2020 Rudens Anime Sezona 🍁

Sveiki!
Rudens klāt un Rudens sezona arī drīz būs klāt.
https://www.livechart.me/fall-2020/tv
https://anichart.net/Fall-2020

Corona no pasavara aizgrūda iesāktas un neiesāktas animes un vasaru, rudeni un pat 2021.
Bet ne tikai pavasara animes, bet arī vasaras animes un rudens animes ir grūstas tālāk, it īpaši rudens uz 2021 ziemu.
Reāli visam tam nevar normāli izsekot līdzi, bet pāris piemēri:
2020 Rudens —> 2021 Ziema:
Seven Deadly Sins 4
The Promised Neverland 2
Log Horizon 3
The Quintessential Quintuplets 2
Un kāda cita, un ar ne tikai turpinājumi.

Bet arī pēkšņi ap Septembra sākumu tika paziņots ka Fumetsu no Anata e / To Your Eternity tiek pārcelta uz 2021 pavasari. daaaamn, šī būtu viena no gaidītākajām animēm, jo manga esot laba un populāra un ar tās veidotāja ir tāpati kas veidoja A Silent Voice / Koe no Katachi .

Bet nu tomēr šajā senomā būs vairākas citas baigi gaidāmas animes:
DanMachi 3
Haikyuu!!: To the Top 2nd Season
Golden Kamuy 3
Higurashi no Naku Koro ni (2020) - Higurashi remakes
Noblesse - atkal ļoti populāra Webtoonu Manhwa iegūs animes adaptāciju. Un šī pilnā apjomā, nevis kā iepriekš 1 ova un 1 ona veidos.
Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi - Turpinājums InuYasha animei, bet fokusēsies uz galveno tēlu meitām.
Jujutsu Kaisen - šī ir viena no šo dienu populārākajām supernatural mangām. Šo noteikti gaida daudzi. Šī un To Your Eternity būtu bijušas vienas no gaidītākajām mangu adaptācijām un vispār šīs sezonas animēm.
Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen / Demon Slayer Movie: InfinityTrain
Jauna Fate/Grand Order filma.
Burn the Witch - Bleach autora jaunais darbs. Pūķi, raganas un maģija Londonā. … it kā senāk tika minēts, ka tāla nākotne iekš Bleach, bet man izskatās ka tomēr nē, vienkārši mangaka tas pats.
Iwa Kakeru!: Sport Climbing Girls - šī nav tā populārākā, bet gan jau savas tēmas dēļ ir daudziem iekritusi acīs.


Bet ko tad es no šī visa gaidu?

Reāli nav nekā ko es baigi 100% gaidītu.

Nu tad animes ar lielāku, vidēju un mazāku interesi man:

Jujutsu Kaisen (TV)
Mangu manīju jau sen, pāris lapas palasīju, bet atliku malā, ir saglabāta, kaut kad jau palasīšu.
Bet gan jau šī būs tīkama supernatural action anime.


p.s. Šī un Fumetsu no Anata e / To Your Eternity, būtu vienas no gaidītākajām animēm jeb ar mangu adaptācijām šajā sezonā, bet nu vienu aizgrūda tālāk, tad nu paliek tik šī.

Ikebukuro West Gate Park
Šī bija 2020 vasaras anime, bet tikai aizgrūsta uz 2020 rudeni.
Kā tobrīd minēju, tad TheAnimeMan izteicās ka šī varētu būt laba, jo balstīta uz labas noveles un tās autors arī baigi labs un populārs Japānā.
Un trailers ar tīkams izskatās. Durarara vibes, laigan Durarara iznāca vēlāk nekā šīs animes oriģinālā novele, bet tomēr.

Akudama Drive
Trailers un tajā esošais art style izskatās interesants.
Cerams ka būs kas labs.

Maesetsu!
Vienkārši komēdisks. Cerams tik ka nenogarlaikos.

Taisou Zamurai
Man īpaši neinteresē sporta anime, bet šī kaut kā paķēra.

Burn the Witch
Neesmu ne skatījies ne lasīji Bleach, bet šī kaut kā ieinteresēja, pat ja arī fantasy un māģija man īpaši neinteresē.

Mo Du Zhe
This looks interesting.

Josee to Tora to Sakana-tachi
Kaut kāda romantiskā filma.


Kā ar Jums?

p.s. Uzmetot aci 2021 Ziemas sezonai … ooohh boy, cik daudz turpinājumu un pietam daudziem baigi gaidīti. Un ar viena otra gaidāma adaptācija.

3 Likes

Tā pārskrienot cauri nav nekas tāds kas tā ļoti iekristu acīs. Varbūt vēlāk kaut kas iekritīs acīs un ieinteresēs.

No filmām.
Šī interesē, tas no Little Busters, man tas Anime ļoti patika, noteikti jānoskatās arī filma. Nav sequel vai side story seriālam, bet skaitās other, redzēs, kas tur būs.


Kaut kas vēl no Date a Live, nav nekāds baigi īpašs Anime, bet paskatīties var :D

Kimetsu no Yaiba filma, māc šaubas, ka būs kaut kas labs vai interesants kā bija seriāla pirmās puse, drīzāk jau kā seriāla otra puse, bet nu domāju, ka noskatīšos.

Bet nu Anime filmas, protams, varēs tikai vēlāk noskatīties, nevis rudens sezonā, nu ja vienīgi braukt uz Japānu un skatīties tur kinoteātrī :D

2 Likes







8 Animes un visās ir mani mīļakie žanri, bet cik no tam ievilks mani savās pasaulēs+ neļaus no dropot vai on holdot to jau redzēs… BET tikai izņemot Golden Kamuy.

2 Likes

Daudz darba priekšā, būs anime jāskatās. Neesmu vēl kārtīgi pētījis nākošo sezonu. Pa ātro skatoties izceļas: Jujutsu Kaisen, Burn the Witch, Noblesse.