Anime kuri pelnījuši vēl vienu sezonu vai kuriem gribētu redzēt kādu turpinājumu?

Btooom!

Pirmā sezona beidzās ar to ka ir jābūt otrai sezonai. Noteikti gribētu redzēt turpinājumu ar ko tas viss beidzas.

Noragami

Pēc titriem parādīja tā itkā varētu būt trešā sezona. Anime man patika, neatteiktos arī no trešās sezonas.

Sankarea

Te arī prasītos pēc kāda turpinājuma, jo stāsts itkā nepabeigts, itkā vajadzētu atrast zāles kas izglābtu to meiteni.

Angel Beats!

Sezona būtu lieka, bet te gribētos redzēt kādu OVA sēriju kā after story kur viņi satiekas pēc reinkarnācijas nākošajā dzīvē. Arī pēc titriem parādīja, ka divi varoņi satiekas jeb atpazīst viens otru nākošajā dzīvē.

Shakugan no Shana

Te iespējams arī gribētos redzēt kādu OVA epizodi, kas tur īsti notiek pēc tam tajā jaunajā pasaulē, vai viņi tur satiekas starp tām pasaulēm. Kaut kā beigas bija daļēji skumjas, ka vieni palika tajā pasaulē un otri jaunajā. Gribētu kaut kādu reunion OVA redzēt.

2 Likes

HOTD, Gansta, Deadman Wonderland, visi nav dabūjuši 2 sezonu dēļ, tā ka bankrotēja kompānija, bet nedomāju, ka cita studija nevar dabūt rights to make 2 season. Zinot vēl to, ka visi 3 šovi bija successful, so seems dumb, ka neviens nav mēģinājis turpināt šos šovus, pat nomainot dizainu vai vnk remakot, tpt fans would be happy.

1 Like

Man liekas, ka var teikt ka lielākā daļa animju ir pelnījušas turpinājumus, vai vismaz nobeigumus, jo liela daļa ir mangu/light noveļu adaptācijas un tās neadaptē visu. Tas ka pa vidu izlaiž ko ir kas cits, laigan tas arī var ietekmēt beigas.

Blood Lad
Btooom!
Danshi Koukousei no Nichijou / Daily Lives of High School Boys
Gekkan Shoujo Nozaki-kun / Monthly Girls’ Nozaki-kun
Hataraku Maou-sama! / The Devil is a Part-Timer!
Kekkai Sensen / Blood Blockade Battlefront
Kuragehime / Princess Jellyfish
No Game No Life
Owari no Seraph / Seraph of the End
Sankarea
Shikabane Hime / Corpse Princess
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou

Deadman Wonderland - Laigan ar šo varētu būt problēmas, jo cik sen uzmetu aci info šur tur, tad viņi izlaida šo to no mangas un iespējams tas ko izlaida varētu būt svarīgs vēlāk stāstā. Tātad ja veidotu turpinājumu ir iespēja, ka vajadzētu pašiem domāt ko klāt un nevarētu turpināt 100% pēc mangas. Par beigām gan es neatceros vai tās ir tāpat kā mangā līdz kādai vietai vai animei ir anime orignal beigas.

Drifters - šai šogad iznāca laikam 1 ova turpinājums, bet nu 1 ova sērija ir nekas, vajag ko vairāk. Laigan es īsti nezinu, bet mangai nav daudz sējumu, varbūt vajag vispirms mangas materiālu vairāk, lai varētu turpināt animi.

Gangsta. - Anime beidzās uz baigā cliffhanger, bet tā kā esmu lasījis mangu, tad varu teikt, ka tas ir niecīgs cliffanger, jo tālāk notiek vēl trakākas lietas. Laigan anime ir forša, bet tai pašā laikā garlaicīga, tomēr vajadzētu turpinājumu.
@UselessSakura Es īsti neteiktu ka šī ir bijusi baigais successful. Ir savi fani, es redzu kāpēc liekas forša, bet tomēr var manīt ka daudzi to uzskata kā švaku animi, ne pilnīgi sliktu, bet nu pie viduvējības.
p.s. Manga much more better.

High School of the Dead - šai vajag turpinājumu, pat ja šī ir tikai guilty pleasure anime. Iespējams var izveidot turpinājumu, bet nezinu cik daudz sēriju varētu izveidot pēc mangas, jo manga nav pabeigta un mangas autors ir miris. Var jau ko turpināt, bet beigas būtu anime original.

Noragami - Pēdējā sērijā tiek parādīts jauns tēls, vienai mangai viņš pat ir uz vāka, tā kā nekas vēl nav beidzies. Vajag turpinājumu un it kā ar būšot, it kā, kaut kad. Laikam bija doma šogad, bet laikam būs 2019, varbūt, it kā.

Tad ir šīs divas Claymore , Coppelion. Abām nav beigu. Vajadzētu otro sezonu abām, bet man savā ziņā par šīm ir vienalga.


Būtu tīkami ja šīm būtu turpinājums, savā ziņā arī vajadzētu, bet it kā ar nav tik tik tik ļoti vajadzīgs.

Ao no Exorcist / Blue Exorcist - ja jau izveidoja speciāli otro sezonu kas seko mangai, tad jau ar kaut kad varētu veidot tālāk un vairāk. Bet vai tā baigi diži vajag, nezinu, varbūt var iztikt.

Tonari no Seki-kun / My Neighbor Seki - this was fun, would like to see more.

WataMote - man vienalga lai cik liels cringe vai cik slikta šī anime ir, tomēr šī anime bija savā veidā patīkama. Un pēdējā sērijās parādījās jauns tēls, tātad varētu būt kas jauns un interesants.

4 Likes

Houseki no Kuni :D

1 Like

Yona

1 Like

Attack on titan: Beach episode

3 Likes

Tev vaidzēja teikt jebkurā anime, kurā ir kaut viena hot girl beach episode vajag.

1 Like

Vajag tieši AoT. Viņiem tur ir daudz pa daudz iespēju iziet jūrā :D

AoT nevjg, jo tur grilli flexos ar savām sešpakām.

1 Like

tur jau nav juuras

Nu tieši tā

Gaidu turpinājumu Noragami, Seven Deadly Sins un mazliet Attack On Titan

1 Like

Par šiem noteikti ar visām ķepām! Blood Lad patika dēļ vispārēja personāža. Savukārt Btooom! - kad vēl karaliskā kauja nebija tik populāra. Domājams būtu izlaiduši pāris gadus vēlāk būtu norāvuši lielum lielo maisu !!

Tad nāk prātā vēl Noragami un HOTD. Pirmais tā vien atstāja mājienu uz turpinājumu. Kā arī ļoti patika personāži, stāsts - nebija nedz samākslots un izsūkts no pirksta.
Palielam tas pats ar otro, taču tur autors esot bijis sliņķis zīmēšanā un paralēli sāka vēlvienu vai divus projektus… neesmu pētījis, kas tur un kā beigās sanāca, vienīgi zinu, ka tai pat laikā iznāca tieši anime pēc viņa darba TriageX - intereses pēc sāku skatīties, ar ko ta labāks… nuu… teiksim tā - knaps 6 no 10 fap skalā. Noteikti patiks kādam taču… Tad jau labāk Punchline - krietni aizraujošāks, atraktīvāks un stāsts pat labāks. Vai pat to pašu Prison School (no kura es biju stāvā sajūsmā - tik žanra izsmejošu savā ziņā un pat ar saviem āķīšiem - sen neesmu redzējis (varbūt šim ar varētu kādu spinoff)!

1 Like

Šobrīd visvairāk gribu redzēt Made in Abyss turpinājumu.

3 Likes

Pievienošos Deadman Wonderland bariņam. Miglaini atceros, ka anime netika pieklājīgi nobeigta.

Ir. Vien lai tiktu līdz tai, būs mazliet jāpastaigā aiz sienas. Mēs nevaram būt pilnībā droši, ka visi varoņu gabaliņi nonāks līdz jūrai.

3 Likes

Tā arī netika noskaidrots, kas tieši ir tā baltā meitenīte

Vēl varu pievienot šo pie saraksta kurai vēlētos redzēt kādu turpinājumu.
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
Pa internetu klīst baumas, ka diezgan ticams, ka turpinājums varēju būt.

Itkā jau viss beidzās, bet tomēr tās 24 epizodes bija par īsu :smiley:

No Game, No Life;
Deadman Wonderland;
Houseki no Kuni;

1 Like

No game no life ka visi saka. Jāredz kā labākie spēlētāji uzvar dievu, plus vel bija lavs laiks otrajai sezonai jo daudzas animes dabūja jaunu sezonu.

Sankarea. Beigas hintoja ka jābūt jaunai sezonai, vai vizmaz vel vienai ep lai redzētu kas īsti notika ar to otru meiteni, bet tā jau lielākoties aizmirsta anime, bet vienmēr manā sirdī.

Nisekoi. 3 sezona nav pat nepieciešami vārdi lai izteiktu cik ļoti nepatīkami redzēt šo anime uz cliff hanger. Mangu jau esmu izlasījis, bet gribu redzēt tos visus plottwistus anime formā.

1 Like

Kino