2021 Rudens Anime Sezona 🍂

Sveiki!

Rudens klāt. Auskti. … Laigan šajās pāris dienās ir silts.

Kas tad karsts jaunajā sezonā?
Es īsti pat nezinu. Neesmu diži baigi sekojis šoreiz līdzi un youtube ar nav metis man video par to. Ja vienīgi Komi-san ziņas.

Karsti Orģināl darbi:
i don’t f**king know.

Karstas jaunas Adaptācijas:

Komi-san wa, Comyushou desu. / Komi Can’t Communicate - uhh, cik ļoti daudzi ir gaidījuši, kad šai mangai beidzot būs anime adaptācija, nu tad lūk. Un izskatās ka vizuāli tā būs really nice.

Platinum End - Mangas autors un mākslinieks ir tie paši kuri izveidoja Bakuman un Death Note. So there is some hype. … neesmu pētījis, bet esmu dzirdējis un noprotu, ka Platinum End ir pašvakāks darbs nekā Death Note.

Shuumatsu no Harem / World’s End Harem - This one is spicy one. Is it anime? Is it hentai? Censored version uncensored version? … njā, šī būs viena no tām animēm kura būs uz tās anime/hentai robežas.

Blue Period - Anime about painting + some drama. Manga savā ziņā ir kaut cik populāra.

Mieruko-chan - Highschool girl sees ghosts and stuff. Bet viņa mēģina to ignorēt lai nenotiek sliktas lietas. Slice of life, Comedy, Horror. Manga savā ziņa populāra.

Karsti Turpinājimi:
Mushoku Tensei 2. sezona
86 2. sezona
World Trigger 3. sezona
Gokushufudou / The Way of the House Husband 2. sezona
Aggretsuko 2. sezona
Jujutsu Kaisen 0 Movie - prequel movie
and maybe some other ones.


Bet tad ir šīs divas: Demon Slayer turpinājums un Jojo Part 6
Atkal notiek tas pats kas pagāšreiz ar Attack on Titan 4. sezonu. Pārraides sāksies Decembrī, tad nu dažas saites un lielākā daļa ļautiņu to uzskata kā ruden sezonu, bet citas saites un ļautiņi to uzskata kā nākošās ziemas sezonas animi, jo lielākā daļa sēriju jau būs ziemas sezonā.

Tad nu izlemiet paši vai tās abas jums ir Rudens vai Ziemas animes.


Ko es gaidu no šīs sezona?

Man īsti nav ne jausmas un man arī ir apnicis. Es animes neesmu skatījies jau mēnešiem vai pat gadu. Un sezonāli es tak neskatos tāpat viņas. Un arī jāatdzīst ka es nekad lieākai daļu mangu neesmu gaidījis animes, bet tik ir tīkami redzēt, ka tādas ir, un ceru ka būs labas.

Ja es minētu tās “manga pārto par animi”, tad jau pieminētās Blue Period un Mieruko-chan, bet es tik esmu lasījis vienu otru pirmo chapteru un viss. Tā kā daudz mazāka interse kā citās senāk, kurām biju lasījis vai vismaz skatījis kādus 20-40 chapterus.

Laigan pirms tam bija šis tas kas iekrita acīs kaut cik:

Ieiteresēja - jo smuks mecha, jo šo izdod Sunrise, un pie tā strādā pāris cilvēki kuri strādāja pie Gundam: Iron Blooded Orphans, tai skaitā mecha dizaineris, so some IBO vibes.
Bet tad redzot pv un jaunās cover bilde - that’s a nice Mecha, but what a f**k are those floathing pokemon?? Sākumā tā nejutos, bet tomēr pēc laika - ehhh, atkal pusaudži kontrolē Mechas.
Tad nu cerams ka būs labs. … laigan es labāk gribētu beidzot redzēt to Gundam: IBO - Urðr Hunt.

Man likās, ka es biju arī šai uzmetis acis mangai, bet tagad atrodot un uzmetot aci, es neatceros ka es ko tādu būtu pētījis senāk. … Bet nu kārtējais slice of life + comedy + romance/teasing darbs uz kuriem esmu uzkritis mangu formātā pēdējos gadus.

Title was interesting, cover pics were nice, vieta kur tas kas notiek notiksies izskatās man interestanta - kaut kāds sniegots un ledains nostūris.
Bet tad redzot PV, uznāca tāds neliels ehhhh … man laikam ir apnicis redzēt pusaudžus kā galvenos varoņus kaut kādos tādos ekstrēmos kara konfliktos. Laigan info nemin ka viņš ir pusaudzis, bet “young man”, bet tai pašā laikā ta spats viena ar var būt.

Šis ieinteresēja sen jau, tāpēc ka milzu robots. … bet redzot PV. meeeeh. Netīk galveno tēlu izskati, animācijas stils, un atkal kādi vidusskolēni kontrolē robotus. … vismaz tīkama liekas ka tas milzu mecha dod Pasific Rim vibes. (laigan es nekā no Pasific Rim neesmu redzējis)

3 Likes

Izskrienot cauri, pagaidām šī vairāk no visām ieinteresēja.

Mazāk ieinteresēja, bet varbūt šo

No OVA sērijām uzreiz iekrita acī šī, Anime man ļoti patika. Bet neesmu interesējies par ko tās OVA sērijas būs, seriāls noslēdzās, turpinājums jau nevarētu būt, vai kādi notikumi starp vai kaut kas alternatīvs. Cerams kaut kas interesants.