Shuumatsu Ryokou, gribu arī redzēt turpinājumu, ceru būs. Mangas beigas vēl nav adaptētas.

Highschool of the Dead - man ir žēl ka stāsts netika nobeigts.
(taču saka ka iespējams būs šai anime turpinājums 2020 vai 2021 gadā…)

Un Princess Jellyfish - es ticu ka šai anime būs 2 sezona kaut kad, jo nosacīti nesen tika pabeigtas sērijas.

2 Likes

Vēl viens Anime, kuram vajadzētu būt turpinājumam, bet nav.

1 Like

No tām, kas vēl nav pieminētas (vai izziņotas):

  1. 3-gatsu no Lion (ir 2 izcilas sezonas, taču manga turpinās, un pietiek materiāla, ko adaptēt)
  2. Baby Steps (kvalitatīva sporta anime par tenisu, kur pēc 2 sezonām stāsts tā arī netika pabeigts)
  3. Nobunaga Concerto (ir live action filmas, gribētos arī stāsta noslēgumu anime formātā)
  4. Fate/StayNight (Fate route mūsdienu
    adaptācija; lai arī 2005. gada versiju neuzskatu gluži par katastrofu, taču uz UBW un HF 3 filmu fona Fate šķiet mazliet apdalīts)
1 Like

tas arī ir šī 2005 gada Fate remakes xD Same route, vnk katra studija izveidoja to mazliet savādāk. Bet jā 2005 un UBW ir tas pats Shirou route, HF ir Sakuras route. Vienīgais ko var gaidīt fate ir Fate Hollow ataraxia no Ufotable, cita character route, bet visi mums labi pazīstamie vēl joprojām eksistēs tajā pasaulē un ir main lomās.

Pag, pag, pag. Fate stāsta līnija ir ekranizēta tikai vienu reiz seriāla formā. Unlimited Blade Works ekranizēts divas reizes filma un seriāls. Heaven’s Feel vienu reizi 3 filmu formā.

Ne gluži. Kā tās tautā sauc:

  • Fate - Saber route
  • Unlimited Blade Works - Rin route
  • Heaven’s Feel - Sakura route
1 Like

Ubw pirmā daļa ir basically viss tas pats kas 2005 fate stay night, un tad 2 sezona atšķiras ar otro 2005 gada pusi. Man ir savas domas par šo visu, Maybe oficiāli ubw ir Rin route, but i absolutely disagree with that one, Visos routes viņa equally vienāda, neizceļas baigi. So yeah ubw= Saber route aka fsn original remake for me, even tho it’s not
Un par to ka uzrakstīju Shirou route nevis Saber route my bad, im braindmged what can i say.

Varētu būt, ka sākums ir ļoti līdzīgs. Vizuālajā novelē stāsta līnijas sadalās tikai kādā trešajā vai ceturtajā dienā. Piedevām pirmais Fate/Stay Night seriāls it kā bija šo to aizņēmies no citām stāsta līnijām un pilnīgi precīzi nesekoja Fate līnijai.

Vēl viens Anime kuram labprāt redzētu kādu turpinājumu. Anime pēdējā sērija tika izlaista 2007 gadā, Manga pabeigta 2010 gadā, un vēl ir viens Mangas turpinājums Ghost Hunt: Akumu no Sumu Ie no 2012-2016 gadam, tad nu skaidrs, ka jābūt vēl kaut kam vairāk. Ja internets nemelo Anime beidzas ar Mangas desmito volume.
Šis varbūt nav gluži tāds darbs kur prasītos pēc stāsta nobeiguma, jo pa lielam viņi risina visas tās spoku mistērijas pēc kārtas, bet noteikti gribētu redzēt vēl kādu sezonu.

https://myanimelist.net/anime/1571/Ghost_Hunt

Noskatījos Pandora Hearts, beigās daudz kas atklājās un atrisinājās, tāds kā nobeigums bija…, bet nu acīmredzams, ka tas vēl nav viss un jāturpinās tālāk. Prasītos pēc turpinājuma, bet Anime ir 2009 gada, tur jau diez vai kādreiz tāds būs.

Izskatās ka sākumu nogulēju, bet nu pats potenciālu redzu sekojošos seriālos:

Deadman wonderland
Promised Neverland
No Game No Life, filma bija super, bet 2. sezona būtu vispār Ultra

Un atkarībā no notikumu gaitas arī Youjo Senki ir augsts potenciāls.

Edit: kā es varēju aizmirst Drifters :speak_no_evil:

Winter 2021

3 Likes

Turpinājums ir mangā :D

2 Likes

Kā vienmēr :D

Noskatījos Ookami to Koushinryou, tā kā arī prasītos pēc kaut kāda turpinājuma. Gribētos redzēt kur viņu ceļojums turpinātos tālāk.

teiksu ka neon genesis evangelion ir pietiekami filmas veletos redzet velvienu sezonu ;-; kakegurui ari tka beidzas uz neliela cliffhanger, es nostitos treso sezonu
bet no visas sirds velos, lai netflix kad noīrē anime lai dabu visas serijas citadak reali uz nerviem krit ;-;

Man tieši liekas Evangelionam vairs neko nevjg, ir 3 pilnvērtīgi endingi, vienīgais ko es vēl varētu no tā visa paskatīties ir The End of Evangelion reworks kur adaptē to pašu old eva tikai ar end of eva filmu, kā endingu