2015 rudens sezona 🍂

Tātad jūsu atsauksmes par redzamo pieredzēto rudens sezonā šogad.

Sezona nekam nederīga. Biju gaidījis kaut ko interesantu, bet vienīgais, ko skatos ir seraph of the end un noragami. Abas ir otrās sezonas, tas ir vienīgais iemesls kādēļ skatos.

one punch man pagaidām izskatās kā vienīgā normalā jaunā sērija.

Bet tā diezgan skumji, apiekrīt.

Pagaidām ir 2 ko skatos no jaunajām: One Punch Man un Osomatsu-san.
Un 2 ir plānā ko skatīties: Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru un tad garo, lai gan tā laikam skaitas kā otrā daļa…
Bet tā vēl sekoju Haikyuu!! otrajai sezona, Noragami un tad beigās, kas būs izgājušas visas sērijas būs jānoskatas Owari no Seraph un K

Nekas spilgti tā atmiņā neiekrīt ja nu vienīgi ilgi gaidītās otrās sezonas -Noragami;Haikyuu un ah jā Owari no Seraph…
Pārsteigta gan diezgan nepatīkami ,ka iznāca Diabolics Lover otrā sezona …zinot sevi parasti apņemos noskatīties visas sezonas no tā ko esmu iesākusi skatīties…
Plānoju arī skatīties K:Returns of Kings …atceroties cik interesanta bija pirmā sezona ;)
One Punch Man -liekas ir visgaidītākā anime šoruden un tagad sāku saprast kāpēc…nenožēloju ,ka sāku skatīties …pilna ar interesantiem notikumiem un tā pašā laikā ir par ko pasmieties :smiley:
Pārējās vēl neesmu apskatījusi bet bija dažas ,kas piesaistīja uzmanību pirms viņas iznāca hmm piem.-Brave Beats;Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider;Dance with Devils;Concrete Revolutio: Choujin Gensou
tā kā būšu priecīga dzirdēt arī atsauksmes par šīm animēm …kuri ir iesākuši tās skatīties :)
Kamēr vēl nepiemirstu iesaku noskatīties Osomatsu-san pirmo sēriju vismaz XD tie kas redzēs un/vai zin sapratīs
Pielikumā pievienoju video ,kur var apskatīt šīs sezonas animes:

Esmu paguvis apskatīt tikai pirmo epizodi Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru.(Beautiful Bones -Sakurako’s Investigation-) Skatāmi.

Dance with Devils ir kaut kas šaušulīgs - īss apraksts būtu BL kasts + demon hentai limeņa antagonisti (visu laiku nepamet sajūta ka sekos rape aina)+ vidusskolas muzikls + tas viss izskatās kā vizuālās noveles adoptācija + viņiem izdodas adoptet šajā kokteilī iedabūt glasslip sajūtu- proti itkājau visu laiku kautkas notiek bet beigās viss stāv uz vietas Bet varbūt man vnk nepatīk muzikli. lai nu kā nevaru saņemties noskatīties 3 seriju.

aa nu sk vnk character design izskatījās diezgan labi :slight_smile:

chari varbūt bet tiko parādāš demoni… pedējoreizi redzēju tādus redtube

1 Like

Gakkougurahi! izdomāju noskatīties. Pirmās epizodes beigas pārsteidza. :smiley:

Zinu, ka teicu, ka neskatīšos Gakusen Toshi Asterisk, bet nevarēju atturēties. Kaboom! :smiley: Pagaidām izskatās OK, bet nekas īpašs.

Heavy Object rādās, ka būs diezgan interesants. Nedaudz atgādina Full Metal Panic.

Noragami arī izskatās OK. Nebiju liels pirmās sezonas fans, bet nebija slikts gabals. Otrā izskatās, ka būs tikpat laba.

One Punch Man ir riktīgi labs. :smiley: Vismaz ir kāds sakarīgs rēcamais gabals. :smiley:

Owari no Seraph izskatās OK. Varbūt mazāk sarunas būs un vairāk aktivitātes nekā pirmajā daļā.

Rakudai Kishi no Cavalry - kinda meh. Ļoti atgādina Hagure Yuusha no Aesthetica, tikai te MC mainītās lomās.

Turpinu skatīties World Trigger, kur gan tagad sākās filler arc (“spin-off”), bet tas netraucēs, kā arī Ushio to Tora, kas vairāk vai mazāk atgādina Bleach, kad tas vēl bija labs. :3:

Asteriks-guilty plesure

World trigger- es nespeju noturēt uzmanību ilgāk ka 20 ep. un shonen nepalīdz. Bet jaatzīst kamer es vēl skatijos bij nais.

Tikai atgaadina mix starp Mahouka un IS.

Par to One Punch man jau lasīju diskutiju. Pats tikai skatos summer sezonas iekavētās anime - Charlotte un tādas.

OPM- ir ok, Noragami ir laba, Seraph ir ok, Valkyrie drive ir ok ecchi, Sakurako ir ok, subete ga f ir ok, Shingeki parodija ir laba, Owarimonogatari ir ļooooti laba. Vairāk negribu un netaisos. Gribētos redzēt šīs, bet gan jau ilgi būs bd jāgaida.

Ir laba? Pašlaik ir tā, kā ātri man viss beidzas, mazdarbības pēc un animes epizodes skrien vēja spārniem. Un kas labs ir tajā OnePunchMan?

One Punch Man ir labs sava humora dēļ, tas pārsvarā laikam viss, kas tur labs ir

Nebūs tā, ka sākšu ieskrieties un jau būs jābremzē? Pēc tava vērtējumā 10balēs cik dod?

grūti pateikt. bet “kaut kam tur ir jabūt”

Man atkal gribās redzēt kā attīstīsies stāsts, humors so-so. Slinkums mangu lasīt.

es gan šaubos ka būs kāda būtiska atšķirība… stāsta ziņā

Tas ir - es šaubos ka stāsts veiks lielu attīstību.