EX-ARM | A Crunchyroll Original | OFFICIAL TRAILER

bruuuuuuh, wtf is this??? :frowning_face: :nauseated_face: :face_vomiting:

Šī anime bija manā (un ar daudzu citu) “plan to watch sarakstā”, manga ar izskatās kaut cik interesanta un ar tīkamu art style. … but this … omg.
Crunchyroll Originals … kā viņiem nav kauna ko tādu palaist.
Drausmas. Un dziesma arī nav laba.
Komentāros ar var manīt, ka labāk skatīties uz Berserk 2016, Rwby, Gibiate.

2 Likes

Ej tu nost, tik slikti, ka pat grūti ar kaut ko salīdzināt. Ir redzētas izskatīgākas Machinima par šo. Šis te atgādina kādas divus gadu desmitus vecas video spēles cut scene.

RWBY bija ievērojami labāka animācija. Galu galā tas bija bezmaksas Youtube materiāls, tam var daudz ko piedot.

3 Likes

i guess it became must to watch for me

1 Like

Tas gadījumā, ja Crunchyroll neizlems nogriezt skābekli projektam pēc pārāk liela daudzuma negatīvu atsauču. Šā vai tā, man arī radās ziņkāre paskatīties šo darbu.

1 Like

Ar aliņu aizies.

2 Likes

Izskatās pēc kaut kādas video spēles treilera nevis Anime.

Ak dievs cik briesmīgi :D Kā tas varēja pat šķist pieņemami? :smiley:

1 Like

Tur 100% kaut kas aiz šitā slēpjās, bet to laikam tikai nākotnē redzēs.

Kā minimums aiz tā slēpjas mazs budžets.

2 Likes

tas, ļoti iespējams, vairāk domāju kaut kāda avantūra, kaut vai kādam jaunam maksliniekam debija.

Edit: kaut gan domāju ka Crunchyroll šāds gāiens izmaksātu vairāk kā kaut kas vidēji interessants, bet vismaz ciešamā kvalitātē.

1 Like

Atgādina 2013. gada minecraft video animācijas

Nu šo taisa jauna studija un šī ir viņu pirmā anime.
Es pat gribētu teikt, ka izskatās ka šo varbūt viedo viena persona, bet reāli ir pat labāki darbi kuru ar taisījusi viena persona.


Pirmīt ar pieminēju:

Un Menestrels min:

Bet gribas ar ieminēties, ka man prātā ar ienāk Obsolete - Youtube Original anime, kura ir otrā anime, jeb ar pirmā cgi anime tās animes animācijas studijai. Bet paskat uz to, ir savi meeh, bet pietiekami labs cgi, it īpaši mechu cīņās. Laigan katra epizode 13 min xd

Pat šis izskatās labāk…

2 Likes

Ak dievs! Neko Jūs te nesaprotat, varbūt daži, tas sveiciens 2000-šo gadu vidum. Tas ir cieņas apliecinājums tam laikam. Daudzi grib atgriezties, un būs iespēja. Beidzot, kādam rūp tā teikt “vecūšu” nostaļģija.
Dziesma - burtiska atgādina tā laika tipiskos puišu pop grupu skanējumus, kuri bija vienādi vairāums gadījumos. Pa lielam grūti saprast uz ko tieši, bet noteikti ir atsauce tam laikam.

2.varaints - ļoti resns skatītāju trollings - iespējams. Daudzi te salīdzina ar 2004. gadiem. Es teiktu Beast Wars (1996). Kaut kur viņia trodas tājā līmenī - pēc grafikas.

  1. varaints - ja viņi tiešām šo akceptējuši jeb “Jā, ziniet, izskatās labi, mūsdienīgi. Jauniešiem patīk tur visādi 3D, sprādzieni utt., jā būs labi”, pie tam to saka tāds 60 gadus vecs onka, kuram jorpojām internets šķiet cilvēces sansiegums, tad nebrīņīšos.
    Nesaprotu, bet kāpēc 3D, jā teorētiski tas var būt lētāk, tomēr… ne varbūt viņi speciāli taisa tādu trash.

Būsim godīgi, labi Netflix lamā par daudz ko un var, bet viņu nauda, ko grib to dara, tomēr, vairumā sanāk vismaz ciešami, , tas pats šeit, viņu nauda,bet šis - kā lai to vērtē? Pašlaik tas caursit visu. Tāda grafiskā nāves zvaigzne, kaut kur stūrī sēž kāds CatShitOne (2010, jā īsais metrs, taču tomēr, 2010!! gads.) vai Beastars. Knights of Sidonia - slikta, salīdzinoši jā, tomēr vakumā, pat tīri ok. Labi - paņemsim ko jaunāku - Land Of The Lustrous (2017).

Protams - ja to uzskatīt, kā pirmkursnieka darbu viena cilvēka veidolā, tad ir ok. Nē! Stop! Astartes Project - viens cilvēks, kopējais garums ~13 min. Izskatās, kā super budžeta filma. Paņemsim tuvāk piemēru. īsfilma "Fetch" kuru, 2014. izveidoja stundents uz bezmaksas dziņa, lai to notestētu.

Tad tagad sakiet, kurā kategorijā šo ierakstīt, ja pat saka, ka Berserk tad labāk skatīties, kurš skaitās gandrīz vai visu laiku sliktākais CGI.

*Loģika pamet čatu

2 Likes

So yeah, people who doesn’t know a thing about anime/animation makes an anime.

Bet jāmin, ka šis ir tikai par animāciju. Netiek runāts par mūziku, tēliem un stāstu. Cerams ka kāds kaut kad uztaisīs video ar par to, vai to visu arī aizlaida grīstē vai tomēr tas pārējais bija kaut cik jēdzīgs.

1 Like

Aizmirsu, ka šo jāmēģina paskatīties. Pirmais reklāmas rullītis izskatījās ne pārāk, taču tagad redzu, ka ārpus cīņu ainām viss ir vēl īpatnējāk. Grūti noticēt, ka tāda seju animācija tiešām ir tikusi cauri kvalitātes kontrolei, ja tāda vispār ir bijusi. Varoņu sejas izteiksmīgums ir vienā līmenī ar garīgi atpalikušu zivi.

3 Likes

Rēcu pilnā rīklē!! Pats neko tādu nevarētu izdomāt!! :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Johaidī! MOCAP tiem bija, i tad viņi visu sačakarēja. PAr RWBY savā laikā izskatījās labāk nekā šis briesmonis.
Astartes projekts - ko viens cilvēks radījis. Sūdzējamies vēl nese par Batman Ninja, bet mums tagad ir šis.

Tu te uzmanīgi uz kuru Astertes projektu apsaukājies, vēl kāds sajauks un palaidīs iespaidīgu darbu garām. Astartes - Warhammer 40,000 fanu īsfilma

Nedaudz nosaukumu ne tā uzrakstīju. Es jau kā piemēru, ko spējīgs viens cilvēks, bet šeit - aklie pēc Braila strādājuši?