Neliels ieskats - vasaras sezona 2016

Pacik pavasara sezona jau caurmērā ir beigusies un tūlīt aiz stūra jau glūn vasaras sezonas, iedomājos, ka derētu izveidot nelielu sarakstiņu ar animi, ko katrs plāno skatīties jaunajā sezonā.

Ideja sekojoša: katrs apskata jauno sarakstu ar šoviem, kas iznāks šī gada vasaras sezonā un padalās ar to šeit ar citiem. Pievienojiet kādu teikumu vai divus kāpēc tieši tāda izvēle un tad jau pēc atsevišķi par katru seriāli varam nedaudz padiskutēt.
Pēcāk, kad vismaz divas vai trīs epizodes jau noskatītas, padalieties ar iespaidiem un vai turpināsiet skatīties iesāktās sērijas.

Šādu tēmu ar šādu formātu turpmāk plānoju katrai sezonai. Vienīgais ieteikums, lai viss nebūtu galīgā juceklī - taisīt diskusijas un sarakstus atsevišķi. Mazāks bardaks un vieglāk uzskatāmi saraksti.

So, without further adieu, sākam meklēt un postot.

p.s. Savu sarakstu pievienošu pēc kāda brītiņa, jo šobrīd esmu aizņemts.

#Ak tie aizņemtie dīleri…
http://rottenappal.com/wp-content/uploads/2015/04/Derek.jpg

4 Likes

Man saraksts, kur šis tas vēl ir uz jautājuma zīmes:

Lūk šādi šobrīd izskatās mans saraksts. Noteikti būs kāds šovs, kuru nometīšu, bet ceru, ka man pietiks laiks atlikušajiem. :slight_smile:

Saraksts ar animem ko domaju iecekot ja sanaks laiks:
-D.Gray-man Hallow : D-gray man ir mana milaka anime ta ka domaju iecekot kas labs sitaja notiks
-Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Mirai-hen : Lol the pink blood …dievinu so animi ta ka ar nepacietibu gaidu :slight_smile:
-Servamp-izskatijas interesants treilars…un interesanti teli ta ka ceru ka nenozelosu pa izveli
-Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Zetsubou-hen : the same thing
-Ange Vierge-interesanti telu dizaini bet stasts ne ipasi piesaistija t ka varbut parskatisu tik kas notiek
-Puzzle & Dragons Cross: kaut kas lidzigs digimonam???bet ini tik miligi izskatijas ;3
-Kamisama Hajimemashita: Kako-hen : patik kmisama kiss un lasot mangu tiesi si vieta patika ta ka ceru ka anime bus laba :slight_smile:
-Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito: Domaju sis tiks pievienots fav sarakstam mani jau aizrava treilers ta ka anime vienozimigi bus laba ;3