Upcoming anime/anime seasons

Tātad Sveiki visiem, meklējot anime forumus pa Google nonākot šeit nolēmu izveidot profilu un iesākt kādu tēmu. Tātad kāds ir jūsu top 5 upcoming anime/anime season hype? :slight_smile:
Mans būtu:

  1. Fate stay night Heaven’s feel
  2. Attack on titan season 2
  3. Tokyo Ghoul Re/season 3
  4. Ajin
  5. Steins gate 0

Sveiks forumā! Iesaku uztaisīt par sevi saveicināšanās tēmu. :slight_smile:

Man sakrīt ar tavu sarakstu visas izņemot Tokyo Ghoul :smiley: Bet pārāk nehypojos par animēm, skatos kas uz katru sezonu iznāk…lielai daļau uzmetu acis (MAL 3 epizošu likums).

Es gan skatos, kas parādās kaut kur. :smiley: Hypot tik un tā pietiekami daudz sanāk.

Nez, nav īsty hype, bet cik dzirdēts no drauga, heav feels route kinda sux bet tur ir daudz best grill(Rider) un vēl laba cīņa beigās. Steings Gate 0 varētu būt nice, gaidu vairāk vn. AoT ir izlasīta, no hype, jo baigo bs stiepj. Ah nē, ir gan Hype par jauno Berserk projektu. Šodien tak comiketā būs pirmais tīzeris.

Man hype vairāk ir tikai no Steins;Gate, ja to tā var nosaukt, vairāk laikam vienkārši gaidu.

Bet tā hype atmetu ar roku, jo hype nogalina lietas… :frowning:

Kizumonogatari - hype ir mūžīgs.
Ajin - gribu apskatīt, bet ne vairāk.
Berserk - vēl nav publicēts nekas tāds, kas mani pa īstam iekārdinātu. :smiley:
Attack on Titan - sekoju līdzi mangai, viss jau redzēts.

Neesmu rūpīgi pētījis nākošā gada sarakstus. Ziņošu, ja uziešu kaut ko ievērības vērtu.

1 Like

O, jā Kizu tak beidzot būs.

Atceries kā teici, ka Berserk nav nekāda footage?

1 Like

Nav no šī saraksta visas hype protams drīzāk vēlme vienkārši redzēt :smiley:, vēl piemirsu piebilst, ka gaidu arī one punch man season 2 un ir arī iespējamība, ka nākamgad varētu būt plastic memories season 2. Uz tokyo ghoul anime baigi nesaceros, jo story no mangas 1 un 2 seasonā bija izlaists ļoti daudz svarīgu lietu un paskaidrojumu.:neutral_face:

Uh uz One Punch Man 2. sezonu būs ilgi jāgaida, ja mangu laidīs tik pat ātri kā to darīja iepriekš tad vismaz 1,5 gadi.

Mangai ja nešaubos ir jau pāris materiālu, laikam ir jau pāri 90 chapters

Bļāviens, pareiz Berserks, par to gan hype, bet tik ceru, ka nebūs animāvija tieši tāda kā tajā video… Neizskatijās tik laba, atgādina God Eater apmēram

Mjā tas švakais japāņu 3d galīgi Berserkam neder :confused:

Pēc bildes tevi neatpazinu. :smiley:

Es parasti lieku vilkus avatarā un šis ir no Mononokes :smiley:

Mans sarakstiņš:
Active Raid: Kidou Kyoushuushitsu Dai Hakkei - seriāla direktors ir tas pats cilvēks, kurš bija atbildīgs par Code Geass, būs jāiečeko tā vien dēļ.
Ajin - liekās, ka varētu būt interesants seriāls, tikai jāskatās kā būs ar to 3D.
Ao no Kanata no Four Rhythm - Romantika, drāma un nav harema. Ceru, ka būs tā vērts.
Dimension W - Kaut kas neredzēts stāsta ziņā, dizains arī ļoti patīkams.
Initial D Movie: Legend 3 - Mugen - Šis man ir must-watch, nevaru sagaidīt, lai gan spriežot par to, kas notika ar otrās filmas iznākšanu, šaubos, ka viņa iznāks drīzumā.

Arī klusibā ceru uz SAO trešo sezonu. :smiley:

Ajin - es nezinu ko gaidīt, bet liekas interesants konsepts.

Tev nepietika ar otro sezonu? Trešā vispār būs…

Tu ko? :smiley: Saprotu, ka darbs nav nekāds labais, bet man tāpat gribās turpināt skatīties. :smiley:

Jap es ar gribu SAO 3 sezonu. :slight_smile: