2021 Ziemas Anime Sezona ⛄

Sveiki!

Tātad Ziema klāt un pietam dažviet ar sniegu tieši uz svētkiem :relaxed:

Bet re kā, 2021 Ziemas sezona jau arī nesen sākusies.
Daudzi gan jau prāto “kā tas iespējams, ja jau tā sākas 2021 Janvārī”.
Konkrētu sīkāku atbildi nespēju dot, jo es pats arī neizprotu dažreiz kā īsti tās anime sezonas sākas un beidzas un kādi ir vēl tie sīkākie aspekti.

Bet tomēr vaininieks ir zināms, un tas ir Shingeki no Kyojin: The Final Season / Attack on Titan Final Season. Jo tas sākās 7 Decembrī. … Un tas arī izbrīnīja ļoti daudzus kāpēc tas ir ielikts pie Ziemas sezonas nevis pie Rudens sezonas, jo Ziemas sezona parasti sākas Janvārī. Bet viens variants laikam ir, ka lielākā daļa epizožu būs Janvārī un Februārī, utt. Bet ja tur ir sīkāki iemesli, man nav nejausmas.

Bet nu uzmetot aci tad wooow :astonished: Šī sezona ir pilna ar turpinājumiem.
Kā jau minētais - AoT pēdējā sezoan
The Promised Neverland S2
Dr. Stone s2
Slime isekai s2
Re Zero par 2 of s2
Beastars s2
Log Horizon s3
Seven Deadly Sins s4
World Trigger s2
Cells at Work! s2
Yuru-Camp s2 / Laid-back Camp s2
The Quintessential Quintuplets s2
Umamusume: Pretty Derby s2
Non Non Biyori s3
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time
Un varbūt kāda cita kuru nemanīju.

Ir jau arī vairākas kuras nav turpinājumi, bet izskatās ka tik dažas no tām ir baigi gaidītas no daudziem.
Kā piemēram:
Horimiya
Cells at Work! Code Black
So I’m a Spider, So What?
Un varbūt vēl kādu citu.


Bet ko tad es gaidu?

Non Non Biyori Nonstop / s3
It’s just nice and chill and funny at times, but i have to admit, it can be boring too, bet tik un tā, būs patīkami redzēt kas notiekas tālāk.

Kemono Jihen
This is sooo underrated, sure it’s nothing mindblowing awesome, but still. Es reāli nesaprotu kā manga vēl aizvien nav ieguvusi daudz lielāku fanu pūli un kā reāli nav vēl oficiāla angliskā izlaiduma.
Es nevaru reāli salīdzināt, jo neesmu īpaši lasījis Jujutsu Kaisen, bet ja tā ieguva vēl lielāku popularitāti 2020 Rudens sezonā, tad es ļoti ceru ka šī Kemono Jihen iegūs tādu pašu popularitāti vai vismaz tuvu tai 2021 Ziemas sezonā.
Just some cool and funny supernatural shounen.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
Kad sāku iegādāties mangas tad vienreiz Amazone piedāvāja 2 mangas - Shield Hero un šo. Man īpaši fantāzija un isekai neinteresē, bet nu paķēru Shield Hero, bet diemžēl vairāk par 1. sējumu neesmu lasījis, laigan plauktā stāv 4 vai 5.
Nepaņēmu šo, jo cover bildes izskatījās ka būs kāds boring lame comedy fantasy isekai.
Bet tagad manot ka šai būs anime adaptācija, uzmetu bišk aci, un hmmm, it looks nice, nu vismaz apraksts un teaser trailers, tādā ziņā ka kaut kas nopietns, nevis kāds kārtējais comedy fantasy isekai.
It kā isekai, bet kā minēts, ka tēls atdzimst kā zīdainis, tad gan jau vairāk kā fantasy būs, mazāks tas isekai piesitiens, varbūt, es jau nezinu īsti, tik tā liekas.
Tad jau redzēs, cerams ka būs kas labs.

Wonder Egg Priority
Man nav ne jausmas par ko ir šī anime.
Gan jau kāda slice of life + drama + comedy or something.
Piesaistīja galvenās varones izskats un vizuālie.

Maiko-san Chi no Makanai-san
Īpaši šo negaidu, bet biju manījis mangu parādāmies vairāk kārt vairākās adresēs.
Uzmetot aci ir tīri ok. Slice of life, comedy, etc. + food thing.
Tik vienīgi izskatās ka anime būs cgi. Tik traki neizskatās iekš PV, bet tad jau redzēs kā tas būs visas animes garumā.
@Jua man liekas ka tu vienreiz šo iemeti mangu topikā, tad varbūt tev interesēs šī ;d

Tenkuu Shinpan
Šai manga arī ir šad tad redzēta mangu adresēs, bet nu izskatās tīri ok, cerams ka būs nice action anime.

Alice in Deadly School
Iemetīšu so ar randomā, izskatās kā poor mans “Gakkougurashi! / School-Live!”, bet varbūt būs kas ok. Šai ar laikam ir live action filma un pat skatuves luga / teātra izrāde vai kā teikt ;d

Obsolete s2
Galīgi aizmirsās ka šī Youtube Original Cgi Mecha anime turpinās.
MAL šo saliek vienā kopā, kamēr iekš livechart un anilist katrai sezonai ir sava lapa.


Bija interses vēl divās, bet vairs nav.

Ex-Arm - šī bija viena no animēm kura man interesēja jau sen, jo manga izskatījās nice, bet omg, kādas drausmas bija anime trailers. Tad nu viņu nemaz negaidu vairs.
EX-ARM | A Crunchyroll Original | OFFICIAL TRAILER

SK∞ / SK8 the Infinity - Es neesmu skeiteris, man īpaši neinteresēs skrituļdēļi, bet tomēr ir sava neliela intereses - patīk filma Gind (2003), lūru ar vienu skeiteri iekš youtube, kurš dzīvo Japānā - Luis Mora, un ar tīk šīs manga SK8R’S, un varbūt kāds cits aspekts no skeitošanas pasaules.
Tad nu manot ka būs anime par skeitošanu - ok, cerams ka būs kas tīkams. … Bet jau redzot cover/poster bildi jau sākās bažas. Wacky and krāsaini. Un tad arī uzmetot aci PV var redzēt to anime multeniskumu, nereālismu utt, un tas šoreiz mani atgrūž. Jo cerēju, ka būs nice chill skeitošanas anime kā tā manga SK8R’S, bet redz ka nē.


Edit:
Galīgi aizmirsās par šo.
Dark Fantasy, bet kā AnimeMan pastāstīja, tad more fucked up vai drīzāk edgy af.
Vai stāsts ir labs vai slikts, es nezinu. Liekas ka varētu būt šis tas labs tajā, bet beigās būs baigais trash. Bet nu AnimeMan brīnās kā, tad viņi to pārveidos animē gan vardarbības, bet vairāk seksuālo tēmu like r4p3 and stuff.
Šī laikam varētu sacelt traci gan starp anime faniem, gan starp anime faniem un anime sjw ļautiņiem.
Bet nu tad jau redzēs. … Bet es pats šo nemaz negaidu. pofig, let’s just wait for the shit storm ;d

TheAnimeMan video par šīs animes oriģinālo light noveli un mangu - https://www.youtube.com/watch?v=tiXxtIDYsVo&ab_channel=TheAnimeMan


So how about You? Ko jūs gaidāt no 2021?

2 Likes

kaut gan pēdējā laikā nav daudz skatīts, jau dziļi līdz ausīm esmu iekšā AoT sezonā, kur jau pāris ep ir iznākušas.

Attiecībā uz pārējam ir moderate hype, jo daļa ir lasīta mangā.

Nu jaaa šis ziemas animes kuras ir iznākušas un kuras vēl būs, pa lielam ir samērā iepriecinājis, cik es netā paskatījos, ka 2021 gads animes ziņa būs ļoti bagāts :grin:, visvairāk izrādīja izbrīnu par to ka iespējams 2021 gada iznāks bleach turpinājums ar jaunām sērijām :sweat_smile:, bet nu pagaidām ko es skatos tas ir tītaniem pēdējo sezonu :muscle:

No Ziemas sezonas noteikti skatīšos Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu otras sezonas otru pusi.

Vairāk nekam tādām neuzdūros, kas ieinteresētu.
Vienīgi Yakusoku no Neverland , bet tā ir jau otra sezona, es neesmu noskatījies pirmo sezonu, bet domāju kādreiz šo varētu noskatīties.

No OVA sērijām, noteikti noskatīšos šo, ceru nepārcels atkal uz vēlāku. ONA un filma ļoti patika, noteikti gribas redzēt, kas būs šajā prequel OVA.

No filmām šo noskatīšos, kas ir turpinājums seriālam.

Aww yeea boiii!

Uiii cgi :D Šai mangai tas galīgi nepiestāv o.o

Izskatās, ka pagaidām tās ir tās ko es šo sezonu skatīšos.

Edit:

1 Like

ahh, žēl ka netiek pieminēts Kemono Jihen. Būtu vismaz vēl labs grūdiens ārā no underrated zonas, laigan ok ok, es nezinu cik laba tomēr ir anime pagaidām sanākusi, es tik zinu par mangu.

2 Likes

kad thumbnail ir tik liels, es tikai tagad pamanīju, ka Gigguk ir tur ielicis OS RS zirnekli :rofl: