Btooom! - spēle uz izdzīvošanu

Masīvs sveiciens visiem!

Vēlos Jūs iepazīstināt ar kādu savdabīgu anime! Kaut kādā mērā apskats atšķirsies no dotā “parauga”. Un nekādā gadījumā tā nav jāuzskata par jebkāda veida reklāmu! Gan jau sapratīsiet…

Nosaukums: Btooom!
Žanrs: Sci-fi, seinen, action, adventure, psychological
Studija: MadHouse
Gads: 04.10.2012
Tips: 12 ep. x 25 min.

6 Likes

Hāhā - smeklīgs video :smiley:
Un jāā, ļoti izbaudīju un man ļoti patika beigas - citiem šķiet, ka tās norautas ir, man tās liekas perfektas, lai piesaistītu (neesmu uzgājusi vēl ar vien mangu - wups…beet, es noteikti esmu pievienojusi to wish listam)

Man laikam ar uztveri, kas nav kārtība, man tā nelikās pretīga…es to pieņēmu tādu kā tā ir, aww! Un priecājos, ka uzzināju par to (laikam patīk nāvīgi sižeti, uh, labi, ka ne dzīvē @_@)

1 Like

Emm, nobeigumā nekas netika atrisināts un tiešām rodas priekšstats, ka seriālam tika plānota otrā sezona.

1 Like

Anime nosedz tikai 50 no šobrīd iztulkotajām 80+ manga nodaļām. And manga is still publishing in Japan. Pieņemu, ka trūkst satura jaunai sezonai.

Cik žēl, ka trūkst satura jaunai sezonai… tad rodas jautājums, kas notiek mangā XD.
Bet man prieks, ka ir turpinājums kaut kur un kā jau teicu, man patika, ka netika nekas atrisināts (viena lieta tika atrisināta - vai tad ne? :wink: ), jo no visām teaser tipa animēm šī mani apmierinoši sakārdināja, ka prieks domāt, ka tam ir turpinājums, jo pašlaik es pati varu fantazēt, kas notiek tajā - vrb nejutu vnk stāsta loģikā caurumus?

Turpinājums animācijas veidā visticamāk, ka nebūs, jo bija liela izgāžšanās Japānā

No idea! Es jau tā pārāk daudz lasu reizē, vēl līdz Btooom! neeesmu aizlasījies.

Noskatījos, prasītos itkā vēl pēc otrās sezonas kur viņi aizbēgtu no tās salas.

Otras sezonas neredzet mums nekad, jo autors uzmeta pašu mangu! Žel, jo principa tiesam oda pec ka interesanta. Tacu atakl, pa daudz bija sabazts vienu viet!

Man jau pirmā sezona īpaši nepiesaistīja, tpc otro es pat negaidīju. Itkā nebija nekas slikts, bet arī nekā izcila tur nevarēju saskatīt. Characteri likās dīvaini. Kā arī man nepatika artstyle. OP was good tho.

Žēl, ka nevar izveidot (vrbt var hz) tādu kā petition ar balsošanu + donātu, kur cilvēki varētu ziedot otrajai sezonai ar vienu noteikumu= poh kāda viņa sanāks galvenais, lai būtu.

2 Likes

Cik saprotu Mangā ir vēl turpinājums, skatos volume 25 February 9, 2018 tapis. Varbūt pabeigs mangu un būs otrā sezona Anime pēc n-tiem gadiem. :thinking:
Tik nesapratu ko autors ar mangu izdarīja?

Kā un kad?
Ja domā toreiz kad anime tika veidota, tad laikam jā, kaut kur manīju info pasen, laikam ka autors iepauzēja un laikam tāpēc nekas tajā brīdī nesanāca tālāk. Tik nezinu kāpēc iepauzēja, speciāli vai arī šim ar veselību kas nebija, jo var pavērot daudziem mangu veidotājiem tā ir problēma, vai arī tik ātri nespēja izveidot turpinājumu ;d

Bet nu arī Btooom! it kā nebija pietiekami populāra anime japānā un arī tie īpaši pozitīvi neuztvēra. Švaka popularitāte, nepietiekami dvd/bluray utt pirkumi no cilvēkiem. Tas ar bija viens iemesls kāpēc 2. sezonas nav.

Es beztēmā vairāk nekā pirms gada biju linku iemetis.

Ir pagājis vairāk nekā gads, cik tagad uzmetu aci tad spēle iekļuva top5 , bet noturējās laikam 1-2 mēnešus un nokrita zem top50.
Beigās nekas tā arī tad nav minēts par 2. sezonu.

Bet manga esot pabeigta. Pēdējais 26 sējums ir divos veidos, Light un Dark. Divu veidu beigas.
Un arī taps prequel manga BTOOOM! U-18.
šeit kāds raksts ar info.

Tātad reāli tagad ir pietiekošs materiāls, lai veidotu turpinājumu. Bet es šaubos ka tas notiks 1. sezonas švakās popularitātes un zemo ienākumu dēļ.

p.s. par pašu animi izteikšos kaut kad citā reizē. ir doma noskatīties otro reiz un atsvaidzināt atmiņu, bet ir slinkums ;d

Amm jā - tad tā ir diezgan svaiga info. Nebiju pat interesējies vairs. Bet es nezinu - īstenībā daudz ūdeņi aiztecējuši un tagad bliezt augšā pēkšņi otro sezonu. amm šaubīgs variants.

Ja manga jau pabeigta, tad jau teorētiski varētu uztaisīt otru sezonu.

vairāk nekā otro sezonu, vai ar ļoti garu otro sezonu ;d
nu jā, varētu. Bet ekonomikas dēļ visticamāk to nedarīs.

Pat vairāk kā otru sezonu?:open_mouth:

Manga tik šogad pabeigta, varbūt var cerēt, ka tomēr veidos otru sezonu.

jap, var cerēt.

Mangai esot vēl divi nobeigumi, Dark Ending un Light Ending , nelaimīgas un laimīgas beigas. Cerams, ja taisīs Anime, tad ar laimīgām beigām. Lai gan varbūt var pēdējo sēriju kā OVA uztaisīt, viena OVA Dark Ending un otra Light Ending, nezinu vai tā maz varbūt :thinking: