Ko kas skatās šajā rudens sezonā?

Nolēmu izveidot, jo šī rudens sezona ir above average jeb samērā padaudz interesantu šovu izgāja. Uznāca vēlme redzēt vai jūs arī tā uzskatat un uzzināt, kāpēc jūs skatāties tieši šos anime, mby jūsu iemesls dos man un citiem iespēju uzsākt vēl kādu anime, ko noskatīties.
Sākšu ar sevi. Sakartošu no augšas uz leju pēc enjoymenta.

  1. Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai- Uzsāku neko negaidot no anime, bet jo tālāk, jo labāk. Ļoti līdzīgs Bakemonogatari, so far 10/10 for me. I like characters a lot un story, ideja laba.
  2. Goblin Slayer- Dark fantasy= I’ll watch it for sure. Pirmā episode got me hooked.
  3. Tensei shitara Slime Datta Ken- Sāku skatīties bez expectations, un biju ļoti pārsteigts jau pēc pirmās episodes. Crazy idea worked out. Btw Tsundere Dragon best tsundere ever made.
  4. SSSS. Gridman- Sāku dēļ Rikkas Takaradas, bet like anime pagaidām ir pat interesants, tāds Power Ranger anime adaptations, pat pats mecha un pat monstri izveidoti tādā pavecā stilā.
  5. Irozuku Sekai no Ashita kara- Synopsis un Animācija ievilka šajā anime. Pagaidām liekas, tāds chill anime.
  6. Zombieland Saga- Uzsāku skatīties dēļ memes. Īsti neesmu idol anime fanbojs, bet pagaidām seems ok and kinda funny.
  7. Tokyo Ghoul:Re 2- Ja godīgi uz doto brīdi es skatos tikai dēļ Toukas un dēļ tā, ka best TG girl for me atkal parādīsies jeb Rize. Like pirmie 3 episodi nekurienē, un 4 vairāk storija uzzini, kā pirmajos 3jos.
1 Like

Es neko neskatos, jo negribu gaidīt jaunu sēriju katru nedēļu un pietam ar subiem tik.
Laigan ir doma uzmest kaut kam aci un pasekot līdzi, varbūt varbūt, tad jau redzēs.

Bet es tik gribēju ieminēties par vienu interesantu faktu, ka šī anime Radiant ir franču mangas/komiksa adaptācija nevis japāņu mangas ;o

https://myanimelist.net/anime/37202/Radiant

2 Likes

Man arī nepatīk katru nedēļu gaidīt pa vienai sērijai :smiley:
Šī mani ir ieinteresējusi Irozuku Sekai no Ashita kara, kad būs visas epizodes, tad noskatīšos.

1 Like

Man tieši patīk, ka reizi nedēļā, jo ja mēģināsi visu beigās, tad tavs ptw list tikai augs un tu aizmirsīsi par daudziem anime, bet skatoties pa episodei nedēļā, tu gan seko līdzi jaunumiem, gan samazini savu ptw listu, skatoties kko, kas jau ir izgājis, kamēr gaidi next week episode :)

Piemēram, 12 Epizodes kuras ir tikai ~20 min sanāk izstiept uz 3 mēnešiem, pārāk traki, labāk jau vienu noskatīties, tad nākošo.

Ir savi izņēmumi, bet tie nav Anime, bet gan seriāli, TWD, GoT un Vikingus tos kaut kā skatos pa sērijai nedēļā :smiley:

Šosezon, pašsaprotams, un pagaidām vienīgo skatos Jojo - Golden Wind (vispār man lasot mangu 5. daļa no visām patika vismazāk, ceru, ka anime mainīs manas domas.
Vēl domāju uzmest aci Zombieland Saga un tam Slime isekai, jo abiem pamatdomas ir balstītas uz ļoti dīvainām kombinācijām :sweat_smile:
Un par anime skatīšanās veidu runājot, es arī esmu vairāk 1 epizodes nedēļā cilvēks, man patīk turpinājumu sagaidīt, domājot par to, kas varētu notikt nākamais un izanalizējot iepriekšējo.

2 Likes

Nu katram cilvēkam savādāk, man viss itka norm, es gan atceros, kas notika visā šova kaut arī izstiepts uz 3 mēnešiem, un tos ko skatos starpā mēģinu nestiept garumā 12 episodes binge watchoju 20+ episodes cenšos 3 dienās pabeigt.

Jā, aizmirsu pieminēt šo faktoru.

Noskatījis dažas Goblin Slayer, Zombieland Saga Tokyo Ghoul: Re 2 epizodes. Neesmu drošs, ka turpinašu kaut ko no tā.

2 Likes

Ir šovi kuros skatos pa vienai sērijai katru nedēļu un ir arī tādi, kurus pagaidīšu, kamēr neiznāks visa sezona…

1 Like

skatos
JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai
Sword Art Online: Alicization
Tensei shitara Slime Datta Ken

dropped
SSSS.Gridman
Zombieland Saga
Goblin Slayer

2 Likes

Vispār gribētos, lai izgudrotu tādu nano herņu, kas piem liktos uz tavas baškas un tur noteiktu piem no visām iespējamajām animēm tēv jānoskatās tur piem šīs 100 animes un garantējam, ka nebūs waste of time un kā minimums 9/10.

1 Like

Black Clover
Castlevania s2
Tokyo Ghoul 4
Fairy Taill S3
Goblin slayer

3 Likes

būtu pretty nice xd

Fairy tail s3
Tokyo ghoul
Slime

1 Like

Gridman, ir sentai wet dream un adapte gridman series, cg dzeļ acīs bet atsauces uz mecha un super sentai žanru ir top notch, Goblin Slayer jau kadu laiku gaidu adaptaciju, jo shitposti nomangas ir 10/10, Seishun buta oreigaru un monogatari lovechild, zombieland saga - idol anime parodija pie tam vel loti laba parodija, jauna index sezona, haips biski aprimis bet varetu teikt ka viens no viss gaiditakajiem sequel, ulysses ja nenem vera pedobait diezgan fun šovs, slime ir ganjau mans AOTS

1 Like